Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגים של היום הם לא נהגים של הלילה

0ZiRo0
שימו לב! השרשור הזה בן 4474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פירסמתי את הסרטון בפיסבוק של המשטרה

תגובתה:

"

היי תומר, אם אתה צילמת את הסרטון ויש בידיך את הפרטים הדרושים, יש לפנות לתחנת המשטרה של האזור בו התבצעה העבירה ולציין את כל הפרטים הרלבנטיים לעבירה: פרטי הרכב, מקום התרחשות העבירה, תאריך ושעה, נסיבות (כולל כיצד זוהתה העבירה) והסרטון.

עליך לדעת כי ייתכן ותידרש להגיע אל לשכת התנועה הנוגעת לשם מתן עדות. במידה ומבצע העבירה יכפור באשמה והדו"ח יגיע לבית משפט, תוזמן להעיד בבית המשפט.

לדעתי לא יעשו עם זה שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל להסתבך עם אנשים כאלו בכלל, הם לא שווים את הסיכון של החיים

פשוט צריך להמשיך לנהוג ולתת להם ללמוד את הלקח על הבשר שלהם בדרך הכואבת.

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה סרטונים כאלו אני אומר לעצמי שמחר אני קונה מצלמה...

אדון ראש הממשלה עוד מבקש ממנו לעצור בצד, כאילו הוא המשטרה, בשניה שהוא שמע שיש מצלמה כל הסיפור השתנה, מה שמעניין היה לראות מה היה קורה בלי המצלמה (או שעדיף היה לאבא שלך שזה נגמר ככה)

בעברי אני גם הייתי מאד מאד עצבני על הכביש, עד שראיתי בעיניים / שמעתי סיפורים על חניה / צפצוף מיותר וכו' דקירות מכות וכו' שהבנתי שזה לא שווה את זה...

לצערנו המשטרה לא נמצאת על כל הכבישים ותמיד יהיו ה"אבו-עלים" למיניהם, הבעיה שהלוואי וזה היה נסגר במקרה הגרוע במכות, יש כאילו שמחזיקים סכינים ויותר גרוע ובזה אני כבר לא מוכן להתעסק.

בכל מקרה עוד ניצחון למצלמות הרכב, הדבר הזה ניהיה הכרחי בכבישי ערסראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, לא חסרים חוליגנים על כבישי ישראל.

בקשר לנהיגה בנתיב השמאלי, אמנם זה נראה שאביך לפני עקיפה, אבל, לפני כמה שנים קיבלתי דו"ח אזהרה (לרוע המזל זה היה שוטר מצד ה'כתוב', ולמרבה המזל היה לי עבר נקי של 10 שנים אז המניאק לא יכל לתת דו"ח) על דבר כזה בדיוק - נהיגה בנתיב השמאלי. כמה שהתווכחתי עם השוטר, הוא אמר לי 'יצאת מידי מוקדם לעקיפה...' ולך תוכיח שאין לך אחות. :evil:

הבהרה מתבקשת: אני לא אבא של THE-ONE :wink:.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון לאנשים האלה הוא לא לעצור.

ובמידה ועצרתם אז לא לצאת מהרכב. בקרב של אדם מול רכב האדם תמיד מפסיד. לפני כמה שנים נהג של מונית שירות רדף אחרי כי צפרתי לו אחרי שהוא חתך אותי מימין במרחק של עשרים ס"מ, הוא עצר לידי באיזה רמזור ויצא החוצה. אני תמיד נוסע עם דלתות נעולות, אז רק חייכתי אליו מבעד לחלון בעודו מנסה לפתוח לי את הדלת. לקינוח הוא בעט לי בדלת - לדלת שלום, הוא עצמו חווה צליעה קלה כי אני חושב שהוא היה בכפכפים :wink:

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עושה אורות בהיסטרייה לנהג השני ולא מתחיל שיחה עם נהג אחר על הכביש ב"מה אתה אדיוט"

מעבר לזה הוא באמת אדיוט אבל חבל לבזבז אנרגיות ולהסתכן בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מצדיק את ההתנהגות הברברית של החלאת אדם הזה ותהיו בטוחים שאני מאחל לו שפע "ברכות" אבל..

לישראלים יש נטייה לבלות יותר מדי זמן בנתיב השמאלי-(ונעזוב רגע את המקרה הספציפי הנ"ל) צריך לדעת לצאת לעקיפה בזמן.

אני אישית משתדל לבלות כמה שפחות בנתיב השמאלי על אף שאני נוהג מהר יחסית לשאר התנועה.

גם אני חוטא מדי פעם בעקיפה מימין כאשר הנהג מתנחל על הנתיב השמאלי,מעכב את שאר התנועה(שוב פעם ללא קשר למקרה הנ"ל) לפעמים אפילו תוך כדי דיבור בסלולאר,ולא מותיר לי ברירה.

יש מין תופעה כזאת(בעיקר בקרב מבוגרים ונשים) שלצערי אני נתקל בה הרבה של:

נהג שמתנחל בשמאלי ובטוח שבגלל שהוא נוהג במהירות המותרת אז מותר לו לשהות שם כמה זמן שהוא רוצה ולא לתת לאף אחד לעקוף אותו,ואותו נהג גם בטוח שהוא נוהג נכון וכאשר עוקפים אותם הם מתעצבנים ובטוחים בצדקותם-

אבל הם טועים ובגדול,כי כמו שאסור לעקוף מימין כך גם אסור להתנחל בשמאלי שלא לצורך עקיפה/פנייה שמאלה.

bottom line-שהות מינימלית בנתיב השמאלי תעשה לכולנו טוב,תחסוך ותמנע הרבה עצבים ותאונות,כמו גם עקיפות מימין בין אם מוצדקות ובין אם לאו.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר נהגים ש'נוהגים יחסית מהר' ולא עוקפים מימין?

אני לא, חוץ מנהגי מוניות בזמן שיש להם נוסע..., ההתנחלות בנתיב שמאלי זו מכת מדינה לדעתי. והיה מעניין אותי אם היה כאן סקר כמה לא עוקפים מימין, (כמובן כשהנתיב הימני פנוי, ולאחר שהבהבו באורות והנודניק לא עבר נתיב) כמה צדיקים יהיו בסדום.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...