Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין למה מדברים כאן על מחיר, בסופו של דבר זה לא מה שיכריע אדם שמתלבט בין אלטו/107/ספארק...

+- 3K למוצר שקונים פעם בכמה שנים ומשמש אותך.

בסופו של דבר זה לא שהיא תתומחר עכשיו ב50K ותביא נוקאאוט, או ב80K ולא תהיה רלוונטי.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא בפלח הזה, של אנשים שמוכרחים רכב חדש ודל תקציב, אני מניח שיחד עם צריכת הדלק המחיר יהווה שיקול מרכזי!

ותודה רבה על הסקירה והפפראצי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפסו אותי במילה,כי זה עדיין משהו ששמעתי דרך צד שלישי אבל המחיר שהיא אמורה להימכר הוא 62K ש"ח.

סה"כ נראית מכונית חביבה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ששאל לגבי האבזור והמחיר זה עדיין בדיונים סופיים כי העניין עוד לא סגור, ממה שנודע לי תשובה רשמית מהיבואן תצא בשבועות הקרובים ושם יהיו כל הפרטים. לגבי מי שטען שהמחיר יהיה 62 אז אני יכול להגיד לך שהמחיר אמור לנוע בין 60-65 אלף.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע די אשם באיך שהרכב נראה לדעתי, בלבן או חום פיקנטו נראית הרבה יותר טוב. למרות שהיא עדיין לא יפה, אבל בשביל הסגמנט העיצוב שלה לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם היא הולכת לקבל מראות חשמל וח״ח או שמא תישאר עירומה כמו אחותה מבית יונדאי.

אם היא הולכת לקבל את אלו הרי שפרט לעניין של טעם, היא נותנת בחירה קשה אל מול הספארק. לא?

כרגע היתרון של הספארק זה האיבזור העודף אל מול המתחרות

שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה, הפיקאנטו תשווק עם 3 מנועים שונים וב 3 רמות גימור שונות.

מהדגם הבסיסי בטח לא צריך לצפות לאיזה רמת איבזור מיוחדת אבל הם מבטיחים כבר מרמת הביניים לאבזר את הרכבים בתוספות ש"תרם נראו בסגמנט" כמו כניסה והתנעה ללא מפתח, תאורת לד אוטומטית ליום, בקרת אקלים, דיבורית BT עם שליטה מההגה (בנוסף למערכת נשלטת מההגה, מראות חשמליות מתקפלות, סאן רוף ועוד).

נחכה ונראה אבל כמו שהדגמים החדשים של קיה נראים, יש למה לצפות (ובנימה אישית, האשה דחתה את קניית הספארק לפחות עד שהיא תראה את הקיה באולם התצוגה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בפלח הזה, של אנשים שמוכרחים רכב חדש ודל תקציב, אני מניח שיחד עם צריכת הדלק המחיר יהווה שיקול מרכזי!

ותודה רבה על הסקירה והפפראצי!

נושא צריכת הדלק הוא בהחלט שיקול מרכזי, אבל תסכים איתי שאם אתה היית מתלבט באיזה רכב לבחור והיה אחד שהיית מאד רוצה והוא הבחירה המועדפת בשבילך, גם אם היה יקר בעוד 2-3K לא היית מוותר, וכן היית רוכש אותו?

ובלי קשר לשרשור הזה לדעתי הI10 לא ממש חסכונית ולכן לא כדאית, אם כבר רכב קטן וידני אז לפחות שבאמת יהיה חסכוני,במבחן שנעשה לו ולמתחרות לפני כחודש בערך,בנסעיה לאילת (בינעירוני)בגיר ידני הוא צרך 1:16,(הנתון הגרוע ביותר). מעניין אותי באמת לדעת כמה כבר תצרוך נניח פונטו גרנדה מנוע 1.25 ידנית או פולו 1.4 ידנית?

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צפויה אחריות ל-7 שנים?

לפי ההגיון וההגיון בלבד, מכונית מסוג המכוניות הנ"ל (תג מחיר מינימליסטי), לא משתלמות לביטוח "ארוך" ע"י היבואן.

ככל הנראה, הפיקאנטו תשווק עם 3 מנועים שונים וב 3 רמות גימור שונות.

מהדגם הבסיסי בטח לא צריך לצפות לאיזה רמת איבזור מיוחדת אבל הם מבטיחים כבר מרמת הביניים לאבזר את הרכבים בתוספות ש"תרם נראו בסגמנט" כמו כניסה והתנעה ללא מפתח, תאורת לד אוטומטית ליום, בקרת אקלים, דיבורית BT עם שליטה מההגה (בנוסף למערכת נשלטת מההגה, מראות חשמליות מתקפלות, סאן רוף ועוד).

נחכה ונראה אבל כמו שהדגמים החדשים של קיה נראים, יש למה לצפות (ובנימה אישית, האשה דחתה את קניית הספארק לפחות עד שהיא תראה את הקיה באולם התצוגה).

האיבזור שרשמת מאוד מפתיע ואם הייתי צריך לנחש, ישנם פה לפחות חמישה מאפיינים שלא הייתי מעלה בדעתי.

כניסה והתנעה ללא מפתח נשמע לי רעיון מעולה והאמת שאף לא נהגתי או נסעתי במכונית בעלת מאפיין כזה.

לפי דברייך, זה נשמע מעניין - מאוד מעניין :).

דרך אגב, אני מסכים שהצבע פה הרס המון פנטזיות. הצבע נראה, כביכול, כחול שישב המון זמן בשמש ודהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...