Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האישי שלי עם שירוקו 1.4tsi, ידנית 160 כ"ס.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו פאשלה של היבואן?!

ואיזו ירידת ערך לכל הרוחות, עדיין לא ראיתי הוכחה אחת אפילו, באמת שלא.

במחירון לוי יצחק זה לא מצויין, בניגוד לירידת הערך של הק"מ שדווקא כן מוזכרת.

מצד אחד אתה טוען שהחלפת המנוע גוררת ירידת ערך, ומצד שני אתה דורש מחירון של שירוקו עם 2K ק"מ (אני מבין שזה בציניות, אבל אפילו בציניות הטענה הזו מגוחכת).

עכשיו אתה גם מתלונן על הצבע של הגולף שהציעו לך?

יש משהו שאתה חושב שהיבואן כן עשה כמו שצריך?!

שוב, לדעתי כל מה שאתה מחפש עכשיו זה לגרום נזק ליבואן מתוך מטרה לקבל תנאים טובים יותר.

זה לא פאשלה של היבואן, זה פאשלה של היצרן. מה לעשות שהיבואן בארץ הוא צ'מפיון מוטורס, להרוויח הוא יודע טוב מאוד, שידע גם איך להתייחס ללקוחות שלו.

במחירון זה לא מוגדר כי אני לא חושב שהחלפת מנוע ברכב שקיים 3 שנים בארץ אמור להיות משהו סטנדרנטי כמו הפחתה של ק"מ!

שוחחתי עם שמאי רכב, נאמר לי שכל עוד רכב הינו פחות משנתיים על הכביש אין ירידית ערך.

זאת אומרת שיש לי בדיוק 7 ימים למכור את האוטו בלי ירידת ערך.

ברור שאני מתלונן, תגיד שאתה משלם סכום של 200 אלף שקל גם אומרים לך איזה צבע לקחת?! איפה שמעת על דבר כזה? רק שיגיד לי גם עם איזה משקפי שמש לנהוג באוטו ואיזה לא.

לא, החלפת המנוע מגיע בהוראה ישירה מגרמניה. בגלל זה הם לא פותחים את המנוע ומחליפים את המכלולים התקולים.

לא טענתי שלא היה לי רכב שבוע, קיבלתי רכב חלופי יומיים לאחר שהרכב הוכנס למוסך.

למוסך עצמו ספציפית אין לי תלונות, אני מטפל שם כבר מעל 5 שנים מהסיבה הזאת שהם כן דואגים ללקוח.

כתבתי בתחילת השרשור שאני מעוניין לספר את הסיפור ולקבל חוות דעת של אנשים מה עלי לעשות וכיצד לנהוג.

אני הבנתי בדיוק מול איזה יבואן אני עומד, אני לא בטוח שאני ארצה להשאר איתו בכלל.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלון, 70 אלף ק"מ זה הרבה? זה כלום!!

אני לא צריך לספוג ירידת ערך בגלל פאשלה של היבואן.

שהיבואן מודע לבעיה רצינית במנוע אני מצפה לפחות לגילוי נאות ממנו.

ההצעת טרייד אין היה סוג של אוויר , מנהל האולם המרכזי בבני ברק אמר "תבוא תשים את השירוקו, תוסיף 94 אלף שקל ותקח גי טי אי שחורה ידנית 3 דלתות", הוא גם קבע לי איזה צבע לקחת אתה מבין? למה? כי יש להם רק שתי יחידות שחורות במלאי בארץ.

אבל רגע, זה מנוע עם 2000 ק"מ, אז למה שלא יתנו לי מחיר על שירוקו עם 2000 ק"מ? כי זה לא באמת הולך ככה נכון? אז זה גם לא הולך ככה שמחליפים לך מנוע ואני צריך להגיד להם "תודה צ'מפיון, הייתם יכולים לחייב אותי על ההחלפה..."

כן, אני היתי מצפה שיבואו לקראתי באיזושהי דרך.

אמרו לי "נוכל לבוא לקראתך ולהרחיב אחריות על המנוע לעוד 1" אני גם ככה אמור לקבל שנה אחריות על המנוע כי הוא חדש עם 0 ק"מ, אז הם "באו לקראתי".

השירות של היבואן היה סביר. הוחלף מנוע וזה המקסימום שיכלו לעשות. היבואן לא יקח אחריות ויצהיר שהמנוע 1.4TSI הוא נפל, אלא אם VW יצהירו על כך.

הצעת הטרייד גם כן סבירה. אל תשכח שהשירוקו שלך מחירה היום הוא באזור 150K והרכב שלך עבר 70K ק"מ, שזה מלא.

רק לשם השוואה אני מכרתי לא מזמן רכב בן 3.5 עם 52K ק"מ. הסיבה היחידה לעשות טרייד זה שיש לך רכב בעל נתוניים בעייתים שלא תצליח למכור בשוק הרגיל וזה המקרה שלך לצערי.

כאשר אתה עושה טרייד, גם על רכב שהוא לא דפוק היבואן בעצם עושה לך טובה והטרייד בא על חשבון הנחה.

זאת הסיבה שלי הציעו GTI באזור 180K ולך באזור 200K.

טרייד, תשלומים וכו' זה תמיד בא על חשבון הנחה. לצורך העניין אם צ'מפיון מציעים לך על השירוקו 100K אני בטוח שהם משלמים לאוטו דיל דמי גישור של לפחות 10K, שהיו יכולים לבוא לידי ביטוי בהנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני מתלונן, תגיד שאתה משלם סכום של 200 אלף שקל גם אומרים לך איזה צבע לקחת?! איפה שמעת על דבר כזה? רק שיגיד לי גם עם איזה משקפי שמש לנהוג באוטו ואיזה לא.

אני מבין שזה מתסכל, אבל זה מה שקיים במלאי..

אתה תמיד מוזמן לחכות למשלוח הבא.

אני רציתי את הלאון בצהוב והייתי מוכן להתפשר גם על כתום.

צ'מפיון הפסיקו לייבא לאון צהובות\כתומות, טענו שהם היו נתקעים איתם הרבה זמן במלאי. נתנו לי לבחור בין אדום לכחול.

לי היו מוכנים לעשות הזמנה מיוחדת. זה היה לוקח שלושה חודשיים שבמהלכם הייתי צריך לשלם 100 ש"ח ליום שכירות על אלטו. עשיתי את החשבון שלי והתפשרתי על אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא טוב את כל ההודעות (אני יודע שאין סיכוי שתעשה את זה, אבל בכל זאת..) ותבין לבד שהוא כן קיבל טרייד במחיר מחירון.

כמובן, כאשר מקבלים טרייד במחיר מחירון זה כנגד GTI במחיר מחירון!

ולכן ההצעה שהוא קיבל על טרייד היא הוגנת בהחלט.

הוא קיבל 20K מתחת למחירון. בנוסף, נשמע שהם ממש לא התרגשו מהעיניין ולא עשו מאמצים להפוך אותו ללקוח מרוצה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, 70 אלף ק"מ זה הרבה? זה כלום!!

אני לא צריך לספוג ירידת ערך בגלל פאשלה של היבואן.

שהיבואן מודע לבעיה רצינית במנוע אני מצפה לפחות לגילוי נאות ממנו.

ההצעת טרייד אין היה סוג של אוויר , מנהל האולם המרכזי בבני ברק אמר "תבוא תשים את השירוקו, תוסיף 94 אלף שקל ותקח גי טי אי שחורה ידנית 3 דלתות", הוא גם קבע לי איזה צבע לקחת אתה מבין? למה? כי יש להם רק שתי יחידות שחורות במלאי בארץ.

אבל רגע, זה מנוע עם 2000 ק"מ, אז למה שלא יתנו לי מחיר על שירוקו עם 2000 ק"מ? כי זה לא באמת הולך ככה נכון? אז זה גם לא הולך ככה שמחליפים לך מנוע ואני צריך להגיד להם "תודה צ'מפיון, הייתם יכולים לחייב אותי על ההחלפה..."

כן, אני היתי מצפה שיבואו לקראתי באיזושהי דרך.

אמרו לי "נוכל לבוא לקראתך ולהרחיב אחריות על המנוע לעוד 1" אני גם ככה אמור לקבל שנה אחריות על המנוע כי הוא חדש עם 0 ק"מ, אז הם "באו לקראתי".

70 אלף ב5 שנים זה כלום.

70 אלף בפחות משנתיים - זה המון !

לדעתי נתנו לך אחלה הצעה, אתה צריך לזרוק להם את הרכב כמה שיותר מהר, כי אין שום סיכוי שתמכור אפילו קרוב למחירון עם כזה קילומטרז' ומאחר והרכב עבר החלפת מנוע , עתידו לא הכי ברור. יכול להיות שיהיה דבש ויכול להיות שיתקבלו ריקושטים מההחלפה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני גם חושב שזו הצעה לא רעה מהטרייד אין, אבל למה להחליף לGTI ולא לאופציה זולה יותר? זה בעייתי מבחינתך או מבחינת הטרייד אין?

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא הבין כבר שהאופציות הזולות עולות בסוף ביוקר.

GTI זו תהיה קפיצת מדרגה ובדרך כלל אנשים מחפשים להתקדם ולא ללכת אחורה.

צריך רק לשים לב לדבר אחד עבור מישהו שנוסע קילומטרז' גבוה - הרכב לא הכי נוח בעולם. קשיח יחסית למשפחתית וגם יחסית לשירוקו עצמה. מתרגלים לזה אבל עדיין צריך לקחת בחשבון ולעשות נסיעת מבחן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב הרבה זמן אחרי השרשור, ועד כמה שצ׳מפיון ידועים ביחס לא הכי מלבב ללקוחות שלהם,

אני לא מבין מה רוצים שהם יעשו? הלך לך מנוע? לא מתקנים, מחליפים לחדש. מה עוד אתה רוצה?

נכון שזה מבאס, אבל דאגו לך לרכב חלופי, עשו את ההחלפה כמו שצריך, מה אתם רוצים מהם?

יכלו אולי לתת לך פיצוי בדמות טיפולים חינם וכדומה, ולהאריך את האחריות.

אני לא חושב שהם צריכים לתת לך מחיר לא הגיוני מבחינתם בטרייד אין. זה לא שהרכב שלך

הוא קטסטרופה, וכל שני וחמישי אתה במוסך.

אני מכיר מישהו שהלך לו גיר ב X3 והרכב גם היה לקראת סוף האחריות, אז החליפו לו גיר,

מה שלקח איזה חודש וחצי, כי אין גיר כזה בארץ, ולקח זמן עד שאישרו את ההחלפה מגרמניה,

ועד ששלחו גיר חדש( שעולה 90,000 שקל ). הוא קיבל רכב חליפי, נתנו לו אחריות מורחבת

על הגיר, ושלום על ישראל. הוא לא חשב לרגע שצריכים לעשות לו טרייד אין על הרכב, או כל

דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה זורקים סכומים כאילו הבנאדם עושה כסף מכלום, אולי הוא חסך כל חייו ואין לו עוד 50 להוסיף ? אולי זה כבד עליו ?

להוציא 200 k על רכב ואז אחרי שנתיים להוסיף 50k ... מצטער אבל לא רואה פה את ההגיון . שירוקו אותו מדהים ביופיו, ולדעתי

הוא משתווה במראה לgti ( אל תאכלו אותי ) אז אני מבין שאין הרבה ברירות אבל פשוט זה מסוג המיקרים שבא לי לרצוח את היצרן !

לדעתי הם צריכים לפצות אותו בשירוקו חדשה 2012 על עוגמת נפש :D

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב הרבה זמן אחרי השרשור, ועד כמה שצ׳מפיון ידועים ביחס לא הכי מלבב ללקוחות שלהם,

אני לא מבין מה רוצים שהם יעשו? הלך לך מנוע? לא מתקנים, מחליפים לחדש. מה עוד אתה רוצה?

נכון שזה מבאס, אבל דאגו לך לרכב חלופי, עשו את ההחלפה כמו שצריך, מה אתם רוצים מהם?

יכלו אולי לתת לך פיצוי בדמות טיפולים חינם וכדומה, ולהאריך את האחריות.

אני לא חושב שהם צריכים לתת לך מחיר לא הגיוני מבחינתם בטרייד אין. זה לא שהרכב שלך

הוא קטסטרופה, וכל שני וחמישי אתה במוסך.

אני מכיר מישהו שהלך לו גיר ב X3 והרכב גם היה לקראת סוף האחריות, אז החליפו לו גיר,

מה שלקח איזה חודש וחצי, כי אין גיר כזה בארץ, ולקח זמן עד שאישרו את ההחלפה מגרמניה,

ועד ששלחו גיר חדש( שעולה 90,000 שקל ). הוא קיבל רכב חליפי, נתנו לו אחריות מורחבת

על הגיר, ושלום על ישראל. הוא לא חשב לרגע שצריכים לעשות לו טרייד אין על הרכב, או כל

דבר אחר.

גיר של X3 עולה 90K ?! אז נכון שאנשים עם אוטו כזה לרוב יש להם כיס עמוק, ועדיין נדמה לי ש"חמסה" נגד עין הרע ואולי גם תפילה קטנה לפני שעולים לאוטו, פשוט הכרחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר חדש מהחברה עולה מחיר כזה. רוב האנשים לא ירוצו לשים גיר במחיר כזה,

אלא בד״כ ירכיבו מפירוק או ישפצו את הקיים.

בדיוק כמו שמי שילך לו מנוע בשירוקו ולא באחריות, לא ירוץ להזמין כזה חדש מגרמניה,

אלא ישים מפירוק/יבוא וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קיבל 20K מתחת למחירון. בנוסף, נשמע שהם ממש לא התרגשו מהעיניין ולא עשו מאמצים להפוך אותו ללקוח מרוצה.

וואלה, תסביר לי איך בבקשה.

אתה יודע מה המחירון של הרכב [לוי יצחק] לאחר הפחתה של ק"מ גבוה?

להתלהם זה הכי סבבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין לליבו של פותח השרשור, ולא הייתי רוצה להיות במקומו (כבעלים של גולף עם מנוע זהה).

ההצעה הכי טובה שתתקבל, לא תעביר את הטעם הרע שכל הסיפור הזה משאיר למי שקנה רכב במיטב כספו, ובטח לא בסכום כזה.

לגבי המנועים - אם אינני טועה - ויתקנו אותי הבקיאים באם כן -

המנועים היחידים שהם טווין צ'ארג' הינם מנוע ה-150, 160 וה-180

לא נתקלתי במנוע 150 כ"ס.

גם בדור הקודם וגם בדור הנוכחי, מנועי ה-122 כ"ס הם בעלי טורבו בלבד. מנועי ה-140 כ"ס בדור הקודם הם עם טווין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין הוגן? זה סוג של אילוץ מבחינתי ההחלפה, הרי רק הפכו את שעון החול ויקח עוד זמן עד שהוא ילך שוב.

איזה הנחה הם עשו? הם העלו את המחיר של הגי טי אי ב20 אלף שקל, ואז הם אומרים לי תתן את השירוקו, ב100 אלף ותוסיף עוד 94 אלף. זאת אומרת שאחלה נתנו מחירון פחות 10 אחוז, אבל גי טי אי במחיר מלא.

איל, מזה משנה בכמה זמן עשיתי את הקילומטרז? 70 אלף זה 70 אלף, לא אמור ללכת מנוע במספר כזה של קילומטרים, גם לא בכפול ובמשולש!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...