Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל התוספות איבזור האלו בפיקנטו, מעניין אם לובינסקי יגיבו בדרך כלשהי בדמות הוזלה במחירון או לפחות תוספת איבזור קטנה כלשהי ל107.

אפילו לאלטו הוסיפו מושב מתכוונן לגובה ותא כפפות נסגר מקורי לאחרונה..

אין מה להוסיף למעט מגנזיום מקורי. גם ככה אף אחד לא קונה אותם ב-2700 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאן אתה קצת טועה, יש המון איבזור שאפשר להזמין עם ה107.

כלומר, ללובינסקי יש אפשרות להזמין את החלקים האלו, סוכני המכירות פשוט לא מודעים לזה.

ספוילר עליון בצבע הרכב, לצורך העניין, אפשר להזמין ב1300 ש"ח :) רק צריך לשגע את הסוכן שיבדוק את העניין לעומק

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים, האלטו חסכונית יותר. על מה ההתלהמות של כולם?

דווקא לא. הנתון של האלטו הוא עירוני ובינעירוני, הנתון של הקיה הוא ממוצע. עשה ממוצע לנתוני האלטו ותקבל שהיא פחות חסכונית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פה יש לא מעט דברים,

http://www.c1store.co.uk/store/

ונראה לי שיש משלוחים גם לארץ.

אדיר! יש משלוחים לארץ!

מכסה תא כפפות מקורי 250 ש"ח כולל משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות

הרכב במגיע ב3 רמות גימור:

מנוע 1000 סמק ידני 61900 שח LX

מנוע 1250 85 כ"ס אוטומט 74200 שח רמת גימור LX

מנוע 1250 85 כ"ס אוטומט 76200 שח רמת גימור EX

הבדל של 2000 ש"ח (גלגלי מגנזיום, ידייות ניקל בדלתות,מראות בצבע הרכב, הגה+ידית הילוכים מעור פנסי ערפל)

כרגע רק בתל אביב הרכב נימצא ובסוף שבוע הבא בשאר הסוכניות.

ואלו המחירים לפי סוכנות קיה ת"א ורעננה.

לגבי רמת גימור של הגיר רגיל מה הוא כולל אין לי מושג. בנוסף הEX מגיע עם מפתח קפיץ (עוד הבדל בין הEX ל LX).

בקרוב אנייעשה נסיעת מבחן על האוטומת ואני יעדכן בפורום

לפותח השרשור פתחתי בפורום פיאט שרשור מקביל לשלך. (כולל קרדיט לך)

בכייף ותודה לך.

לגבי כול אותם אלה שחשבו שיאבזרו את האוטו באבזור שהוא לא מהעולם הזה אתם טעיתם וזה היה לי ידוע מראש כבר, איך הרכב יאובזר פשוט אני נהנתי לראות מהצד איך אתם מנסים לחשוב או אפילו להיות משוכנעים שזה האבזור שיהיה סטנדרטי ברכב הזה, למה ציפיתם עוד "מערכת חנייה אוטומטית" :lol:.

בכל מקרה בתחילת שבוע הבא מעלים את הפיקנטו לאתר קיה עם כל הגלריות, מפרטים וכמובן מחירון מה שכבר פרסמו פה.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה נהנית בדיוק? שחשבנו (אני לפחות) שסוף סוף יש יבואן, שמביא איבזור טוב במחיר שפוי וטעינו?

כנראה שכל מה שעיניין אותו, זה להביא חבילה טיפה יותר אטרקטיבית מהמתחרות והסתפק בזה.

למה איבזור הוא "לא מהעולם הזה", אירופה זה לא חלק מכדור הארץ? או שהעולם שלך מסתכם בקרטל היבואנים? icon_rolleyes.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הצחיקו עם התיאורים והגזימו עם נתוני צריכת הדלק :-)

אם תהיה לה צריכת דלק כמו של האלטו זה יהיה מספק.

האיבזור מסתבר באמת לא מפוצץ אבל גם לא דל.. חוץ מזה שאל תשכחו שאם אתם לא הולכים על הספארק או הפנדה, וקונים פיקנטו, נשאר לכם בכיס עוד 5K! אתם יודעים איך אפשר לאבזר רכב כזה בסכום כזה?

ג'אנטים, מערכת איכותית יותר עם בלוטוס, ריפודי עור, וצביעת המראות והידיות בצבע הרכב. :-)

לא ראית את המבחן שפירסמו פה בשרשור?

צריכת דלק משולבת של הפיקאנטו- 20.4 לליטר

צריכת דלק משלובת של הטויוטה אייגו(פ'זו 107)- 17.4 לליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלוק אחרון שלי (נסיעה 30% בין עירונית) עם C1 (שזו ה 107)

הגעתי ל 1-19 ק"מ לליטר.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מבחן? מדובר בנתוני יצרן מנופחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...