Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת השכרה מחייבת בסכום מופרז עבור נזק שתיקונות האמיתי יותר זול

שימו לב! השרשור הזה בן 4451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

B.D.B

לפי חוק רכב שהינו חדש (עד שנתיים על הכביש) חובה להחליף את החלקים ולא לתקנם

אני אומר לך זאת מנסיון (עם ראיתה את השרשור של התאונה של הרכב שלי) רכב שלי נפגע על ידי משהו מאחור והטמבון לא נפגע או התפוצץ רק יצא מהמקום,ודלת תא המטען קבל מכה,פשוט החליפו הכול בלי שום תיקון,הביאו חלק מקורי של הרכב בצבע של הרכב והרכיבו על הרכב נקודה.

לכן עם הרכב חדש אז חובה להחליף את החלק ולא לתקנו

ממש ממש לא נכון.

קודם כל חלק מקורי מגיע בצבע שחור ולא בצבע הרכב. אז אם זה הגיע בצבע הרכב זה מפורק.

אף אחד לא אומר שאסור לתקן רכב חדש.

מה שכן אומרים שברכב חדש במידה ומחליפים חלקים יש להשתמש בחלקים מקוריים וחדשים.

לפותח השרשור - אתה מריץ סרטים בראש וסתם.

חכה לקבלת גובה הנזק ותפעל בהתאם. אתה יכול כמובן לצלם את הרכב לפני וזה שהרכב הושכר כבר באותו יום זה לטובתך כי זה מראה שאין להם מה להתבייכן יותר מדי על זה שהם הפסידו איתו ימי השכרה ובלה בלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממש ממש לא נכון.

קודם כל חלק מקורי מגיע בצבע שחור ולא בצבע הרכב. אז אם זה הגיע בצבע הרכב זה מפורק.

אף אחד לא אומר שאסור לתקן רכב חדש.

מה שכן אומרים שברכב חדש במידה ומחליפים חלקים יש להשתמש בחלקים מקוריים וחדשים.

לפותח השרשור - אתה מריץ סרטים בראש וסתם.

חכה לקבלת גובה הנזק ותפעל בהתאם. אתה יכול כמובן לצלם את הרכב לפני וזה שהרכב הושכר כבר באותו יום זה לטובתך כי זה מראה שאין להם מה להתבייכן יותר מדי על זה שהם הפסידו איתו ימי השכרה ובלה בלה

נכון שהחלק מגיע בצבע שחור וצובעים אותו לצבע הרכב,מה שאמרתי כאן עם השמאי קובע שיש להחליף ולא לתקן אז הבחור בבעיה ...אני קונה מוצר במיטב כספי ואז בא בחור שפוגע ברכוש שלי נראה לך שאני אתחשב בו? למה לי הוא לא התחשב בי שנכנס וגרם נזק לרכב שלי! ואם אני זכאי לקבל חלק מקורי וחדש ולא איזה תיקון פחחות אז אני אקח חלק מקורי וחדש מיבואן (ברשותי רכב שנתון 2011)

שחברת הביטוח תשבור את הראש שלה מול הלוקח שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
נכון שהחלק מגיע בצבע שחור וצובעים אותו לצבע הרכב,מה שאמרתי כאן עם השמאי קובע שיש להחליף ולא לתקן אז הבחור בבעיה ...אני קונה מוצר במיטב כספי ואז בא בחור שפוגע ברכוש שלי נראה לך שאני אתחשב בו? למה לי הוא לא התחשב בי שנכנס וגרם נזק לרכב שלי! ואם אני זכאי לקבל חלק מקורי וחדש ולא איזה תיקון פחחות אז אני אקח חלק מקורי וחדש מיבואן (ברשותי רכב שנתון 2011)

שחברת הביטוח תשבור את הראש שלה מול הלוקח שלה

ברשותכם נעשה סדר בקצרה .

זה נכון שרכב בן עד 24 חודשים זכאי לחלפים חדשים ומקוריים ,במקרא של נזק שבר עיוות וכו ולשם כך נחוץ שמאי רכב שיעריך ויפעיל שיקול דעת למקרה של תיקון ,שיפוץ ,או החלפת חלקים .

במקרה הנדון לדעתי יש להמתין לחוות דעת השמאי המטפל .ולשלם כוון שאין שום ברירה יש בידם הבטחת תשלום .

לאחר מכן צור איתי קשר שלח אלי את חוות דעת השמאי שבדק וקבע את גובה הנזק ,אני מוכן ליבדוק עבורך אם חוות הדעת מוגזמת או לא ,ולכוון אותך בעינין ללא שום התחיבות מצידך .

יותר מזה ,צור איתי קשר טלפוני ביום א" בבוקר תגיד לי באיזו חברת השכרה מדובר ,אם החברה קרובה אלי באיזור ת"א והסביבה

אני מוכן לנסוע בעצמי לובדוק ולצלם עבורך את הנזק ולתת הערכה בעלפה גם ללא התחיבות מצידך , ואז להמתין לחיוב .

אם לא יתאפשר לי או חברת ההשכרה לא בקרבת העבודה שלי ,אתה יכול לצלם את הרכב ולשלוח אלי למייל .

שבת שלום לכולם נעדכן .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם נעשה סדר בקצרה .

זה נכון שרכב בן עד 24 חודשים זכאי לחלפים חדשים ומקוריים ,במקרא של נזק שבר עיוות וכו ולשם כך נחוץ שמאי רכב שיעריך ויפעיל שיקול דעת למקרה של תיקון ,שיפוץ ,או החלפת חלקים .

במקרה הנדון לדעתי יש להמתין לחוות דעת השמאי המטפל .ולשלם כוון שאין שום ברירה יש בידם הבטחת תשלום .

לאחר מכן צור איתי קשר שלח אלי את חוות דעת השמאי שבדק וקבע את גובה הנזק ,אני מוכן ליבדוק עבורך אם חוות הדעת מוגזמת או לא ,ולכוון אותך בעינין ללא שום התחיבות מצידך .

יותר מזה ,צור איתי קשר טלפוני ביום א" בבוקר תגיד לי באיזו חברת השכרה מדובר ,אם החברה קרובה אלי באיזור ת"א והסביבה

אני מוכן לנסוע בעצמי לובדוק ולצלם עבורך את הנזק ולתת הערכה בעלפה גם ללא התחיבות מצידך , ואז להמתין לחיוב .

אם לא יתאפשר לי או חברת ההשכרה לא בקרבת העבודה שלי ,אתה יכול לצלם את הרכב ולשלוח אלי למייל .

שבת שלום לכולם נעדכן .

זאת התשובה הכי מקצועית שתוכל לקבל ,אני ממליץ לך בחום על אלי,הוא טיפל בתביעה שלי בצורה הכי מקצועית ומהירה שיכולה להיות

צור איתו קשר וחבל שלא רשמתי לך מהתחלה לדבר עם אלי

אתה בידים טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שחברת השכרה לא תבצע שום תיקון, כי עדיף לשים את הכסף הזה בכיס (לא סתם אני מקבל מהם רכב עם כמה שריטות/שפשופים). אני יקח מקרה היפוטטי, אבל בהחלט מעשי. קצה אחד של טמבון של הרכב הזה מתחיל מימין ללוחית זיהוי ומסתיים באיזור של הגלגל הקדמי. שפשפתי את החלק הקדמי, חייבו אותי עבור טמבון חדש, אבל לא החליפו אותו. לקוח אחר שפשף את הטמבון בצד וגם אותו חייבו עבור טמבון חדש ולא החליפו אותו. החברה הרוויחה סכום כפול על אותו טמבון. האם אני יכול להשיג החלפת/תיקון טמבון בפועל, כדי שהחברה לא תרוויח בצורה לא אתית?

מותר לחברת ההשכרה לא לתקן בפועל ועדיין לגבות ממך תשלומים בגין הנזק.

למעשה כל מבוטח יכול לקבל את מה שכתב שמאי בדו"ח, בלי צורך לתקן את הרכב בפועל.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
מותר לחברת ההשכרה לא לתקן בפועל ועדיין לגבות ממך תשלומים בגין הנזק.

למעשה כל מבוטח יכול לקבל את מה שכתב שמאי בדו"ח, בלי צורך לתקן את הרכב בפועל.

.

כן .זה נקרה דוח גלובלי מותר גם לחברת השכרה וגם למבוטח להגיש דוח כזה .

יש כמה בעיות עם חוות דעת כזו אבל נתנים לגישור .

מי שזקוק ליותר פרטים בעינין דוח גלובלי שיצור איתי קשר ואסביר .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התשובות!

סניף של חברת ההשכרה נמצא רחוק מהמרכז. הודיעו לי שביום שני הקרוב אני אוכל להגיע ולצלם את הרכב.

אני רואה שלמקרה שלי ישנן שתי אפשרויות: צריך לצבוע את הטמבון - 2,000 ש"ח, צריך להחליף אותו - 3,500 ש"ח (דמי השתתפות עצמית מקסימאליים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין ושמישהו יתקן אותי אם צריך,

שמשכירים רכב קיימת השתתפות עצמית לא? וזה המקסימום שאפשרי לשלם. האם על זה מדובר פה? על ההשתתפות העצמית?

כהכל מקרה , אני תמיד משכיר רכב שצריך, ומשלם עוד כמה לירות על ביטל השתתפות עצמית. ככה נמנעים מבעיות.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש השתתפות עצמית מכסימלית, אשר מצויינת בחוזה השכירות. בד"כ יש אפשרות לצמצם ואף לאפס אותה תמורת תשלום נוסף בעת שכירת הרכב.

אפשרויות אלה נקבעות לפי החוק בכל מדינה ולפי נוהגי כל חברת השכרה.

נסיוני האישי הוא שכאשר אני שוכר רכב הבקשה הראשונה שלי היא להרחיב את הביטוח ככל האפשר. לפני כשנתיים שכרתי רכב מסיקסט בגרמניה, שבה נהוג ביטול השתתפות עצמית - ספגתי שפשוף לא יפה ברכב, ולא חייבו אותי באירו בודד תמורת התיקון

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הסיפור שלי הסתיים...

לאחר שמרחו אותי שבוע, ולא איפשרו לצלם את הרכב, בגלל שמי ששכר אותו, כל יום האריך את חוזה השכירות, היום התקשרו אליי והודיעו לי שכל החיוב עקב הנזק הוא 300 ש"ח.

לאחר כל סיפורי האימה, אני מרגיש כאילו שזכיתי במיליון.

בכל אופן, תודה רבה לכל המגיבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...