Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי יש כאן דאבל דין מסך 7" עם אנדרואיד מובנה עליו או שרק אני משוגע ?

satcard
שימו לב! השרשור הזה בן 4461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי בחול מערכת דיוידי GPS טלויזיה וכל מה שיש במערכות האלה אבל גולת הכותרת שיש עליו מערכת אנדרואיד מובנת עם כניסה לסים של אורנג'.

שאלתי אם למישהו נוסף יש כאן מערכת כזאת כי רציתי להתיעץ איתו איזה ישומים כדאי להתקין באנדרואיד כמו נגן בכפתורים גדולים ותומך עברית מלאה או ישומים של תחנות דלק וכל מיני מידע כזה ללא קשר לGPS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן לא מעט משוגעים לתחום האינטגרציה של מחשוב בתוך רכב.

לי בעצמי יש פרוייקט CARPC ברכב ויש כאן כמה גורויים שגם עשו סיקור על טבלטים ואחד שכרגע עדיין עובד על להטמיע אחד ברכב שלו במקום CARPC.

לדעתי אתה הראשון כאן שישתמש בHU מבוסס אנדרואיד אבל אתה לא צריך לחשוב על זה כמשהו מאיים או מיוחד - פשוט תבין שאתה עושה את אותם הדברים, רק בתוך רכב.

קודם כל אני אציע לך להתקין anysoftkeyboard ואת חבילת העברית שלהם בכדי שתהיה לך מקלדת ותמיכה מלאה בעברית.

לאחר מכן תתקין WAZE - הוא מעולה ולדעתי לארץ, ללא ספק הפתרון הכי טוב.

אני מניח שיש לך שם תמיכה במצלמת רוורס.

לאחר מכן תחפש תוכנות כמו torque בכדי שתוכל להתחבר לסורק OBDII ולקבל חיוויים לגבי תקלות מנוע (איפוס קודים) ולהכין לעצמך כל שעון שאתה רק רוצה, מנסיון (אני משתמש במשהו דומה בCARPC) זה נהדר להגיע למוסך ולדעת מה לא בסדר (היתה לי תקלה בחיישן חמצן שבכלל נבעה מסיבה אחרת וללא המחשב לא הייתי יודע מה זה) או לדעת כל פרמטר ופרמטר ברכב שלך בכדי לדעת מה חסר.

לגבי נגנים - יש הרבה מאוד תוכנות, תנסה גם לחפש תוכנות מולטימדיה פרונט אנד וכדומה, אני בטוח שתמצא נגן שיתאים לצרכיך.

תחפש אם יש גרסאות של fulltank ו pango לאנדרואיד - אני כמעט בטוח שיש.

מה עוד? רדיו אינטרנטי - זה פשוט אדיר! תחנות רדיו מכל מקום בעולם, לפי סגנון מוזיקלי רצוי ועוד ועוד.

אחלה דבר!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מרקט?

יש הרשאת root?

איזה גרסא הוא מריץ?

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מרקט?

יש הרשאת root?

איזה גרסא הוא מריץ?

גרסת 2.3.4 עם מרקט רוט לא יודע

תודה על התשובות אינני מבין למה להשתמש בCARPC אם יש אפשרות למערכת כמו שלי של אנדרואיד בחלונות 7 אין אפליקציות למסך מגע ואין צורך להריץ פוטושופ או משחקים כבדים בנהיגה.

בקשר לסורק שאמרתה רעיון אדיר רק לא הבנתי לאיפה לחבר את זה או אם בכלל המתרינים יודעים על מה אתה מדבר כשאבקש מהם לחבר לי למחשב.

אני חשבתי לחבר ליחידה מצלמה בUSB לחבר אותה מקדימה כך שתצלם ותקליט את מהלך הנסיעה לכל צורך כמו תאונה או שעשועה של הקלטת הדרך למשל טיול נופים וכדומה השאלה שלי אם אפשר לחבר לה מצלמה ומקלדת את זה אני יבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להשתמש בcarpc? עד היום אין פתרון אנדרואיד נורמלי לרכב

בשנים האחרונות היה רק carpc אם חיפשת את הפונקציות האלה.. ( ויש "אפליקציות" שמיועדות לעבודה עם מסך מגע גם בווינדוס )

סורק obdII יתחבר דרך bt , ויש מצב שלא יעבוד לך ( בעייה עם המכשירים הסיניים האלה לרוב )

זה פלאג שממוקם מתחת להגה לרוב - לא משהו שדורש התקנה מיוחדת פשוט לחבר

מצלמה דרך usb אתה יכול לשכוח מזה אלא אם החברה עשתה משהו ייעודי

תבדוק לגבי מצלמת אייפי

איזה יחידה זאת? דגם מדוייק

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר

עובד גם עובד :-P

התקנתי טורק-לייט על האנדרואיד של אשתי (HTC פשוט אבל מאוד נחמד).

מתחבר לסורק OBDII שלי כמו גדול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה הסורק זה יחידה חיצונית שמשדרת בלוטוס כל הזמן ?

אם כן זה לא קרינה ?

האם זה אחד המוצרים שבלינק http://www.ebay.com/sch/i.html?_stpos=&_sop=15&_fcid=100&gbr=1&_localstpos=&_sacat=See-All-Categories&_from=R40&_nkw=OBD+II&_clu=2&rt=nc&LH_BIN=1

אני חייב אותו בלי היחידה הזאת אי אפשר להתחבר למחשב באפליקציה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורק הOBDII שאני משתמש בו הוא זה:

http://www.dealextreme.com/p/obdii-bluetooth-car-diagnostic-cable-black-blue-orange-dc-12v-42825

אתה ממש לא חייב - זו סה"כ אופציה אבל זה די מגניב :-P

ובמידה ויש תקלה או שאתה רוצה לאפס אחת - מאוד שימושי!

הוא עובד בBT והוא עובד כל הזמן אם אתה מחבר אותו - אני משתמש בזה רק מידי פעם לפעם כשאני רוצה לבדוק כמה מתח יש לי ברכב ואם אין בעיות בתערובת דלק\אוויר, לחץ שמן ומפלס מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בחול מערכת דיוידי GPS טלויזיה וכל מה שיש במערכות האלה אבל גולת הכותרת שיש עליו מערכת אנדרואיד מובנת עם כניסה לסים של אורנג'.

שאלתי אם למישהו נוסף יש כאן מערכת כזאת כי רציתי להתיעץ איתו איזה ישומים כדאי להתקין באנדרואיד כמו נגן בכפתורים גדולים ותומך עברית מלאה או ישומים של תחנות דלק וכל מיני מידע כזה ללא קשר לGPS

נשמע מעניין המכשיר, אתה יכול להביא שם של דגם או קישור?

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר

עובד גם עובד :-P

התקנתי טורק-לייט על האנדרואיד של אשתי (HTC פשוט אבל מאוד נחמד).

מתחבר לסורק OBDII שלי כמו גדול.

HTC זה ממש לא סיני...

לצורך העניין יש לי כרגע 3 מכשירים שלהם :) Hero , Nexus One וHD2

חברה מדהימה!

יש בעיות במכשירים נטולי שם שלא עובדים עם Torque , מקווה שיתמזל מזלו והמכשיר שלו לא יעשה בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך איך אתה משתמש בו מידי פעם הרי אתה לא מפרק חצי אותו איפה שהרדיו עם המסך בשביל לנתק ולחבר כי אני מבים ששם נימצא החיבור או שהסורק הזה יושב במכסה מנוע ?

למה לשדר לגוף שלי ושל התינוקות בלוטוס כל זמן הנסיעה מספיק יש את קרינה של הטלפון באוטו או שיש שליטה על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על קונקטור חופשי בסביבה מתחת להגה , איך הגעת למכסה מנוע?

ואם אתה לא רוצה שהוא "ישדר קרינה" כל הזמן אז כן תצטרך לנתק ולחבר אותו פיזית כשתרצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כולה BLUETHOOT אין פה איזה קרינה מסוכנת...

אני ממש לא יתפלא אם האלקטרוניקה הרגילה של האוטו עושה הרבה יותר קרינה, מה שגם לא מפריע לאף אחד.

בכלל כל הנושא של הקרינה הוא כל כך דבילי ולא באמת יודעים אם קרינה עושה נזק, זה סתם השערה.

http://linmagazine.co.il/node/view/46635

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...