Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב במגיע ב3 רמות גימור:

מנוע 1000 סמק ידני 61900 שח LX

מנוע 1250 85 כ"ס 74200 שח רמת גימור LX

מנוע 1250 85 כ"ס 76200 שח רמת גימור EX

הבדל של 2000 ש"ח (גלגלי מגנזיום, ידייות ניקל בדלתות,מראות בצבע הרכב, הגה+ידית הילוכים מעור פנסי ערפל)

כרגע רק בתל אביב הרכב נימצא ובסוף שבוע הבא בשאר הסוכניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפער אכן גדול, אבל מדובר על גיר ידני מול אוטומטי. הם יעשו בחוכמה אם יביאו את הידנית בגרסה מאובזרת גם כן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שמדובר בכל הגרסאות ידניות!

אבל עם אכן שתי גרסאות חזקות הן אוטומטיות, אז מחיר סביר.

להזכיר שאלטו אוטומטית עולה 72K.

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות

הרכב במגיע ב3 רמות גימור:

מנוע 1000 סמק ידני 61900 שח LX

מנוע 1250 85 כ"ס אוטומט 74200 שח רמת גימור LX

מנוע 1250 85 כ"ס אוטומט 76200 שח רמת גימור EX

הבדל של 2000 ש"ח (גלגלי מגנזיום, ידייות ניקל בדלתות,מראות בצבע הרכב, הגה+ידית הילוכים מעור פנסי ערפל)

כרגע רק בתל אביב הרכב נימצא ובסוף שבוע הבא בשאר הסוכניות.

ואלו המחירים לפי סוכנות קיה ת"א ורעננה.

לגבי רמת גימור של הגיר רגיל מה הוא כולל אין לי מושג. בנוסף הEX מגיע עם מפתח קפיץ (עוד הבדל בין הEX ל LX).

בקרוב אנייעשה נסיעת מבחן על האוטומת ואני יעדכן בפורום

לפותח השרשור פתחתי בפורום פיאט שרשור מקביל לשלך. (כולל קרדיט לך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא. לא צריך להקצין. ול-i10 יתרונות נוספים על האלטו. אם האלטו הייתה מגיעה מאוד מאובזרת, אולי זה היה שווה לאנשים מסוימים לבחור בה על פני ה-i10.

מה פתאום :lol:

מספיק מבחן דרכים אחד בשביל לנסוע בין 500 ל-1000 ק"מ. מדובר על הרכב הפרטי שלי. ככה זה כשהעבודה היא בערך 20 ק"מ מהבית.

כאן טמון איזה סוג של מוקש הנסועה הממוצעת שלך היא מאוד גבוהה זה שברכב הפרטי שלך היא נמוכה זה נתון מטעה ככשיבואו למכור את רכבי ההדגמה שם הק"מ גבוהה וזה נכנס\חייב להכנס לסטטיסטיקה מכיוון שבאותה מידה לדוגמא אני יכול להגיד אני על הרכב שלי אני נוסע 20 ק"מ ביום אבל על הרכב מהעבודה עוד 300 ק"מ ששוב לממוצע הנסועה החישוב צריך להיות 320 ק"מ ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחה עם הסוכנות, הרכב אמור להימכר מיד לאחר יום העצמאות (שוב נכון להיום), ויכלל גם הוא במסגרת ה7 שנים אחריות של החברה.

עם הנתונים המכנים שזהים ליונדאי, מחיר מעט יותר אטרקטיבי מהיונדאי או זהה, אך עם איבזור עשיר יותר- עניין האחריות יכול להוות יתרון מנצח לטובת הקיה.

קשה לי להאמין שלדגם הבסיסי הם יתנו 7 שנות אחריות. אם זה באמת ככה, הם שיחקו אותה בענק ואפשר להגיד שלום לכל המתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע, אבל עדיין אחריות על מנוע, גיר, ועוד כמה דברים קטנים זה גם משהו. בנוסף המחיר שפרסמו כאן הוא מחיר מאד תחרותי והרכב נראה הרבה יותר איכותי ומאובזר משאר המתחרות.. מעניין מה תהיה צריכת הדלק האמיתית, מקווה שיותר טובה משל הI10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמני אספקה ארוכים בפגו ובשברולט.

רכב שיהיה כבר משבוע הבא-חסכוני ואוטומטי. במחיר מעולה.

מקווה שלא יקחו לי הרבה על הביטול של הספארק.

נראה פשוט מדהים!במיוחד בשחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן טמון איזה סוג של מוקש הנסועה הממוצעת שלך היא מאוד גבוהה זה שברכב הפרטי שלך היא נמוכה זה נתון מטעה ככשיבואו למכור את רכבי ההדגמה שם הק"מ גבוהה וזה נכנס\חייב להכנס לסטטיסטיקה מכיוון שבאותה מידה לדוגמא אני יכול להגיד אני על הרכב שלי אני נוסע 20 ק"מ ביום אבל על הרכב מהעבודה עוד 300 ק"מ ששוב לממוצע הנסועה החישוב צריך להיות 320 ק"מ ליום.

מצטער, אתה מדבר מהר מדי. אני לא מבין כלום.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...