Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם אוטובוס

שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי התגובה שלך אני חושב שאפילו לא טרחת לקרוא את מה שכתבתי.

אבל אם אתה חושב שוותק בנהיגה, "קורס מתקדם על אופנוע" וכתם שמן, הופכים נהג לטוב יותר, אז גם לפי התאוריה הזאת 95 אחוזים מנהגי האוטובוס יש להם וותק רב משלך, מספר רב של קורסים והשתלמויות בנהיגה מקצועיות ומתקדמת ומאות אלפי קילומטרים יותר מאשר לך, מה שהופך אותך ל...לא רלוונטי.

(תשתדל לשמור על לשון נקייה, כינויים וקללות לא מוסיפים לך כבוד)

ההבדל ביני לבין נהגי האוטובוס שאני מקפיד לתת זכות קדימה, לתת להולכי רגל לעבור גם אם הם עדיין לא הגיעו לאי התנועה המקשר 2 כבישים בכיוון נגדי, ולתת לאוטובוסים לצאת ממפרצים.

אז לא רק עברתי קורסים, אלא אני מתנהג בצורה ראויה ולא רק נוהג כך.

אז שוב אתה צודק בדבר אחד, אני לא רלוונטי כי ככה לא מתנהגים בישראל.

ההבדל הנוסף, שאני לא שופט אוטובוס כי הוא אוטובוס אלא נותן לו הזדמנות כדי לא ליפול למלכודת שאני אהיה זה שייגרום לנהג אוטובוס להתנהג רע.

הבעיה: שכמעט תמיד אני מתבדה ונהג האוטובוס / הסעות / מונית מתנהג כמו בן אדם כי רק בן אדם מתנהג בצורה כזו מבישה.

אני גאה להיות חריג, ואני מתבייש ברוב נהגי האוטובוס שנמצאים היום על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובנוסף, חבל שאתה מגן על נהגי אוטובוס כי הם נהגי אוטובוס.

יש נהגים שמודעים לגודל האחריות המוטלת עליהם, אבל לצערינו יש המון נהגים שגודל כלי הרכב משפיע בכיוון ההפוך לגבי רמת האחריות שלהם בכביש.

היה לי רכב ליסינג עד לפני כמה שבועות, ולא תמצא אותי "מגן" על נהגי ליסינג כי באמת הרבה מהם בדעה שמצווה להרוס את הרכב כי זה "ליסינג" ובאותה הזדמנות הם פשוט משתוללים בצורה נוראית על הכביש.

אבל גם כאן יש כמה "צדיקים בסדום" כמו שישנם נהגי אוטובוס / הסעות / מוניות כאלה.

לא אמרתי שכל הנהגים המקצועיים הם כאלו, אבל רובם כן.

שוב - לצערינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה שנייה, האם בעומדך ראשון ברמזור אדום, כשהרמזור מתחלף לכתום וירוק, אתה פורץ לכביש מבלי להסתכל לצדדים, לראות אולי רכב אחר גונב רמזור? ואתה לא נהג מקצועי. אז למה שנהג מקצועי ינהג כך?

אתה באמת מאמין שאני, או כל נהג אוטובוס אחר, יוצאים מתחנה מבלי להיות משוכנעים לחלוטין שאכן יש לנו יכולת להשתלב בביטחה?

אני תמיד מסתכל לכביש ועל הנתיבים שהאור הופך לירוק, ובנוסף לא לוחץ ישר על הגז - גם בירוק. מחכה שניה-שניים.

ראשית אני לא מאמין שאתה 8) לא כתבתי "עליך" כתבתי על מקרה שקרה לי, וכן, אני לא חושב שכל נהגי האוטובוס הם פלס, כמו שלא כל נהגי הרכבים הם פלס.

אני כן חושב (והאמת דיי בטוח) שרוב הנהגים הם דווקא פלס ומלבד המקרה הזה - לא קרה לי אף פעם מקרה נוסף עם אוטובוס. אז גם מבחינה סטטיסטית, אני בדעה שלך.

אבל שוב, יש יוצא מן הכלל, וזה המקרה שהבאתי כאן קודם.

באותו מקרה הנהג יצא בצורה חפוזה שאני לא נמצא מאחוריו אלה כבר בחלק האחורי-האמצעי שלו וכמעט העיף אותי (אם לא הייתי מאט עד כדי עצירה כמעט - כל זאת שיש מאחורי רכבים - וכן לקחתי בחשבון את המרחק שלהם ממני כדי שלא יתנגשו בי, ואכן לא התנגשו והכל נגמר בשלום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...