Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה בלי ביטוח מה עליי לעשות?!

שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור שלי הוא כזה..אני החניתי את האוטו והלכתי לעבודה מלפניי חנה עוד רכב (מיניבוס) איזה גברת התבלבלה בדוושות כנראה ונכנסה במיניבוס שכתוצאה מהפגיעה הסתובב ופגע בי(הרכב שלי והמיניבוס חנו לפי החוק). הגברת המשיכה עד הקיר. כמובן שישר הגיעה משטרה ואת הגברת והמלווה שלה פינו לבית חולים.האוטו שלה והמיניבוס הלכו טוטאל לוסט. מתברר שלגברת אין ביטוח בכלל וכמובן שהביטוח של בעל הרכב מסרב לשלם את הנזק שנגרם לרכבי שמוערך בכ7000 שקל. מה עליי לעשות?! לנסות לסגור את זה עם הנהגת או ישר להגיש תביעה בבית משפט?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגברת אין ביטוח צד ג'? זה כבר חוסר אחריות רציני.

מהביטוח של המיניבוס אינך זכאי לקבל כסף.

פונה לגברת בטוב , לא הולך בטוב מגיש תביע הנגדה.

לך יש ביטוח מקיף ?. כי אם כן , הייתי שוקל לבקש את הכסף מהם , ושהם ירדפו אחרי הגברת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
הסיפור שלי הוא כזה..אני החניתי את האוטו והלכתי לעבודה מלפניי חנה עוד רכב (מיניבוס) איזה גברת התבלבלה בדוושות כנראה ונכנסה במיניבוס שכתוצאה מהפגיעה הסתובב ופגע בי(הרכב שלי והמיניבוס חנו לפי החוק). הגברת המשיכה עד הקיר. כמובן שישר הגיעה משטרה ואת הגברת והמלווה שלה פינו לבית חולים.האוטו שלה והמיניבוס הלכו טוטאל לוסט. מתברר שלגברת אין ביטוח בכלל וכמובן שהביטוח של בעל הרכב מסרב לשלם את הנזק שנגרם לרכבי שמוערך בכ7000 שקל. מה עליי לעשות?! לנסות לסגור את זה עם הנהגת או ישר להגיש תביעה בבית משפט?!

אני חושב שאתה כן יכול לתבוע את הביטוח של המיניבוס, כוון שהוא זה שפגע בך ולא הגברת.

כמו בתאונת שרשרת.

תבדוק עם עורך דין לעיניני תעבורה. אני לא בטוח במאה אחוז בעינין צריך לבדוק.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתגיש תביעה בלי לחכות לתשובת הגברת.

ממילא בעל המיניבוס או חברת הביטוח שלו יפנו לגברת.

כשיסתבר שאין לה לשלם (וסביר שאין לה, כי גם לא היה לה כסף לצד ג'), הם יתבעו אותה בבימ"ש.

אני מציע לך להיות הראשון שמגיש, מגיע לדיון וזוכה.

סביר להניח שלגברת אין לשלם על מיניבוס, אבל אם הביטוח של המיניבוס או בעליו יקדים אותך, הוא עלול לפתוח בהליכים למימוש רכושה וחשבונותיה של הגברת. יכול להיות שבגלל שנירדמת, אתה תגלה שאתה האחרון לקבל משהו מהשיירים של הגברת, אם בכלל ישאר משהו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה כן יכול לתבוע את הביטוח של המיניבוס, כוון שהוא זה שפגע בך ולא הגברת.

כמו בתאונת שרשרת.

תבדוק עם עורך דין לעיניני תעבורה. אני לא בטוח במאה אחוז בעינין צריך לבדוק.

אלי לתבוע הוא יכול , אבל תביעתו תידחה והוא עוד ישלם הוצאות.

בתאונת שרשרת , כאשר לא יודעים בדיוק מי פגע קודם במי האחרון בשני ובגלל זה השני עף על הראשון, אז הראשון תובע את שניהם , ואז מתברר בבית המשפט באמת באשמת מי נפגע הראשון.

אבל כאן שניהם חנו והגברת פגעה בשניהם, וברור שאין זו אשמת המיניבוס.

ולפותח השרשור

הייתי בודק שנית אם באמת לרכב אין ביטוח צד ג' . זה שהיא נהגה ברכב של בן זוגה לא מחייב כי אין ביטוח.

במקרה שכזה אתה תובע אותה כנהגת ואת בן זוגה כבעל הרכב, ואת הביטוח אם תמצא כי בכל זאת יש כזה בתוקף.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי הרכב הראשון תובע את הרכב השני ואת הרכב השלישי

אם בית המשפט יקבע שהרכב השני נכנס ברכב הראשון בגלל שלא הספיק לבלום ישלם השני לראשון.

אם ימצא כי הרכב השני עצר ונדחף על ידי הרכב השלישי ופגע ברכב הראשון ישלם השלישי לרכב הראשון ולרכב השני.

פסק דין שיבהיר את הדברים , אחד מיני רבים מצ"ב

אצלך הסיטואציה יותר ברורה כי גם המיניבוס חנה!!

ME-09-1672-692.doc

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג לנהגת שנסעה ללא ביטוח:

מי שמרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים!

הייתי מגיש תביעה כנגד הנהגת, בעל הרכב הפוגע (אשר התרשל בכך שנתן לאחר לנהוג ברכבו ללא ביטוח) וחברת הביטוח שלו.

ליתר ביטחון הייתי מצרף גם את חברת הביטוח של המיניבוס אשר הוטח על רכבך.

כשיוגש כתב תביעה כנגד כל הגורמים, השופט כבר יחליט מי מהם יישא בנזק שלך.

כמובן שאתה צריך לצרף לכתב התביעה דו"ח של שמאי (ואת עלות שכר טרחתו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...