Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הטעם בכלל בפרוייקט השאפתני של שי אגסי (בטר פלייס)

joker2k

פוסטים מומלצים

אני אתחיל בזה שמדובר במונופול (דבר רע) ועצם זה שאגסי בחר להיות הראשון רק יגרום לחברה שלו לחוסר הצלחה בישראל.

אם היה נכנס לשוק יחד עם חברה נוספת בשיתוף של תחנות טעינה זה היה גורם לקהל הישראלי לחשוב פעם נוספת לפני שהוא מספיד את השיטה.

מעבר לזה, לרנו יש שם "רע" בתחום הרכבים הממנועים בבנזין וזה בלשון המועטה, איך אפשר לצפות שהישראלי יבטח ברנו הממנועת...אם אגסי היה חובר לחברה יפנית מובילה כמו "טויוטה" או "מאזדה" או אחרת אחוזי ההצלחה היו עולים פלאים, אך כשמדובר ברנו אני הייתי חושב 10 פעמים לפני שארכוש רכב בנזין מתוצרתה אז על כמה וכמה כשמדובר בקונספט של הנעה חדשה.

אני יכול לסכם את הפרוייקט הזה כרעיון שהגיע בטרם זמנו, בכל אופן אני כן רואה את העתיד שלנו אחרי 2030 עם 50% רכבים חשמליים בכביש (לא תהיה ברירה לכאן העתיד צועד בטוב וברע), אני גם מאמין שרק 10% מהשוק במקרה הטוב יהיה של חברת בטר-פלייס (אם ישרוד) או רנו בפרט, אני מאמין גם הרבה יותר בחברות יפניות אשר ישווקו רכבים חשמליים בטכנולוגיה טובה יותר עם ביצועיים מרשימים.

לסיכום:

ללא ספק העתיד = רכבים חשמליים

בטר-פלייס = גימיק

המון אפליקציות לאייפון מדהימות בעברית

אפליקציות iPhone apps בחנות האמריקאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא היה ולא יהיה שבמדינה שלנו הפוליטיקאים והתייקונים יתנו לאזרח הפשוט "להרוויח על חשבונם"!

צר לי לומר זאת אך ש7 שנים האחרונות המצב בארץ הידרדר מאוד לרעת האזרח הפשוט. ושלא יתנו תרוצים בשם איראן וחיזבאללה!! כי זה כבר נימשך משנות השמונים!

לצערי הממשלה הזו חרצה את גורלם של הצעירים ביכלל ואת הזוגות הצעירים בפרט! אי להם עתיד במדינה ושום סיכויי ליבנות בית עם משכנתה שדורשת הון התחלתי של מעל ל300,000 ש"ח!!

הלוואי שבשנה הקרובה ניראה את האור בקצה המינהרה, כי אחרת אני כבר מחכה לסיום הלימודים ויורד מהארץ עד שאחסוך את אותם ה300K. ואני אומר זאת בצער רב כי בשם הציונות אני ומשפחתי הקרבנו המון ועלינו ארצה ועברנו המון קשיים בשביל לישרוד. כיום אני כבר לא באותה דעה לצערי :-(

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגיד גימיק, גימיק נשמע תמים!

יש פה נסיון גס ואגרסיבי ביותר של משפחת טייקונים לדרוס ברגל גסה את שלטון החוק, להשפיע על אנשי ממשל,חכים ושרים על מנת לחוקק חוקים לטובתם האישית.

אפשר לקרוא לזה בצורה אחת בלבד, שקשוקה!

(בייחוד לאור העובדה שגיבורי הסרט הידוע הם גם גיבורי התרגיל הזה)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה ולא יהיה שבמדינה שלנו הפוליטיקאים והתייקונים יתנו לאזרח הפשוט "להרוויח על חשבונם"!

צר לי לומר זאת אך ש7 שנים האחרונות המצב בארץ הידרדר מאוד לרעת האזרח הפשוט. ושלא יתנו תרוצים בשם איראן וחיזבאללה!! כי זה כבר נימשך משנות השמונים!

לצערי הממשלה הזו חרצה את גורלם של הצעירים ביכלל ואת הזוגות הצעירים בפרט! אי להם עתיד במדינה ושום סיכויי ליבנות בית עם משכנתה שדורשת הון התחלתי של מעל ל300,000 ש"ח!!

הלוואי שבשנה הקרובה ניראה את האור בקצה המינהרה, כי אחרת אני כבר מחכה לסיום הלימודים ויורד מהארץ עד שאחסוך את אותם ה300K. ואני אומר זאת בצער רב כי בשם הציונות אני ומשפחתי הקרבנו המון ועלינו ארצה ועברנו המון קשיים בשביל לישרוד. כיום אני כבר לא באותה דעה לצערי :-(

באנגליה וארה"ב סטודנט מסיים לימודים עם חוב של בערך 100K$

ואתה מתלונן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגיד גימיק, גימיק נשמע תמים!

יש פה נסיון גס ואגרסיבי ביותר של משפחת טייקונים לדרוס ברגל גסה את שלטון החוק, להשפיע על אנשי ממשל,חכים ושרים על מנת לחוקק חוקים לטובתם האישית.

אפשר לקרוא לזה בצורה אחת בלבד, שקשוקה!

(בייחוד לאור העובדה שגיבורי הסרט הידוע הם גם גיבורי התרגיל הזה)

אתה רוצה שיפרסו תשתית בחינם ?

באיזה מדינה זה קיים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכלל שתהיה תשתית? מילא עמדת הטענה במקום העבודה, אבל מה הבעיה להטעין משקע ביתי, שזו המטרה של רכב חשמלי?! אין כל צורך בתשתית מסובכת, אם רוצים להפוך את זה לנגיש. מקסימום - כבל שיוצא מהארון שבכניסה לבניין, והכבל אמור להיות סטנדרטי עם תקן עולמי, לא רק BP.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולחיך עשו קומבינה עם איזה פקיד שהבטיחו לו משרה בכירה בחי"ל ובתמורה יצרו עבורם איזה תקן מופרך של איזה שקע שקיים רק במקום אחד בעולם ועכשיו מייללילם על "מי יפרוש תשתית"?

אתה שומע מה שאתה אומר?

תשתית פרושה פה כבר מ 1921, פרש אותה איזה אחד שקוראים לו פנחס רוטנברג וקוראים לתשתית הזאת רשת החשמל הארצית.

באנגליה (ארץ שלא חפה משקשוקות משלה) אם אתה קונה חשמלית נטענת רשת אתה מקבל מענק עד 25% מערך הרכב (ובכל מקרה עד לתקרה של 5000 פאונד) ואף אחד בדאונינג לא מרגיש שהציבור עשה עליו קומבינה ולא משלם יותר בלו.

הם משלמים לציבור על מנת לעבור לחשמלית נטענת רשת.

רק פה כל שיילוק מנקנק את הציבור כאוות נפשו!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה וארה"ב סטודנט מסיים לימודים עם חוב של בערך 100K$

ואתה מתלונן ?

לפי סכום החוב שאתה מדבר הם למדו במקום מכובד ויצליחו להחזיר מהר מאוד!

והם לא במצב שהם יצטרכו 300K $ בשביל דירה מעפנה ועוד 35K $ בשביל רכב מאפען כמו מאזדה 3!

שלא לדבר שהמשכורת אחרי התואר שווה ל*** ולא תחזיק אפילו שכירות עם חברה שלא לדבר על דירה!

מי שרוצה להישאר ולהוציא עצבים רק בטוקבקים ולהמשיך לאכל *** מהפוליטיקאים והטייקונים בזמן שהם צוברים מיליונים מכספנו, מפסידים להורינו את כל הפנסיות, ואומרים לממשלה לימחוק להם חובות של מיליארדים מכספנו, תוך כדי שהם מחלקים בונוסים שמנים לעובדים ולמנהלים על הביצועים "המצוינים" שלהם בניהול כספי הציבור, וממשיכים להמציא מיסים חדשים לסחיטת האזרח הפשוט שיבושם לו!.

או שתיהיה פה מהפכה אמיתית שתעשה צדק בחברה ותידאג לטפח את הדור הבא או ששלום ולא להיתראות!

הצעירים לא טיפשים והם חייבים לידאוג לעתיד שלהם !

ומונופול אגסי ומצלמות המהירות שאמורות להכניס כ3 מיליארד ש"ח לאוצר הם רק קצה הקרחון!

http://www.mako.co.il/tv-ilana_dayan/2012-25781df488755310/Article-413b0d9e0726531006.htm

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לי על אגסי כי בכל זאת האיש הוא בעל חזון . כמו דב מורן (האיש של הדיסק או קי ) שהקים את מיזה מודו של הטלפונים הסלולארים שהתרסק , כך גם יקרה לבטר פלייס .

אומנם האנשים שניכנסו לתחום הם בעליי אמצעים אבל אין להם שום ידע והבנה בסיסית בשוק הרכב ונקודת המוצע שלהם לא נכונה . להתחיל כזה פרוייקט עם רכב כמו הרנו זו טעות פטאלית .

דבר שני כבר היום ישנם תחלופות לבנזין (לנפט) שיהיו הרבה יותר רלוונטים לישראל כמו גז .

ישנם חברות כמו פולקסוואגן שהוציאה רכב על גז כשהמיכל שלו לא תופס חצי בגאז' אלא נמצא בריצפה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי סכום החוב שאתה מדבר הם למדו במקום מכובד ויצליחו להחזיר מהר מאוד!

והם לא במצב שהם יצטרכו 300K $ בשביל דירה מעפנה ועוד 35K $ בשביל רכב מאפען כמו מאזדה 3!

שלא לדבר שהמשכורת אחרי התואר שווה ל*** ולא תחזיק אפילו שכירות עם חברה שלא לדבר על דירה!

מי שרוצה להישאר ולהוציא עצבים רק בטוקבקים ולהמשיך לאכל *** מהפוליטיקאים והטייקונים בזמן שהם צוברים מיליונים מכספנו, מפסידים להורינו את כל הפנסיות, ואומרים לממשלה לימחוק להם חובות של מיליארדים מכספנו, תוך כדי שהם מחלקים בונוסים שמנים לעובדים ולמנהלים על הביצועים "המצוינים" שלהם בניהול כספי הציבור, וממשיכים להמציא מיסים חדשים לסחיטת האזרח הפשוט שיבושם לו!.

או שתיהיה פה מהפכה אמיתית שתעשה צדק בחברה ותידאג לטפח את הדור הבא או ששלום ולא להיתראות!

הצעירים לא טיפשים והם חייבים לידאוג לעתיד שלהם !

ומונופול אגסי ומצלמות המהירות שאמורות להכניס כ3 מיליארד ש"ח לאוצר הם רק קצה הקרחון!

http://www.mako.co.il/tv-ilana_dayan/2012-25781df488755310/Article-413b0d9e0726531006.htm

אז תעזוב לחו"ל. ואני באמת לא אומר בקטע מזלזל או משהו כזה. באמת אם כול כך רע ואתה לא רואה עתיד פה, אז תעזוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעזוב לחו"ל. ואני באמת לא אומר בקטע מזלזל או משהו כזה. באמת אם כול כך רע ואתה לא רואה עתיד פה, אז תעזוב.

גם אני הייתי עוזב לחול .

אני סטודנט להנדסה הייתי לוחם ועדיין עושה מילואים ועדיין מרגיש שהמדינה מנסה להשחיל אותי בכל מקום שהיא רק רואה פתח .

אבל לצערי אין לי דרכון אירופאי שאני יכול להגר למדינה אחרת + הנושא של המשפחה שלא רוצה לעזוב, למרות שאני מנסה לשכנע אותם לעזוב

את הארץ המגעילה הזאת ולעבור למדינה אחרת.

וכל אלה שיגידו לי "יאללה תעזוב יותר טוב בלי אנשים כמוך" אני יכול להגיד דבר אחד, בלי אנשים כמוני לא הייתה מדינה.

היא כבר מזמן הייתה בידיים של מדינות ערב\חרדים פאנטיים ובטלנים .

נוחות: נוחות נסיעה (נחותה משל הפלואנס הרגילה, משמעותית), נוחות אחזקה (צריך לתכנן את הקילומטראז' שלך אם אתה נוסע יותר מ-80 ק"מ למקום לא מוכר). נוחות פנים (תא המטען קטן משמעותית).

בטיחות: ארבעה כוכבים בלבד בניסוי ריסוק.

אמינות: הוא כתב "לא ידועה", אבל אני מסכים שאין סיבה לחשוש מנושא האמינות, למעט תקלות חשמל כאלו ואחרות.

למה אתה מוציא לי את המילים מהפה ?! ;)

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסובבו את זה איך שבא לכם....האיש אחרי גיוס מאסיבי של כסף שכולו הון השקעות חיצוני.

לא תשובה,לא לבייב,לא ביבי - הון חיצוני של קרנות מחו"ל.

כנראה שישנם דברים שמדליקים את העולם , ואותנו לא.

לא מדבר כאן לטובתו או רעתו , אבל את העבודה הוא יודע.....

בואו נהיה גם רציניים בעיניין - אף אחד לא רוצה כבל של 50 מטר מתנפנף לו במרפסת מהשכן מלמעלה רק בכדי שהוא יטעין את האוטו שלו...מה עוד שהטענה דורשת זרם גבוה וכבלים ארוכים ידועים בהתחממותם..

הדבר הבא שייקרה הוא שאני אייצר לעצמי כבל 50 מטר כי אני יודע לחבר פלוס מינוס והארקה ולאמוכן לשלם 300 שקל בשביל כבר איכותי בעל תו תקן(ובואו נודה בזה ככה כל הישראלים)...והנה שריפות\קצרים ושאר בעיות חשמל בבניין.

אז אני מסיר את הרגשת הקומבינה ממה שנאמר כאן , וחושב שאולי אם כבר מייצרים בארץ הזאת משהו איכותי וחדשני, רצוי לא להשתית אותו על משהו שכבר קיים ושבטוח לא יעמוד בעומס , ובטח ובטח לא לפתוח את הדלת לעוד חאפרים , מאלה יש לנו כבר מספיק.

מצד שני , לא יכול להפסיק להרגיש כמו BETA SITE -על כל המשתמע- כי הרי את הכסף הגדול הוא יעשה ממכירות בחו"ל.....

לגבי הון עצמי התחלתי ושטויות של זוגות צעירים , אם כל אחד מאיתנו היה מסתפק בדירות ישנות באיזורים טובים במקום לרוץ אחרי פרוייקטים חדשים ונוצצים מקבלן - אולי רמת המחירים הייתה נשארת שפוייה!

עד היום לא מבין מדוע דירת 4 חדרים ישנה באזור השרון ועולה מליון וקצת לא מספקת זוג צעיר ל 20 שנה+2 ילדים....מדוע צריך לקנות חדש חדש מקבלן +לובי משיש ניגרי ב 1,6 מליון??

חסרות לנו פרופורציות בחיים ואולי זו הקללה של דור ההיטק שאני משתייך אליו ותרבות ה "עכשיו לפני שאמות" שגם אני חטאתי בה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עד היום לא מבין מדוע דירת 4 חדרים ישנה באזור השרון ועולה מליון וקצת לא מספקת זוג צעיר ל 20 שנה+2 ילדים....מדוע צריך לקנות חדש חדש מקבלן +לובי משיש ניגרי ב 1,6 מליון?? "

א: למה דירה ישנה במקום כזה צריכה לעלות מעל מיליון שקל!

ב: מאיפה אתה משיג 30% למשכנתא לדירה הישנה של מיליון וקצת? מהפנסייה של ההורים? (שהטייקונים הפסידו!)

ג:תתחיל ליבדוק! דירות ישנות עולות יותר מדירות חדשות באותו גודל ומיקום!

ביגלל אנשים שחושבים כמוך המצב ממשיך ומחמיר! דירה מסריחה ישנה עולה מעל מיליון שקל!!! מיליון שקל! אתם מדברים כאילו זה פרוטות!

ומאיפה אתה משיג כסף?? בגיל 19 אתה בצבא עד 22 כמעט!, עושה קצת טיול וחוזר ועובד וחוסך ללימודים ומתחיל בגיל 23 במיקרה הטוב!, בגיל 27 ב"ה יש לך תואר בייד ללא ניסיון= משכורת מינימום! עד גיל 29!. איכשהו מנסה להתחיל לחסוך אבל לא נישאר כלום אחרי התשלום שכירות לדירת 2 חדרים שאתה חיי עם חברה.

בקצב הזה אולי במיקרה הטוב בגיל 38 יהיה לך סיכוי קלוש ליצבור הון מסויים אחרי שנות חיסכון ובסוף 40 שנה קרעת את עצמך בשביל קופסת גפרורים של 70 מ"ר במעל מיליון שקל!\ + משכנתה ל25 שנה עד הפנסיה!

איזה עתיד וורד נותנת המדינה לצעירים ! משהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשלוח את היד והעיניים לכיס של שי אגסי, לתחתונים שלו ולערב את אשתו?

עד איפה אנשים יגיעו עם צרות עין, קנאה וחוסר ההבנה שלהם?

ראשית, זה לא אגסי אלא האחים עופר שבשירותם הוא עובד.

שנית, מה שמגיע אל כיסם לפעמים יוצא מכיסך (ומכיס הפנסיה שלך ושל הוריך).

רמזו למעלה על אנשי אוצר שעוברים אח"כ לעבוד אצל האחים עופר. אני מניח שהכוונה היא כנראה לניר גלעד, שכמה שנים אחרי הסכם שערורייתי (או לפחות נתון לביקורת חריפה), התחיל לעבוד שם כמנכ"ל, עם עלות שכר חודשית של 2 מיליון ש"ח. כמו שנאמר כבר, הבעיה עם משכורת כזו היא שבסוף נשאר רק פחות ממיליון ש"ח לחודש... ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עד היום לא מבין מדוע דירת 4 חדרים ישנה באזור השרון ועולה מליון וקצת לא מספקת זוג צעיר ל 20 שנה+2 ילדים....מדוע צריך לקנות חדש חדש מקבלן +לובי משיש ניגרי ב 1,6 מליון?? "

א: למה דירה ישנה במקום כזה צריכה לעלות מעל מיליון שקל!

ב: מאיפה אתה משיג 30% למשכנתא לדירה הישנה של מיליון וקצת? מהפנסייה של ההורים? (שהטייקונים הפסידו!)

ג:תתחיל ליבדוק! דירות ישנות עולות יותר מדירות חדשות באותו גודל ומיקום!

ביגלל אנשים שחושבים כמוך המצב ממשיך ומחמיר! דירה מסריחה ישנה עולה מעל מיליון שקל!!! מיליון שקל! אתם מדברים כאילו זה פרוטות!

ומאיפה אתה משיג כסף?? בגיל 19 אתה בצבא עד 22 כמעט!, עושה קצת טיול וחוזר ועובד וחוסך ללימודים ומתחיל בגיל 23 במיקרה הטוב!, בגיל 27 ב"ה יש לך תואר בייד ללא ניסיון= משכורת מינימום! עד גיל 29!. איכשהו מנסה להתחיל לחסוך אבל לא נישאר כלום אחרי התשלום שכירות לדירת 2 חדרים שאתה חיי עם חברה.

בקצב הזה אולי במיקרה הטוב בגיל 38 יהיה לך סיכוי קלוש ליצבור הון מסויים אחרי שנות חיסכון ובסוף 40 שנה קרעת את עצמך בשביל קופסת גפרורים של 70 מ"ר במעל מיליון שקל!\ + משכנתה ל25 שנה עד הפנסיה!

איזה עתיד וורד נותנת המדינה לצעירים ! משהו!

+1

חייב לחזק!

אם לא אישתי,מי היה חוזר מהירח דבש מאיטליה,הייתי מוכן להיות מנקה גונדולות ולהשאר שם.

אוכלוסיה נעימה,מחירים שפויים של דירות {בדקתי,לא יקר בפאתי רומא ויש הרבה יהודים-אין בעיית כשרות}

אין הצדקה למחירים גבוהים כאלה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...