Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי באדום מה העונש?

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני נהג חדש ישלי שנה רישיון אני בן 18 וחצי השאלה שלי היא כזאת

בעברי קיבלתי דוח על חציית קו לבן אבל ללא נקודות 250 ש"ח

המקרה :

הגעתי לרמזור עצרתי באור האדום פניתי שמאלה ברמזור באור האדום כשאין פנייה שמאלה והסתובבתי לכביש השני

כמו פניית פרסה לכביש השני

הרמזור צילם אותי מה העונש ומה עלי לעשות? האם יקחו לי את הרישיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עונש אבל הלוואי שיקחו לך את הרישיון לכל החיים, אנשים כמוך רוצחים אנשים על הכביש ואחר כך לוקחים עו"ד חלאה שמחזיר להם את הרישיון אחרי 3 חודשי שלילה.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונש על נסיעה באדום יכול להיגמר במוות.

כל עונש אחר הוא מתנה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונש על נסיעה באדום יכול להיגמר במוות.

כל עונש אחר הוא מתנה.

.

מחזק.

כנ"ל על חציית קו רצוף ,מהירות מופרזת ואפילו עבירה "שטוטית" כמו עקיפה מימין.

בסופו של דבר כל עבירה יכולה להסתיים במוות ,חוקים לא הומצאו סתם ,יש סיבה לכל חוק שקיים ואני מציע ליסוע לפיהם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתקפה על הבחור, האם הוא היחידי כאן שעבר באור אדום?

לא זכור לי שבפעם קודמת שנשאלה שאלה דומה, עשיתם כזה עליהם על פותח הטופיק.

בסדר, הוא הבין את הרעיון, תרפו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרונצ'ו

בד"כ כשאדם עובר באדום , זה בהיסח הדעת כאן בכוונה תחילה ובמודע.

דומה הדבר לזה שמשתין בבריכה ולזה שמשתין לבריכה מהמקפצה.

למרות שבמקרה כאן בטח נעשה הדבר תוך שהנהג מבחין כי הוא מסוגל לעשות את הפניה באדום באופן בטיחותי.:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתקפה על הבחור, האם הוא היחידי כאן שעבר באור אדום?

כולי תקווה שהוא יחיד כאן שעובר באדום.

אגב, במקרים מסויימים אתה יכול לקבל עונש מוות. (לך, לקרובים שלך, או לאשנים שאינך מכיר אבל אתה תהרוס להם ולמשפחתם את החיים.)

מתוך הכתבה המצורפת:

"בנקודה זו קפצו בני משפחתו של גבארה וצעקו. אחיו, מאלק גבארה, התפרץ לכיוון האחיות ואמר: "זוהי תאונת דרכים, לא רצח. מה, הוא עשה את זה בכוונה?". על כך ענה לו בעלה של אמי אוחנה, רפי אוחנה: "כשעוברים באור אדום לוקחים סיכון שמישהו ימות". מאלק גבארה השיב: "בית המשפט יחליט, אתם צריכים להתייחס לזה כתאונת דרכים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3893255,00.html

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרונצ'ו

בד"כ כשאדם עובר באדום , זה בהיסח הדעת כאן בכוונה תחילה ובמודע.

דומה הדבר לזה שמשתין בבריכה ולזה שמשתין לבריכה מהמקפצה.

למרות שבמקרה כאן בטח נעשה הדבר תוך שהנהג מבחין כי הוא מסוגל לעשות את הפניה באדום באופן בטיחותי.:shock:

לא טענתי שהוא בסדר, ממש לא כך הדבר. טענתי שהוא כבר הבין את הרעיון ולא צריך להעיר לו בלי סוף.

בנוסף כתבתי שיש כאן מנהג של איפה ואיפה ולא את כל העוברים באור אדום מתקיפים בצורה שכזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרונצ'ו,

אנחנו נמשיך לעשות איפה ואיפה כי יש כאלה שעוברים באדום בכוונה תחילה ויש כאלה שעוברים באדום כי התפספס להם.

על אף שהתוצאה יכולה להיות זהה, הכוונות של הנהגים מלכתחילה היו שונות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני נהג חדש ישלי שנה רישיון אני בן 18 וחצי השאלה שלי היא כזאת

בעברי קיבלתי דוח על חציית קו לבן אבל ללא נקודות 250 ש"ח

המקרה :

הגעתי לרמזור עצרתי באור האדום פניתי שמאלה ברמזור באור האדום כשאין פנייה שמאלה והסתובבתי לכביש השני

כמו פניית פרסה לכביש השני

הרמזור צילם אותי מה העונש ומה עלי לעשות? האם יקחו לי את הרישיון?

תן לי לבדוק שאני מבין-

עצרת ברמזור, היה אור אדום.

בזמן שעדיין אור אדום, נכנסת לצומת, ועשית פניה אסורה. בנקודה זו יש לי 3 שאלות אליך:

1- מה בדיוק חשבת באותו הרגע, מה היה כ"כ דחוף שאם כבר עצרת (או היית בנקודה שאתה שם לב שאדום ויכול לעצור) לא סבל דיחוי לאור ירוק?

2- גם אם אין פניה לאן שאתה צריך, כואב להמשיך עוד טיפה עד לפניה הבאה?

3- אחרי מה שעשית, ואני רואה שאתה מודע לחלוטין למה שעשית, תענה לי בכנות- אתה באמת חושב שמגיע לך ברגע זה להמשיך להחזיק ברשיון?

את הרשיון יקחו לך. 30 ימים שלילה מנהלית עוד לפני שמדברים, ו 1000 ש"ח דו"ח+נקודות.

אם תבחר ללכת לבימ"ש, שאלה טובה, אי אפשר לנחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך, לא יהיה זימון לבית משפט ולא יקחו רישיון.

כמו שכבר נאמר, תחכה לדוח שיגיע בדואר רשום (1000 ש"ח + 10 נק')

*הדוח (אם יגיע) יהיה על שם בעל הרכב, לפי הכתובת הרשומה במשרד הרישוי , תוך 4 חודשים.

ודרך אגב, הקנס של 250 ש"ח ללא נק', כנראה היה על "אי ציות לתמרור ד-14" (שטח המסומן על פני הכביש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...