Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Hebits , טראקר טורנטים ישראלי פתוח להרשמה - מהרו

maxcher
שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קובץ הטורנט אתה יכול למחוק.

את הקבצים עצמם שהורדת דרך קובץ הטורנט - אל תמחוק,אותם אתה משתף ומעלה חזרה ע"מ לצבור רטיו.

אתה טועה,אסור למחוק לא את קובץ הטורנט,לא את התוכן שהורד.

פשוט ברגע שנגמרת ההורדה, לא לגעת בכלום ולתת לטורנט לעלות.

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התוכן עצמו יותר משמעותי מקובץ הטורנט שאתה יכול להשיג חינם בכל רגע :)

בשביל הקבצים הפנימיים (מכווץ או לא) אתה צריך קרדיט ורטיו תקין.

ככה או ככה אני תמיד מוריד את קבצי הטורנט אלי למחשב,טוען אותם לסידבוקס,ומוחק מאצלי (תאמין לי שבשרת זה עושה SEED ומורידים ממני יופי יופי ;))

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידבוקס כמובן שזה שונה לחלוטין. אבל כאן אנחנו מדברים, על "המשתמש" הפשוט. ולהפך קובץ הטורנט,

חושב מאוד, שאתה משתמש בטרקר פרטי,ככה אתר מזהה שימוש לא מאושר בקבצים שלו.

ומחשב את הרטיו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אף אחד לא מעלה ממני משום מה, לא מבין מה הולך עם זה

היי בן ,

את הקבצים שאתה "משתף" אתה צריך לבחור בקפידה , לכל קובץ יש מעלים ומורידים , ככל שיש פחות אנשים שמעלים , ויותר שמורידים , כך אתה תעלה יותר , נניח שיש 20 אנשים שיש להם את הסרט שאתה הורדת הרגע , ועכשיו אתם 21 אנשים , כשבא בנאדם נוסף , או 2 או 3 , כל אחד מהם מוריד מ20 אנשים שונים את הקובץ , והמהירות מתחלקת , כך שאם יש לך העלאה מקסימלית של 100KB , אתה תעלה על מהירות של 2-3 בערך ,

אם לקובץ יש 100 מורידים ורק 2 משתפים , אתה תוריד אותו ממש לאט , אבל בו זמנית גם תעלה אותו (כי מורידים ממך מה שסיימת להוריד , נגיד יש 20 קבצי זיפ , הורדת ביינתים 10 , אתה מעלה אותם תוך כדי שאתה מוריד את ה10 הנותרים) , וברגע שתסיים את הקובץ - אתה תעלה על המהירות המקסימלית כי מורידים ממך הרבה אנשים.

כמובן שעדיף להוריד קבצים שהם יחסית פופולריים וגם FREELEECH , כך גם תהנה מתוכן (אם אתה צריך) וגם לא ייספר לך ברטיו.

אני כשהתחלתי בטראקר הזה (עוד לפני שההיה לי SEEDBOX) , קודם הורדתי קבצי FREE LEECH , או קבצים פופולריים ממש , ונתתי לרטיו לעלות , ואחר כך הייתי מוריד מה שאני רוצה :)

מקווה שהייתי ברור

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני מפרמט את המחשב ולאחר מכן מתקין את uTorrent ומחזיר את הקבצים לאותו מקום

שהיו לפני, אני אמשיך לשתף אותם? או שאני צריך להוריד מחדש?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהוספת טורנט חדש, אם אתה אומר לו להוריד לתיקיה שבה קיימים כבר בדיוק אותם קבצים, הוא קודם כל יעשה hash check כדי לוודא שזה באמת אותם קבצים, ואז הוא פשוט יתחיל לעשות seeding.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהאתר נפל ולכן ההורדות/ההעלאות לא ממשיכות?

האתר שלהם לא עולה אצלי גם.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ניסיתי ואתר חזור לפועל,

והם פירסמו את הודעה הבאה.

בשעות הקרובות האתר יעבור לשרת חדש

ולכן בחלק מהזמן האתר לא יעבוד

כמו כן לחלק מהמשתמשים יקח זמן עד שהאתר יעבוד כשורה

מכיוון שלוקח זמן עד ששרתי ה DNS של הספקיות מתעדכנים

אתם יכולים להתעדכן על מצב המעבר בדף הפייסבוק שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני נרשמתי והתחלתי להוריד בעולם הטורנטים והאמת שמאוד נחמד.

אם זאת יש לי 2 שא' למביני עניין:

1. אני מקבל את ההודעה הבאה: "יחס השיתוף שלך נמוך מאוד ועלול לגרום להרחקתך מהאתר. לחץ כאן כדי להגיע לפרטי המשתמש שלך או היכנס לפורום לקבלת לעזרה". איך אני מעלה אותו, אין לי מושג?

2. אני מוריד יחסית לאט, מה הסיבה?

תודה,

בן.

עריכה,

לגבי השאלה ראשונה ראיתי כאן עכשיו את התשובה. השא', מה הכוונה להשארת הקובץ. הרי אני מוריד בהתחלה את הטורנטים למחשב ומפעיל את התוכנה ואז עם סיום ההורדה מוחק אותם.

1. כאשר אתה מסיים להוריד אל תמחוק את הטורנט אלא תשאיר אותו דלוק. תראה שיש במהירות העלאה הורדה כלשהי וזה בעצם מעלה את כמות העלאה שלך וכך נוצר רטיו של הורדה-העלאה.

2. אתה מוריד דרך יו טורנט ? אם כן תשאיר את ההגדרות AS IS וזהו. גם VUZE יכול להיות אחלה.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו בזמן האחרון יש בעיות עם ה Utorrent?

יש לי תופעה מאוד מוזרה שאני לא מצליח להבין את השורש של הבעיה.

האינטרנט עובד אצלי סבבה, עד שאני מפעיל את הקליינט (UTORRENT). אחרי שאני מפעיל אותו, עוברות כ 5 דקות והמחשב מאבד קשר עם הראוטר ( אין PING בין הראוטר למחשב). סה"כ הראוטר לא נפל, כל שאר המחשבים עובדים סבבה.

כדי להחזיר את האינטרנט למחשב אני צריך או להפעיל מחדש, או לנתק את הכרטיס רשת במנהל התקנים, ואז להחזיר. אחרי זה האינטרנט במחשב מתחבר.

זה קורה עם UTORRENT, לא בדקתי קליינטים אחרים.

מישהו נתקל בתופעה דומה??

הפכתי כבר את הכל, חיפשתי דרייברים לכרטיס רשת, הכל מעודכן.

ניסיתי לכבות את האנטי וירוס, עדיין אותה בעיה.

הפייר וול הוא של וינדוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

תוכן ההודעה תקף להיום!

משתמשים יקרים , הביטס חוגג 5 שנים להווסדו , כן כן עברו 5 שנים שלמות מאז שהחלטנו לפתוח את הטראקר הישראלי

לכבוד יום ההולדת המאוד מיוחד שלנו אתם הולכים להתפנק ובגדול

1) פריליץ על כל האתר ליום ההולדת

2) כל נקודות הבונוס מוכפלות פי 5 , ז"א 2.5 נקודות על שיתוף ו 10 נקודות על שהייה בערוץ IRC שלנו על כל שעה

3) ההרשמה לאתר תפתח מחר ל 24 שעות כך שתגידו לכל חבריכם שעדיין לא נרשמו לאתר שזה הזמן

עד שההרשמה תפתח כל משתמש קיבל 5 הזמנות , שימו לב ההזמנות הינן ליום אחד בלבד , לאחר מכן כל ההזמנות באתר יתאפסו

4) לוטו הביטס חוזר לסיבוב נוסף וחגיגי , 5 זוכים יזכו ב 200 גיגה כל אחד

כל הפרטים על הלוטו נמצאים בעמוד הלוטו , לכניסה לחצו כאן

אנו מקווים שאתם נהנים מהאתר כמונו

ואתם מוזמנים להגיד לנו מזל טוב בפורום

לכניסה לאשכול היום הולדת לחצו כאן

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...