Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חכמת ההמונים- מבקש עזרתכם עם בעייה באתר שלי.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברווז יקר, כל הכבוד על האומץ.

האתר באמת לא נראה מקצועי ולא משהו שאפשר לעבוד איתו ולשפר אותו בצורה ניכרת.

הניחוש שלי שגם לקוחות פוטנציאלים שמגיעים מזאפ לא נשארים הרבה בסביבה בגלל שהאתר לא כ"כ נעים לעין ולא נראה מקצועי במיוחד.

ה-2 סנט שלי יהיו לעבור לפלטפורמת WORDPRESS / JOOMLA ולהשקיע כמה עשרות דולרים בטמפלייט הולם, ועוד כמה מאות שקלים ע"מ לגייר את הטמפלייט לעברית. הWP זה פרוייקט חינמי שמתפתח כל הזמן וברגע שהכל ירוץ, תוכל להוסיף תכנים בעצמך לאתר בלי הרבה ידע קודם בבניית אתרים.

חשוב מאוד להשקיע גם בSEO ובMETA TAGS מתאימים כדי שמנועי החיפוש יאנדקסו את האתר שלך וכדי שתוצג בדפים הראשונים.

אגב, לשם R&D יש משמעות אחרת בעולם העסקים. ממליץ בחום על שם עברי קליט בעל משמעות לשירות שאתם נותנים (ובלי קשר אנחנו בישראל, לא כולם בארץ קוראים אנגלית)

אני מצרף לך לינק עם דוגמאות לעיצובים עיסקיים ל WORD PRESS, זה נראה מאוד מקצועי ולא בהכרח יקר...

http://wpsmash.com/business-themes/50-best-business-wordpress-themes-of-2011-part-13/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתר וורדפרס כרגע מתהווה בעזרתו האדיבה והמסורה של BLAVIE.

לגבי השם, זה בכוונה תחילה כך.

תודה על הלינק!

(ותפסיקו כבר להגיד לי שאני אמיץ. אני לא רואה את זה כך! אבל תודה על המחמאות...)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

blavie ו-platinum, אתם תותחים. תודה רבה על העזרה הרבה והמסורה שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונג כולו שלי. שמחתי לפגוש ולהכיר את האדם מאחרי הברווז, ולהיות לעזר.

יש לך את הטלפון שלי. אם אתה זקוק למשהו, אל תהסס להשתמש בו :)

בהצלחה,

מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אתר אינטרנט שמוכר מוצרים ומפורסם גם דרך זאפ. מהניסיון שלי דווקא עיצוב "מתחכם" ו "מקצועי" מידי הוריד את מספר ההזמנות דרסטית.

יש לי הרגשה שבתחום שלך הישועה לא תגיע מהאינטרנט. כמו שנכנסים אליי לחנות 3 פעמים בשבוע ממי עדן או נביעות או חברות אחרות ומציעים לי בר מים/ מתקן מים וכו' גם אתה צריך להסתובב ולהציע. אני לא חושב שבן אדם יכנס לאתר שלך ככה סתם כי הוא מחפש בר מים. אנשים מבצעים קניות מתוך הרגל.

במקרה של מים הם מופצצים בפרסומות ואנשי מכירות שמגיעים עד הבית ומציעים באגרסיביות מתקנים ופתרונות. אנשים "רגילים" למותגים הגדולים בזכות שטיפת מוח מתמשכת מפרסומות. כשירצו את המוצר אז הם מראש כבר מתוכנתים לאן לפנות.

סתם רעיון שעלה לי, תנסה לפנות לקבלנים (או לפרויקטים של דיור) שיציעו את זה ללקוחות שרוכשים דירה חדשה בתור תוספת אופציונלית תמורת עמלה.

תארגן חלוקת פלאירים באיזורים היותר יקרים (בפלאיר תציין כמובן שיש "מבצע") את היתרונות הירוקים ואת היתרונות הבריאותיים ולבסוף תפנה אותם לאתר.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רעיון שעלה לי, תנסה לפנות לקבלנים (או לפרויקטים של דיור) שיציעו את זה ללקוחות שרוכשים דירה חדשה בתור תוספת אופציונלית תמורת עמלה.

אסף

תרשה לי לחדד : זה יהיה רעיון טוב לפנות ליצרני מטבחים.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו רעיונות נהדרים!

אם אתה יבואן...:lol:

שניהם עברו לי בראש, אבל מאחר ואני לא יבואן, אין לי מה להציע להם- והרעיון נפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עזרתכם נדרשת...

מישהו מכיר שרת חינמי, שעובד לשם שינוי?

כל אלו שניסיתי להשתמש בהם או נופלים כבר בשלב העלאת הקבצים,

או שאני מצליח להעלות ולהתקין הכל אבל השרת עושה פרצופים ופעם עובד פעם לא.

תומך ftp \ mysql \ php כמובן...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר לא ניסיתי לא בחינם (אבל ממש זול) וקיבל ציונים גבוהים בביקורות:

http://www.ipage.com/ipage/index.html

תסתכל אולי זה מתאים לכם.

ובלי קשר, כיף לראות את כל העזרה פה.

הלוואי וילך לך טוב ברווז :beerchug:

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

חברים, שיניתי כמה דברים גדולים באתר. אשמח לדיעה שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונו הרבה דברים. אשמח אם תעברו שוב להעיף מבט.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הכללי נחמד, אבל שוב ישנה תחושת בילבול(לי בכול אופן)

לפי מה שהבנתי עשית השוואה של אחת המוצרים שלך לעומת מוצר של חברה מתחרה. למה לקחת מוצר זה ולא מוצר אחר(מה מיוחד בו דווקא?) אני מניח שעשית השוואה בין המוצר שלך למוצר זהה פחות או יותר של חברה מקבילה, אבל איך הלקוח יודע את זה? לקחת 2 מתחרות בתור השוואה, אבל זה שוק גדול ומה עם שאר המתחרות? במקומך הייתי עושה השוואה כזאת אבל על המחיר שלך לעומת המחיר הממוצע בשוק(בהנחה שאתה באמת יותר זול) וכן מדגיש דווקא את המוצר שבחרת לעשות את ההשווה. ברור שאין דינו של בר שעולה 2000 שווה לבר שעולה 1000, אבל הלקוח צריך לדעת את ההבדלים.

ואמנם זה כניראה סוג של גרסאת בטא לאתר, אבל באמת, אני נמצא בו זמנית באתר שלכם ובאתר של "מתחרה 1" ואין מה להשוות מבחינה ויזואלית בכלל. תמתגו את עצמכם בחברה יוקרתית וגם יתייחסו אליכם כחברה יוקרתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KERNEL- מה כוונתך ב"HEADER"? לתמונה עם הלוגו? מעבר לזה, מאיזה מכשיר וחיבור אתה גולש? לא נתקלתי בזמן טעינה ארוך יותר משנייה במקרה הגרוע, על מחשב נייח עם חיבור 5 מגה.

שני דברים:

1. המחשב שאתה גולש ממנו הוא לא פרספקטיבה, עדיין יש אלפי מחשבים שמחוברים בחיבור של חצי מגה, עדיין יש גולשים מאייפון עם אנטרנט זוחל.

2. כל אתר שלא רוצה לאבד גולשים, צריך להיטען טעינה מלאה תוך פחות מ-2 שניות.

הטעינה אצלך מהירה יותר מגולש חדש, בגלל שהדפדפן שומר את הקבצים בזכרון המטמון, ובמידה ולא מוגדר cache-control לקבצים, אז הדפדפן שואל את השרת "האם התמונה X שונתה מאז הפעם האחרונה שהורדתי אותו?", השרת משיב שלא ולא מתבצעת הורדה מחודשת של הקובץ (וזה עדיין יותר איטי משימוש נכון ב-cache-control).

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונו הרבה דברים. אשמח אם תעברו שוב להעיף מבט.

תודה.

לא התעמקתי אבל את המחירים הייתי מעביר לסוף.

אני מניח שאתה מחפש קהל שמחפש איכות ולא קהל גרושניק שיוציא לך את הנשמה. תתחיל בסקירת המוצרים, יתרונות מול המתחרים ובסוף מחירים. תאמין לי שהגרושנ יקים ידעו למצוא את המחיר מהר מאוד.

עריכה: עכשיו התבוננתי בסרטון בלי קול (בכמה שניות הראשונות). צלם שוב כשאתה עומד והבר נמצא בגובה שקצהו העליון בערך בגובה הכתפיים שלך. אתה יושב שם כמו אחד שהרגע התעורר ולא בדיוק מבין מה רוצים ממנו (נסה לראות את הסרטון בלי קול ואז זה יבלוט לך יותר כי התוכן קצת מכהה את ההרגשה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הכללי נחמד, אבל שוב ישנה תחושת בילבול(לי בכול אופן)

לפי מה שהבנתי עשית השוואה של אחת המוצרים שלך לעומת מוצר של חברה מתחרה. למה לקחת מוצר זה ולא מוצר אחר(מה מיוחד בו דווקא?) אני מניח שעשית השוואה בין המוצר שלך למוצר זהה פחות או יותר של חברה מקבילה, אבל איך הלקוח יודע את זה? לקחת 2 מתחרות בתור השוואה, אבל זה שוק גדול ומה עם שאר המתחרות? במקומך הייתי עושה השוואה כזאת אבל על המחיר שלך לעומת המחיר הממוצע בשוק(בהנחה שאתה באמת יותר זול) וכן מדגיש דווקא את המוצר שבחרת לעשות את ההשווה. ברור שאין דינו של בר שעולה 2000 שווה לבר שעולה 1000, אבל הלקוח צריך לדעת את ההבדלים.

ואמנם זה כניראה סוג של גרסאת בטא לאתר, אבל באמת, אני נמצא בו זמנית באתר שלכם ובאתר של "מתחרה 1" ואין מה להשוות מבחינה ויזואלית בכלל. תמתגו את עצמכם בחברה יוקרתית וגם יתייחסו אליכם כחברה יוקרתית.

נבחר המוצר המוביל מבחינה ויזואלית ואיכות. מתחרה 1 ומתחרה 2 מציגים את המוצר הכי טוב שלהם, ואני את שלי. המוצר הכי טוב שלי זול משמעותית משלהם, נראה נהדר, ועובד באותה צורה בדיוק. לקוח ממוצע נחשף לפרסום של מתחרה 1 כל יום, כל היום, 24\7, נון-סטופ. אני נחשף אליהם אגב פי 5 (!) כי אני עובד בתחום והחיפושים שלי בגוגל קשורים לעניין, ודוד גוגל אוהב להציע לי דברים קשורים (אייקון של פייספאלם היה בא פה היטב).

שני דברים:

1. המחשב שאתה גולש ממנו הוא לא פרספקטיבה, עדיין יש אלפי מחשבים שמחוברים בחיבור של חצי מגה, עדיין יש גולשים מאייפון עם אנטרנט זוחל.

2. כל אתר שלא רוצה לאבד גולשים, צריך להיטען טעינה מלאה תוך פחות מ-2 שניות.

הטעינה אצלך מהירה יותר מגולש חדש, בגלל שהדפדפן שומר את הקבצים בזכרון המטמון, ובמידה ולא מוגדר cache-control לקבצים, אז הדפדפן שואל את השרת "האם התמונה X שונתה מאז הפעם האחרונה שהורדתי אותו?", השרת משיב שלא ולא מתבצעת הורדה מחודשת של הקובץ (וזה עדיין יותר איטי משימוש נכון ב-cache-control).

נקודה טובה למחשבה. נראה מה עושים עם זה.

לא התעמקתי אבל את המחירים הייתי מעביר לסוף.

אני מניח שאתה מחפש קהל שמחפש איכות ולא קהל גרושניק שיוציא לך את הנשמה. תתחיל בסקירת המוצרים, יתרונות מול המתחרים ובסוף מחירים. תאמין לי שהגרושנ יקים ידעו למצוא את המחיר מהר מאוד.

עריכה: עכשיו התבוננתי בסרטון בלי קול (בכמה שניות הראשונות). צלם שוב כשאתה עומד והבר נמצא בגובה שקצהו העליון בערך בגובה הכתפיים שלך. אתה יושב שם כמו אחד שהרגע התעורר ולא בדיוק מבין מה רוצים ממנו (נסה לראות את הסרטון בלי קול ואז זה יבלוט לך יותר כי התוכן קצת מכהה את ההרגשה).

המחירים למעלה בגלל לייב-סיטי. זו התבנית שלהם. אין לי מה לעשות נגד זה.

הווידאו בינתיים עדיף על כלום. ובלי קול הסרטון חסר תועלת... ועם הקול, אני לא מוקד הסירטון :lol:

מבחינה ויזואלית, עד שיוקם אתר חדש אין לי הרבה מה לעשות. עשינו כמיטב היכולת עם מה שיש לנו בלייבסיטי.

המיקוד כרגע צריך להיות מבחינת התוכן ואיך שהוא מוצג.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...