Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חכמת ההמונים- מבקש עזרתכם עם בעייה באתר שלי.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עולם אחר לעומת איך שהתחיל.

מה שחסר לי ב"אודותונו" זה ניסיון בתחום ודגשים לעובדה שהשירות הוא העיקר (מה שאני עושה כשאני נפגש עם אנשים שלא מכירים את החברה שלי הוא להדגיש שאני מוכר פיתרון ושהלקוח לא שותף שלי. את הלקוח לא מעניין כמה עולה לי השירות ואני מחוייב לפתור את התקלה לשביעות רצונו המלאה בלי קשר לכמה זה עולה לי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם אתה בטוח בעובדות ? בן אדם צורך ביום 2 ליטר ?

אם זכרוני אינו מטעה אותי זוהי הכמות המומלצת של צריכת מים יומית בממוצע לאדם בוגר

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבנה שלי די דלה בבניית אתרים ושפות תכנות,

אבל שנכנסתי לאתר חטפתי הלם, הוא נראה ממש מבולגן לעין לא מזויינת :wink:

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין במפץ הגדול? מזל טוב, גם לך יש תאוריה דמיונית. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון השיפור באתר בהחלט ניכר לעין אך הערה קצת שונה:

ראיתי עכשיו את הסירטון שמופיע בעמוד הראשי. בהחלט נראה נחמד ואינפורמטיבי אך האם אתה בטוח בעובדות ? בן אדם צורך ביום 2 ליטר ? גם במידה וכן שנתי זה 730 ל' ולא 750 והיה עדיף, לפי דעתי, שתקח את המינימום הנצרך ולא המקסימום.

אבל בגדול נראה נפלא

הנתונים נלקחו מכתבה שעלתה לרשת. הנה קישור.

2) אכן לקחתי את המינימום, בכתבה דומני שהייתה להם טעות בחישוב (הנתונים נמצאים בסוף הכתבה). כמו כן, אני אישית שותה כמות יותר גדולה - שמתחלקת בין קפה, מים, סודה וקולה. למעשה, אני שותה בין 3-4 ליטר ליום, וזה עדיין לא מספיק לי.

3) תודה!

עולם אחר לעומת איך שהתחיל.

מה שחסר לי ב"אודותונו" זה ניסיון בתחום ודגשים לעובדה שהשירות הוא העיקר (מה שאני עושה כשאני נפגש עם אנשים שלא מכירים את החברה שלי הוא להדגיש שאני מוכר פיתרון ושהלקוח לא שותף שלי. את הלקוח לא מעניין כמה עולה לי השירות ואני מחוייב לפתור את התקלה לשביעות רצונו המלאה בלי קשר לכמה זה עולה לי).

לקחתי לתשומת לב.

אם זכרוני אינו מטעה אותי זוהי הכמות המומלצת של צריכת מים יומית בממוצע לאדם בוגר

אכן.

ההבנה שלי די דלה בבניית אתרים ושפות תכנות,

אבל שנכנסתי לאתר חטפתי הלם, הוא נראה ממש מבולגן לעין לא מזויינת :wink:

נכון. קשה לארגן את הכל בצורה טובה, הפלטפורמה דיי מוגבלת. אבל, רוב הלקוחות נכנסים דרך גוגל או דרך זאפ, ישירות למוצר שהם רצו לראות, ושם אין הרבה בלגאן (בעמודי המוצר). כשיתחילו לחפש אותנו לפי השם שלנו, אז נצטרך לראות מה אנחנו עושים...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...