Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדנמרק סך כל המיסים הוא 70 אחוז. והוא כולל בתוכו הכל, כולל מס ערך מוסף מקומי לעצמאיים.

בישראל, 48 אחוז זה רק המס. עם מעמ, ביטוח לאומי ומס בריאות, אנחנו משלמים יותר מ70 אחוז.

החישוב על המעמ הוא קולקטיביזי, נעשה על הסכום הראשוני, ולאחר מכן כל שאר המיסים, לכן זה מגיע ל70 אחוז בדנמרק (כי אתה משלם 55 אחוז מס על כ80 אחוז מהכסף שהם 40 אחוז מס על כל הסכום).

בדנמרק השירותים שאתה מקבל הרבה יותר גדולים. בתקופת המאה ה19, היית צריך לקבל תרומות מעשירים כדי לשלם לעניים את הביטוחים. היום אתה מקבל בחינם כל רופא במרפאות האזוריות, יש לך קו ישיר לרופאים מתמחים איתם אתה יכול לדבר והם יפנו אותך למומחים, טיפולי שיניים ושאר החמוצים בחינם, כולל מרפאות הפרייה (הפריית חוץ, מבחנות וכדומה, ובדיקות גנטיות שעולות בארץ אלפי שקלים!) כל זה בחינם.

ניתוחים כירורגיים, למעט פלסטיקה, בחינם. ועל פלסטיקה יש הנחות גדולות מאוד. (בזמנו עשיתי עבודת תזה על שירותי הבריאות בדנמרק אל מול השירותים בישראל, אני מוכן להעלות אותה לפה).

לגבי הבתים בווגאס ושאר הדברים שמר בנצי אומר, עם כל הכבוד לבנצי (אין כבוד), הבתים הזולים ממוקמים באזורים מרוחקים מאזורי עבודה. מדובר בבתים שהם באחד משני קטגוריות (אציין שבחודש מאי טסתי לחודש לארה"ב, החל מפלורידה, ועד קליפורניה, גם בגבול מקסיקו וגם במיאמי, טמפה, בוניטה ספרינגס ואחרים, כאשר אני תר אחרי הבתים הטובים להשקעה, חתימת חוזים, נסיעות עם סוכנות רי-מקס בכל הארצות הללו וכדומה, ככה שאני יודע מה הולך שם)

במחירים של 60 אלף דולר מה שתקבלו זה

1 - בתים שנבנו בשנות ה20 (או במקרה של פלורידה בתים שהם HISTORIC). יענו בני מעל 100 שנה לערך. אלו זקוקים לשיפוץ ענק (שוב, מנסיון).

2 - בתים שנבנו אחרי 2003. ב2003 התחילה בועת הנדלן, הציון שהיה זמין היה דל, לכן הביאו את הציוד מסין, מדובר על קירות גבס סיניים, או כמו שהאמריקאים קוראים לזה CHINESE DRYWALL. חיפוש בגוגל יראה מה עלה בגורלם, 80 אחוז מהבתים דרשו החלפה של כל הקירות בגלל עובש ובעיות אחרות. מערכת המיזוג נהרסה, והיה חשש לזיהומים ויראלים גדולים!. 80 אחוז מהבתים שראיתי דרשו החלפה של קירות, עד כדי כך, שקמו חברות אשר בתמורה ל 400 דולר עושות בדיקה יסודית בבית (אלק יסודית, אבל סבירה). הדלתות באיכות גרועה, הקירות החיצוניים בלוקים רגילים ולא מלאים במלואם, הציפוי, סטוקו ב99 אחוז מהמקרים, גם מסין ופשוט "נופל" לעצמו.

מדובר לרוב על קרקעות שעלו 3000 דולר גם לפני המשבר (בשטח של דונם), באזורים בהם גרים פועלים מהמעמד הנמוך מאוד, חלקם מאגרים.

פקדון על הבית (במידה ולא משלמים שכירות) הוא בערך 50 דולר למשפחה. כאשר אם הם לא משלמים שכירות, אתה ממש לא יכול להעיף אותם מהבית. לוקח חודשים עד שזה מתרחש, והם י-ה-ר-ס-ו כל מה שעומד מולם.

אתה מחוייב לשלם על גנן, ועל ארנונה שנתית (זה לא יורד מהכיס של הדיירים) וגם על ביטוח לבית (שמסתכם באזור ווגאס בכ1500 דולר לשנה לבית 4 חדרים - גם זה מנסיון).

ווגאס יחסית יבשה לעומת פלורידה, שם יש תעלות מסריחות עם זבובים נוראיים. אבל עדיין, אל תשכחו את הסופות.

סה"כ הוצאות על ארנונה לשטח + ביטוח - 2800 דולר בשנה (שטח 1 דונם, בית 100 מ"ר).

אתה אחראי על תיקונים (להחליף שסתום ווסת קור במזגן עולה 320 דולר כולל עבודה - שלא לדבר על דוד שמש וכדומה)

חברת האחזקה (אתה תזדקק לאחת, כי אתה לא גר שם) תגבה 10 אחוז לחודש (על הבית הראשון, החל מהשלישי -5 אחוז במקרה הכי טוב), ועל פרסום הבית מחדש לוקחת חודש שכירות על כל שנה.

אם תקבל 600 דולר, זה 7200 דולר בשנה.

600 דולר הולך על פרסום.

נניח ש15 יום בשנה הבית ריק (מעבר בין דיירים), זה עוד 300 דולר

2800 דולר ביטוחים וארנונה (מס שנתי)

60 דולר בחודש לחברת האחזקה (720 דולר בשנה)

לפחות 50 דולר בחודש על תיקונים (רק צבע עולה כמה מאות, וגם אם אתה עובד בתחום, אתה צריך לנסוע ולעבוד, זה זמן) יענו 600 דולר בשנה על האחזקה.

סהכ 600+300+2800+720+600 = 5020 דולר בשנה (אפשר לא לעשות ביטוח, אבל זה אחריות שלך, זה כמו לשחק לוטו ורולטה רוסית)

יענו נשארת עם 2180 דולר בשנה, שזה כ190 דולר בחודש, והמשכנתא 400.

נניח וערך הנכס לא עולה, הפסדת כסף (כי הכסף שווה בבנק קצת יותר)

אם הנכס עולה, אתה צריך שהוא יעלה בלפחות 5000 דולר בשנה כדי לכסות את המשכנתא. ורק אז תאלץ להרוויח. יענו 10 אחוז בשנה ערך נכס עולה. זה לא יקרה בשנים הקרובות בארה"ב

אני שוחחתי עם מנהלת הסניף של BANK OF AMERICA, שהם ידועים בתור אלו אשר עושים פורקלושור לבתים (עיקול). מנסיון, ב4 שנים הקרובות עדיין יהיו עיקולים בכמות גדולה מזו שקונים. לכן אין מה להשקיע

חברות אשר "מבטיחות" תשואה לוקחות כסף רב על בתים. למשל, באזורים מסויימים בארה"ב (שם יש הרבה פשע וקהל יעד בעייתי) אפשר לקנות בית פרטי ב10 אלף דולר (בדוק!). החברות מוכרות לכם ב40 אלף דולר. אז בטח שהם ירשו לעצמם לשלם לכם 12 אלף דולר (3 שנות שכירות). כי הם עדיין מרוויחים.

בקיצור, אם זה היה כזה משתלם, כולם היו קונים בתים להשקעה. עובדה. הבתים עומדים (וזה לפי רימקס) למעלה משנתיים בממוצע לפני שהם נמכרים. אנשים שמחפשים בית קונים בית אחרי שנה ושלושה חודשים!!!!! וגם אז, במחירים נמוכים משמעותית.

אם נלך קיצוני, מי מוכר את הבתים? בדקת אדון בנצי? אז אני אספר לך

חברות השקעות! כאלו אשר קנו את הבתים לפני שנה במחירים דומים, וראו שהערך לא עולה, בעלי ההון שהשקיעו בחברות ההשקעה דורשים תשואה מינימלית של 12 אחוז ועל כן הם נאלצים למכור נכסים בהפסד כדי להשקיע במקום שיש בו השקעה טובה!

לאס וגאס (לייתר דיוק השכונות במדבר) זה לא ניו-יורק או מליבו. זה לא עיר ענקית או מושבת עושר. שם הבתים שווים אפס. זה אזורים שבהם יש עיירות ריקות מאנשים. 60 אחוז מהבתים בעיקול ואין שם נפש חייה. זה יהיה עיירת רפאים!.

נחזור למצב בארץ (ועדכון מההודעה הקודמת שלי), עד כה השקעתי 3000 שקל בשנה האחרונה על פרסום לעובדים, כאשר 100 אחוז מהעובדים שלי כרגע גרים בתל אביב, והם מוכנים לעבוד בשביל 30 אחוז פחות כסף מאלו אשר גרים בראשון (למשל, 32 שקל לשעה מול 40 שקל לשעה). זה בגלל שעבודה בתל אביב אין.

מדובר אך ורק על אנשים עד גיל 30, ללא משפחה וללא בן/בת זוג, יוצאי אקדמיה טריים.

אלו הנשואים - 100 אחוז מהם דורשים "משרת אם"!! גם הגברים - רושמים בקורות חיים "משרת אם"! מחפשים "משרת אם"! ורוצים "לעבוד מהבית ועד 3 פעמים בשבוע עם תשלום לשעה" כי "אפשר לסמוך עליי כשאני אומרת שאני עובדת".

יצא לי בשבוע האחרון לדבר עם כמה אנשים (בטרקלין מצדה בנתב"ג, זה בחינם, אני "פנסיונר". בא עם הכרטיס). מדובר על אנשים שיש להם עסק, וכולם טוענים אותו דבר.

כל העובדים שלהם בחובות. הם כולם "חולים" באותו היום, בדרך כלל בימי חמישי או ראשון, יוצאים מוקדם כל יום כי "כואב הראש יש מיגרנה" ושאר הסיפורים. המבוגרים לא אוהבים לעבוד קשה לכן הם לא נותנים תפוקה גדולה.

המצב בישראל נמצא בבועה גדולה כבר הרבה זמן. אנשים חיים על הלוואת לאורך 50 שנה. אחד מהאנשים שפגשתי סיפר את הסיפור הבא

באה אליו עובדת, הראתה לו מסמכים, יש לה הלוואה של 40 אלף שקל שנשאר לה 8 לשלם במשך 4 שנים שהיא לקחה ל15 שנה בתקופת הלימודים. בשביל לשלם אותה היא לקחה הלוואה של 25 אלף שקל ל 6 שנים בבנק לפני שנה, ובשביל לשלם אותה היא רוצה הלוואה על המשכורת ל 3 חודשים. היא מרוויחה 8 אלף שקל בחודש. בעלה מרוויח סכום זהה. ילד 1. אוטו 1. דירה עם משכנתא, חולון, 3 חדרים ב1.3 מיליון שקל באזור החדש, קנתה לפני שנה וחצי. יש לה משכנתה ל35 שנה!

איך אנשים כאלו יצאו מזה? הם לוקחים הלוואות כדי לכסות הלוואות, זה ריבית כפולה. מספרים סיפורים ש"משכנתא זה חינם". נו באמת.

בינתיים המציאות היא אחרת, המשקיעים הגדולים יודעים שהכסף נמצא במתכת. כי זה משהו שהוא מוחשי, ויש לו ערך אין סופי כי הוא רק אוזל. ולא גדל. לכן הם קונים זהב לרוב. אני (פנסיונר) רק יושב ומחכה לפיצוץ הגדול. אנשים מספרים לי שהם רואים ירידה משמעותית במכירות בחנויות, אנשים רק מסתכלים. בעיתון, שכבר מזמן מתופעל על ידי בעלי ההון ולכן הינו בעל ניגוד אינטרסים, מספרים רק מה שצריך כדי לגרום לכם לקנות ולחשוב שהמחירים עולים. החודש, מזה לראשונה שנים, מדד המחירים נשאר על 0!, מבחינתם, אין אינפלציה כלל. ערך הכסף לא משתנה, הכלכלה עומדת.

עסקים מדווחים רק על הפסדים, חברות סלולאר מגיעות להפסדים של מאות מיליונים, נו באמת. לבלום את זה כבר אי אפשר.

המדינה הזו מתקיימת על אנשים כמו ישה, אני קורא להם "הפראיירים". הם יהיו מוכנים שיעמיסו על הגב שלהם כל משקל אפשרי, והם ימשיכו לעבוד ולעשות הכל כדי שהמדינה תתקיים. אלו בשנות ה40 היו הרבה, היום הם קצת, הנטל עליהם גדול. כשהם ילכו, המדינה תלך איתם.

ברשות הממשלה יושבים אנשים אוכלי חינם, עם יותר מ60 אחוז מהתמ"ג שהולך להוצאות ממשלה!!! (בOECD הממוצע הוא באזור ה40 אחוז). נו באמת. מטוס פרטי לנשיא, לראש הממשלה, 80 אלף הוצאות ביגוד לכל שר, 200 מיליון שקל בשנה תקציב נסיעות לראש הממשלה. 40 אלף שקל בחודש שיחות טלפון למכשיר של אחמד טיבי, 30 אלף שקל בחודש הוצאות פקס לאהוד ברק. דייי.

הבעיה היא, שאנשים אומרים "יופי, אין במי לבחור" אז הם לא בוחרים. אז עדיין ביבי נבחר, כי הוא צריך פחות קולות להיבחר. מה הבעיה, לכו על מפלגה שאין לה מצא כלכלי בכלל, ושלא אכפת לה מאיך שהמדינה מוצגת כיוקרתית, ותבחרו בה. לכו על דברים הזויים. עלה ירוק הוא אופציה טובה. כי פשוט לא אכפת להם. אז מה אכפת לנו?

למה שניתן למישהו מולטי מיליונר לשבת בראש השלטון ולקבל מטוס פרטי? אולי ניתן לאיזה סטלן זרוק, שרואה שקל בקושי, לקבל משכורת של ח"כ. זה יהיה חכם. תנו לעניים לקבל משכורת לשם שינוי, גם ככה העשירים לא עושים כלום. אז לפחות שהוצאות הממשלה ייצאו על כאלו שאין להם מאשר כאלו שיש להם מיליונים.

ברק עשה קומבינה עם העסקים שלו לפני שנכנס לשלטון, העביר הכל לבת. קנה בית חדש במגדלים החדשים, יש לו גם באקירוב ובעוד מקומות.

ביבי מעל ב"מתנות", אשתו מעסיקה עובדים זרים בגרושים כדי להישאר עם כסף בצד.

כל הדיפלומטים שולחים את הילדים שלהם לבתי ספר בינלאומיים בעלות של 40 אלף שקל בחודש! (מנסיון, אני מכיר אנשים).

חלאס. עדיף שנהיה כמו צפון קוראיה או משהו. שהכסף ישאר פה.

אבל מה זה משנה, מהפורום לא יצא דבר. ומחקרים הוכיחו (עשיתי על זה סמינר) שהאינטרנט לבדו (והן הרשתות החברתיות והבלוגים) לא הצליחו לשנות דבר (לבדם). שום מהפכה באביב הערבי לא התחילה רק מהפייסבוק, והיה צריך את האנשים בשטח ואת התקשורת המסורתית שתפרסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

srack

נהניתי מכל מה שכתבת, וגם הנחתי שכל מה שאתה כותב מבוסס ומגובה בעובדות.

הגעתי לקטע הקשור בי , רפרפתי עליו והמשכתי הלאה עד לגמר המרתק ואז חזרתי לקטע שלי שוב ,הפעם בעיון.

ואני תמה אם מה שכתבת עלי לא נכון ,האם ייתכן שגם מה שכתבת בשאר ההודעה המושקעת שלך לא נכון.

או הסבר מה בין מצבי למצבך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ("פנסיונר") ואתה לא, זה מה שאני הבנתי לפחות...

:roll:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

srack, חלק מהדברים שלך נכונים, וחלק "קצת" מוקצנים.

ישה, יש משהו בדבריו של ה"בחור". המדינה בונה על כל אלה שאומרים, לא נורא,

קשה, אבל זו המדינה שלנו, אין מה לעשות וכד', ולעתים אתה נשמע ככה. נכון

ש srack הקצין את זה, ויכול להיות שהאמת היא ההיפך מכך, אבל זה הרושם

שנוצר מהודעותיך ודעותיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Oshri

לך תעמוד בפינה חצי שעה.

אם תקרא את הודעותי תראה שבכל אחת מהן אני קורא לכולנו להתעורר ולצאת כנגד מה שיש.

וזה קורה , למרות שיש כאלה שחושבים שזה לא קורה,

ועדיין יש הרבה מה לעשות.

ואין לי בעיה להיות "פראייר" לטובת הדורות הבאים כמו שהיה לדורות שלפני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אל תיקח את זה קשה... ;-)

אני יודע שאתה עושה את זה, אבל עדיין, והאמן לי שאני קורא, וגם זוכר,

משתמע מהודעותיך שאתה בסוף מקבל את מה שקורה כאן, גם אם לא

נצליח לשנות אותו.

לדעתי יקרה אחד משניים, או שזה יגלוש לפסים אלימים, כמו שכתב איציק,

או לחלופין יתחילו לעזוב כאן כמויות נכבדות יותר של אנשים, עד שהמדינה

תראה שחייבים לשנות משהו, כי אוטוטו לא יהיה מי שישלם מיסים.

הימור אישי, אלימות תגיע קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואין לי בעיה להיות "פראייר" לטובת הדורות הבאים כמו שהיה לדורות שלפני.

כמו שאמר לי אדם חכם, "אל תפחד להיות פראייר, רק שיהיה לך מאיפה".

אושרי, כבר התנבאתי פה אבל הנה אני עושה את זה שוב, "אלימות תתחיל עוד לפני פסח".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר השני, ותסלח לי על דעתי הבלתי קורקטית בעליל, היא להפסיק לעשות מילואים. אין לנו בטחון נורמלי, תושבי הדרום מופצצים וחייהם הפכו להפקר. אין לי מה לתרום למדינה שלא תורמת לי בכלום. הדבר היחידי שאני מקבל מהמדינה זה נקודות זיכוי במס-הכנסה. מעבר לזה המדינה ר-ק לוקחת - ולי כאזרח מן המניין אין שום בטחון. הביטחון האישי שלי לא מגיע מהמשטרה ומסתבר, לצערנו, שגם לא כ"כ מהצבא. כל עוד הבטחון האישי שלי הוא בקרשים ואני נאלץ להגן על עצמי, שיחפשו מי יתרום להם בסיבוב. למדינה שיודעת *רק* לקחת, אין לי מה לתרום או לתת (את התרומה שלי למדינה, 3 שנים בשירות סדיר, כבר תרמתי).

המדינה הזו צריכה להבין דבר פשוט: יש כאן אזרחים, יש להם פה (למרות שקולם בד"כ אינו נשמע), והם לא מוכנים שידפקו אותם כאוות נפשה. היא תבין את זה בין אם בטוב ובין אם ברע, אבל בסוף היא תבין. המדינה צריכה להבין שגם לאזרחים יש כח !!!

ישנם דברים שניתן להשיג ללא מחאות וללא אלימות - והנ"ל הם רק כמה מהם. צריך חוזק נפשי, רצון ואיחוד של אזרחים בשביל שזה יקרה - וזה יכול לקרות. מעבר לזה יש אקטים אלימים שאני מאוד שמח עליהם - וכנהוג למהפכות זה בד"כ מתחיל באלימות כלשהי... אחד האקטים שתפס את עיניי, במקרה היום, היה האקט הזה:

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-72f024151c62631006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

בו הצליחו אלמונים להשמיד מצלמת מהירות חדשה. תענוג. :lol:

איציק

סירוב לשרת במילואים ופגיעה ברכוש המדינה (מצלמת רמזור, במקרה דנן) הם הדרדרות לאנרכיה.

לאף מדינה דמוקרטית אסור להגיע למצבים כאלו, ויהיה המצב קשה ככל שיהיה, והוא רחוק מאד מלהיות קשה, אגב.

אם מצב הבטחון אינו משביע את רצונך או אופן האכיפה בכבישים, בחר בבחירות הבאות במפלגה שתענה על דרישותיך.

כך עובדת דמוקרטיה תקינה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, זה מה שקורה שהמדינה שמה *ין על האזרחים. וזו רק ההתחלה.

לא שאני שמח מזה, אבל זה לצערי מה שקורה מתחת לאף של הממשלה,

שחושבת שאם היא דכאה את המחאה, והעבירה את הויכוח לימין/שמאל,

או נתנה להם שקל וחצי דרך טרכטנברג, אבל דפקה אותם בשני שקלים

בדברים אחרים, אז הכל בסדר ונעלמו הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לממשלה לענות על כל תביעות המפגינים.

כל שנדרש הוא להגדיל את הגרעון, זה הכל.

בטווח הקרוב זהו פתרון מצויין; בטווח הרחוק יותר הוא הרה אסון, פשוטו כמשמעו.

ישראל חוותה משבר כלכלי חמור מאד בשנות ה 80' שנבע מהגדלה אין סופית של הגירעון, שהביאה לאינפלצייה של 400% בשנה.

ולנו, בניגוד ליוון או פורטוגל, אין את האיחוד האירופאי שיעזור לנו.

אי אפשר לפתור את כל הבעיות ביום, ודוח טרכטנברג הוא התחלה טובה וראוייה.

כדאי לזכור שעבור זוג עם 2 ילדים מסקנות הדוח שוות למעלה מ 3K בחודש !

שלא לדבר על עידכוני המס ונקודות הזיכוי לאבות טריים.

קל לראות רק מה רע, את הטוב שוכחים מהר.

ושוב אני חוזר לנקודת הפתיחה - מי שידע לתכנן את חייו בצורה נכונה, לעולם לא תהייה לו בעייה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנדרש הוא לחלק את העוגה מחדש!!!

כמו שכתב ישה אאל"ט, לא יתכן שיש אזרחים עם זכויות ללא חובות,

ויש אזרחים עם חובות ללא זכויות.

כל עוד הממשלה תמשיך לצפצף על רוב העם שנושא בנטל,

יקרה מה שכתבתי, ומה שאיציק, בגירה, ועוד רבים אחרים חושבים.

ועל עניין התכנון כבר הגבתי מזמן, אתה מוזמן לעיין בחומר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי והכל בידיים שלנו, בהגיע יום הבוחר.

כשם שהורדה מפלגת העבודה ב 77' אחרי 29 שנות שלטון, שבהן היא שלטה ללא מיצרים, כך גם אפשר להוריד ולהפיל את הממשלה הנוכחית.

מופעי רוק שמאורגנים ע"י ילדות שמנת, כמו שחווינו בקייץ האחרון, יכולים להזיז רק לאופורטוניסטים חסרי חוט שדרה כמו נתניהו.

עוד מנהיג כזה לימין ואבדנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Smiro

לי אין טענה קלה לבנצי שהוא מנצל את המצב לטובתו.

למי שיהיה טענה ,זה לזה שנזרק מהבית ועכשיו רוכש אותו בכפול או ביותר כסף כשהמשבר קצת מאחוריו.

מכאן הדרך לשנוא את היזם שניצל את המצב קצרה הדרך , ואם במקרה מדובר בזר אז על אחת כמה וכמה.

כך נוצרה אנטישמיות, קנאת הגויים בהצלחת היהודים.

ומצד שני הבאתי את הבית הזה כמשל לעוד 3-4 מיליוני בתים שתושביהם פונו מבתיהם לרחוב בארץ של החלום האמריקאי.

ישה, לא מזה התחילה האנטישמיות בעולם הנוצרי. למשל יהודי אלכסנדריה שגורשו ממנה בבושת פנים תחת השלטון הרומאי למשל לא גורשו בגלל הצלחתם, אלא בגלל הנצרות שהתנכלה להם.

הם חיו שם במשך דורות רבים תחת אמונה פוליתאיסטית.

אתה צודק, בידינו הכח לעשות את השינוי אבל לצערי לאזרח הישראלי אין ח-ש-ק או כח לעשות את השינוי. ישנם כמה דברים שניתן לעשות דיי בקלות וללא מאמץ מיותר.

לדעתי האישית, חלק מהיכולת העצומה של האזרחים "להוריד את המדינה על הברכיים" היא, בראש ובראשונה, הפסקה מוחלטת כמעט של רכישת מכוניות חדשות ! אין טעם לפרנס את המדינה במילארדים של שקלים על מע"מ ומיסוי של רכבים, אין לזה שום הצדקה ! בחוץ עומדים להם עשרות אלפי כלי רכב בני שנתיים-שלוש, במגרשי הטרריד-אין של היבואנים וחברות הליסינג, שרק מחכים למישהו שיקנה אותם.

הדבר השני, ותסלח לי על דעתי הבלתי קורקטית בעליל, היא להפסיק לעשות מילואים. אין לנו בטחון נורמלי, תושבי הדרום מופצצים וחייהם הפכו להפקר. אין לי מה לתרום למדינה שלא תורמת לי בכלום. הדבר היחידי שאני מקבל מהמדינה זה נקודות זיכוי במס-הכנסה. מעבר לזה המדינה ר-ק לוקחת - ולי כאזרח מן המניין אין שום בטחון. הביטחון האישי שלי לא מגיע מהמשטרה ומסתבר, לצערנו, שגם לא כ"כ מהצבא. כל עוד הבטחון האישי שלי הוא בקרשים ואני נאלץ להגן על עצמי, שיחפשו מי יתרום להם בסיבוב. למדינה שיודעת *רק* לקחת, אין לי מה לתרום או לתת (את התרומה שלי למדינה, 3 שנים בשירות סדיר, כבר תרמתי).

דבר שלישי הוא נושא הנדל"ן, בו עיקר המשחק הוא בכל מה שקשור להיצע וביקוש. גם כאן, יש צורך "לייבש" את שוק הנדל"ן עד לרמת מחירים נורמליים. לא הגיוני שכל שני וחמישי כל אידיוט יחליט שהדירה שלו שווה יותר ואנשים ישלמו סכומי עתק מבלי להניד עפעף. צריך לשים לזה STOP ויפה שעה אחת קודם.

המדינה הזו צריכה להבין דבר פשוט: יש כאן אזרחים, יש להם פה (למרות שקולם בד"כ אינו נשמע), והם לא מוכנים שידפקו אותם כאוות נפשה. היא תבין את זה בין אם בטוב ובין אם ברע, אבל בסוף היא תבין. המדינה צריכה להבין שגם לאזרחים יש כח !!!

ישנם דברים שניתן להשיג ללא מחאות וללא אלימות - והנ"ל הם רק כמה מהם. צריך חוזק נפשי, רצון ואיחוד של אזרחים בשביל שזה יקרה - וזה יכול לקרות. מעבר לזה יש אקטים אלימים שאני מאוד שמח עליהם - וכנהוג למהפכות זה בד"כ מתחיל באלימות כלשהי... אחד האקטים שתפס את עיניי, במקרה היום, היה האקט הזה:

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-72f024151c62631006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

בו הצליחו אלמונים להשמיד מצלמת מהירות חדשה. תענוג. :lol:

איציק

איציק, אתה שוכח שיש שכבה של אנשים שכן גומרים את החודש וכן יכולים לקנות דירה וכן יכולים לקנות אוטו חדש וכן יכולים לגדל ילדים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, למה הפער בין אלו שכן יכולים, לבין אלו שלא, כל כך גדול?

יש קוטביות דיי גדולה מהבחינה הזו, זה או שאתה נאבק על כל שקל כדי לסיים את החודש בלי להזדקק לעוד הלוואות או להגדיל עוד יותר את המינוס, או שאתה לא צריך לחשוב על הדברים האלו בכלל כי אתה "מסודר".

מעמד הביניים כמעט נמחק, הוא כמו קרחון, רוב רובו נמצא מתחת לפני הים (או קו העוני \ הישרדות במקרה שלנו).

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...