Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסתבר שלעם ישראל ולסודנים יש הרבה מן המשותף כשמדובר בתרבות נהיגה (שרשור פריקת קיטור)

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 4348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש פתרון יעיל למקרים כאלה:

קרה גם להורי פעם אחת, המעשה של אבא שלי היה בדיעבד יעיל מאוד.

הוא חסם את מי שהחנה לנו בחנייה ככה שלא תיהיה לו שום אפשרות לצאת, והשאיר על האוטו של המחנה פתק עם המספר טלפון הנייד שלו, כדי שכשהוא ירצה לצאת מהחניה שלנו הוא יאלץ להתקשר לבקש שנזיז את האוטו. במקרה הזה אפשר גם לראות מי החנה ולטפל בנושא וגם לדעת שכשהוא הוא עוזב הוא לא ישאיר איזו הפתעה קטנה אחריו.

ואם לא, הקארמה תעשה את שלה :twisted:

אתה מסתכן פה בכל מקרה.

אצל אבא לך זה נגמר סבבה אבל הוא יכל גם לפרק אותך ואת האוטו בטענה שאתה חוסם אותו כי זה לא מדגדג לו את הביצה.

חברים תחשבו קצת לפני שאתם עושים שטויות.

אני חסמתי פעם משהו כי הוא חנה לי בחנייה וכששמעתי אותו ואת החברים שלו צועקים יצאתי עם מחבט בייסבול (כן אני משחק בייסבול) להגנה עצמית.

הבחור שחנה בחנייה שלי היה בחור נחמד אבל גם חוצפן, הוא אמר לי שזה לא לעניין הדרך שבא אני "מחנך" אנשים (בדיעבד הוא צודק!!!) ושפעם הבאה אשאיר פתק עם מספר הטלפון שלי.

כמובן שנופפתי במחבט ואמרתי לו שעדיף שלא יחנה בחניות פרטיות של אנשים, בטח שלא בשלי ובטח שלא יגיד לי להשאיר לו טלפון, מה אני עובד אצלו???

היום אני לא אעשה את זה כי זה ילדותי וגם אם אני צודק זה לא שווה את הסיכון.

אני תוהה אם אפשר להזמין גרר לבן אדם כזה או לפנות למשטרה...

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם לי נראה שאלה היו אתיופים.

א. לסודנים אין אשראי, אין באפשרותם להשאיר פיקדון לרכב.

ב. לא נראה לי שמותר להם בכלל להחזיק רישיון נהיגה בישראל.

ג. למרות השם הרע שיצא להם הם בדרך כלל לא יכנסו לעימות,

בטח שלא מרדף ברחובות ראשון לציון.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נראה שאלה היו אתיופים.

א. לסודנים אין אשראי, אין באפשרותם להשאיר פיקדון לרכב.

ב. לא נראה לי שמותר להם בכלל להחזיק רישיון נהיגה בישראל.

ג. למרות השם הרע שיצא להם הם בדרך כלל לא יכנסו לעימות,

בטח שלא מרדף ברחובות ראשון לציון.

א. פתאום נפל לי האסימון שיכול מאוד להיות שהרכב ״הושאל״....

ב. הם כבר עברו על החוק ונכנסו לפה בצורה לא חוקית, אני בספק שמשטרת התנועה מעניינת אותם.

ג. מאיפה אתה מסיק את זה? אני מזכיר לך שמדובר במוסלמים, (כן, אותה הדת שבשמה מתנהלת מלחמת הקודש נגד עצם הקיום שלך על האדמה הזו) שמגיעים מאיזור מלחמה, רעב ואלימות שנמצאים במצב הישרדות. החוק של המדינה שאליה הסתננו ואזרחי אותה המדינה לא ברעש מעייניהם, בלשון המעטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אצטט את ההודעה שמעלי, אבל.

א. אם ב"הושאל" אתה מתכוון לנגנב, אני לא מכיר אדם שיגנוב רכב וישב איתו בחניה

ואז גם ירדוף אחרי מישהו שנגע לו במראה.

ב. רובם המוחלט באים לפה בשביל להביא קצת כסף הביתה ולא להסתבך בדברים כאלה.

ג. בהמשך ל-ב', עם קצת הבנה במצב הפליטים בארץ, דרום סודנים הם בעצם נוצרים ולא מוסלמים

ורוב התקריות האחרונות שקרו פה היו עם אריתראים ולא סודנים.

איך בעצם אתה קובע שהם סודנים ולא אתיופים, סתם שאלה שמעניינת אותי.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכן פה בכל מקרה.

אצל אבא לך זה נגמר סבבה אבל הוא יכל גם לפרק אותך ואת האוטו בטענה שאתה חוסם אותו כי זה לא מדגדג לו את הביצה.

חברים תחשבו קצת לפני שאתם עושים שטויות.

אני חסמתי פעם משהו כי הוא חנה לי בחנייה וכששמעתי אותו ואת החברים שלו צועקים יצאתי עם מחבט בייסבול (כן אני משחק בייסבול) להגנה עצמית.

הבחור שחנה בחנייה שלי היה בחור נחמד אבל גם חוצפן, הוא אמר לי שזה לא לעניין הדרך שבא אני "מחנך" אנשים (בדיעבד הוא צודק!!!) ושפעם הבאה אשאיר פתק עם מספר הטלפון שלי.

כמובן שנופפתי במחבט ואמרתי לו שעדיף שלא יחנה בחניות פרטיות של אנשים, בטח שלא בשלי ובטח שלא יגיד לי להשאיר לו טלפון, מה אני עובד אצלו???

היום אני לא אעשה את זה כי זה ילדותי וגם אם אני צודק זה לא שווה את הסיכון.

אני תוהה אם אפשר להזמין גרר לבן אדם כזה או לפנות למשטרה...

אין כאן שום עניין של לחנך, זה יותר עניין של להיות בראש שקט שלא שורטים לך את האוטו או כמו שקרה במקרה הקודם ששוברים לך מראה, וכל נזק שנעשה לאוטו שלך יש לך את מי להאשים. כדאי לרשום את המספר רישוי של הרכב החוסם ואולי אפילו לצלם אם יש אפשרות.

חוץ מזה, זו החניה הפרטית שלך וחנו לך בה, אז מן הסתם עדיף שתחסום אותו מאשר שעכשיו תתפוס לאדם אחר את החניה הפרטית שלו.

ובנוגע למה שהבחור שהחנה לך בחניה אמר, דבר ראשון זה שהוא מחנה לך בחניה ובא אליך בדרישות זה כבר חוצפה, אבל אולי בדיעבד תוכל להסתכל על מה שהוא אמר ולהבין בדיוק את הכוונה שלי, הוא חיפש דרך להוציא את הרכב שלו אבל לא היתה לו אפשרות. אם היית משאיר מספר טלפון הוא היה יכול להתקשר ולבקש בנימוס להזיז את האוטו ואפילו לבקש סליחה שהחנה שם, וכל הסיטואציה שמלווה באימויים משני הצדדים היתה נחסכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לזה שהיית צריך לברוח מהר מהר, למה לעבור באדום ולסכן עוד אנשים? אתה רואה שאתה בסכנת חיים? נעל את הרכב, תן גז ותתקשר למשטרה תוך כדי נהיגה.

חוץ מזה, אולי הם טיפשים אבל לא עד כדי כך-אבל מי יעז ללכת מכות מול תחנת משטרה? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שמסתבר מהשירשור הזה הוא שסטיגמה זה לא רק פיאט או אוטו צרפתי. זו גם ההנחה שכל מי שהוא כהה עור, ודאי כזה השש לאלימות, הוא קרוב לודאי סודני או סתם מסתנן עבודה כלשונו של שר הפנים הנאור שלנו. וזה למרות שהסיכוי שאדם כזה יסתובב עם I30 חדשה הוא לא גבוה במיוחד אם להתבטא בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד קשה לי להאמין שאלו היו סודנים, גם כאלו שהסתננו לפה ב06 עוד לא הגיעו למצב של רישיון.

לעומת זאת מערב אפריקאים (קונגו, צ'אד, חוף השנהב) שנמצאים פה בכמויות אדירות (יותר מהסודנים) מחזיקים ברישיון נהיגה בין לאומי.

ההבדל בזהות החיצונית משמעותי, סודנים כהים יותר והרבה יותר רזים, מערב אפריקאים סוסים עם שפתיים גדולות (סוג של פיפטי סנט וכאלה).

הם גם שולטים יפה בשפה האנגלית ומגיעים מתרבות אלימה (רובם היו לוחמי גרילה בשלב כזה או אחר).

באיזו שפה החברה דיברו איתך?

בכל אופן, סיפור הזוי, במיוחד המרדף.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לכל המגיבים, פותח השרשור לא אמר שהם היו סודנים, אלא השווה את התנהגותם לסודנים. קפיש? אז רדו מהקטע כבר.

2. לפותח השרשור,

החבר'ה באוטו לא היו בסדר על כך שחסמו ולא זזו, על כך יסכימו כולם, זה לא נותן לך את הרשות להיות לא בסדר!

פגעת להם ברכב, מאיפה החוצפה שלך להמשיך בנהיגה?!?

פגעת ברכוש שהוא לא שלך ואפילו לא אמרת "מצטער" ?!?

חביבי, גם אני וגם חצי מדינה נאורה היינו רודפים אחרייך על החוצפה הזאת!

פגעת, גם אם לדעתך זה כלום, המינימום המתבקש הוא "סליחה" ואז לבדוק שבאמת לא קרה כלום, אם שברת לו את המנגנון של המראה? הוא צריך לשלם על זה?

בגרמניה על הנגיעה הקטנה ביותר צריך להזמין משטרה, חבל שזה לא ככה פה.

פתחת את השרשור בכדי להתלהב איזה יופי שלטת בפונטו המעפנה שלך תוך כדי ביצוע ריבוי עבירות שסיכנו לא מעט חיי אדם, מקומך בכלא לא פחות, או לפחות לשלול לך את הרשיון לכמה שנים טובות.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אתם יושבים פה ומנסים להצדיק את החבר'ה שדפקו לו על הדלתות ואז יצאו אחריו למרדף שבסופו הם גם חיכו לו בתחנת משטרה... נשמעים לי כמו אנשים בלי הרבה פחד או משהו להפסיד.

האם אני מצדיק את ההתנהגות של פותח השרשור? כנראה שלא אבל אם לא הייתי שם לראות איך הם נראים ומה השפת גוף שלהם משדרת אין לי שום זכות לשפוט אותו על זה שהוא ברח, אם הוא הרגיש מצוקה ופחד אמיתי זה מוצדק ללא ספק. זה שהמדינה שלנו כבר לא מקום בטוח זה לא חדש אז אין שום סיבה שנהיה מופתעים כאשר אנחנו שומעים על סיפור כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכו לו בתחנת משטרה?! הגזענות של אנשים מעבירה אותם על דעתם, חשבתם שאולי הם הלכו להתלונן על פגע וברח? שזה מה שבעצם קרה פה, הוא פגע ברכב, וזה לא משנה אם נגרם נזק או לא והתעלם. כשהם ניסו לדבר איתם, ומן הסתם הם יהיו עצבנים, מי לא, הוא פשוט ברח.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

פגעת ברכב של מישהו אחר, ניסית לברוח ואתה מתפלא שרדפו אחריך? אתה לא היית מנסה לעצור את הרכב שמנסה לברוח אחרי שפגע בך גם ע"י דפיקה על האוטו וניסיון לפתוח דלת?

אני מאוד מקווה שהם הגישו תלונה נגדך על פגע וברח ושימצו איתך את הדין כי לא רק שאתה גזען מגעיל אתה גם עבריין ובהמה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו, אני לא המשוגע היחיד שחושב כך, טוב מאד.

ולא מדובר על סודנים, הוא השווה את ההתנהגות שלהם לסודנים למרות שהיא יותר מתאימה לו

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא מדובר על סודנים, הוא השווה את ההתנהגות שלהם לסודנים למרות שהיא יותר מתאימה לו

זה חלק מהגזענות. אם אדם בצבע מסויים ולא יס מן שלו אז הוא פסול וראוי להשוואה לאנשים שכל פשעם הוא ארץ מוצאם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור בהחלט הזוי . לכל מי שיש לו בעיות בהבנת הנקרא כותב בפירוש ציין שאלה היו 3 סודנים שרדפו אחריו והוא לא השווה את מי שרדף אחריו לסודנים.

ובכלל לפני שבדקת להם תהודת זיהוי אני מציע לשנות את הסיפור ל 3 אנשים שחומי עור רדפו אחריי.או סתם 3 בריונים רדפו אחרי. אז זה נשמע הרבה יותר הגיוני מאשר סודנים עם I30 לבנה...

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...