Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף (והאפשרות לקבל רכב חליפי עד שמגיע הצ'ק)

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אתמול בערב מישהיא נכנסה בי מאחור ודפקה לי את האוטו( אלמרה שנת 99)

לאוטו יש ביטוח מקיף. היום שמתי אוטו במוסך ושם נאמר לי כי האוטו מושבת.

ברור שהנהגת היא אשמה ולא אני .השאלה שלי היא : האם אני יכול לקבל רכב חליפי במקום הרכב שלי עד לקבלת הצ'ק?

לפי הביטוח נאמר לי רק כי אם זה רכב מסחרי ונועד לעבודה זה נכון.האם מישהו יכול לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חלפי מגיע לך באחת מהאופציות הבאות:

1. אתה תובע את הפוליסה שלך (ובתנאי שדאגת שיופיע בה סעיף המעניק לך רכב חליפי)

2. אתה ניגש למוסך שמעניק על חשבונו רכב חליפי ומתקן את הרכב.

כאן שתי האופציות לא קיימות.

אתה לא תובע את הפוליסה שלך כי אתה לא אשם וחבל להכתים את גליון עבר תביעות בשביל זה.

אתה בכלל לא מתקן את הרכב, משום שהוא אובדן מוחלט.

סע בתחב"צ עד שתקבל את ההמחאה מהביטוח או שתיקח הלוואת גישור.

אגב, עם אחת האופטרות של העסק (שמובטחות כולן בביטוח ישיר) הציעו לנו בזמנו לקבל ,מיד וביד, את הכסף מהם, ולא להמתין לכסף מחברת הביטוח של הפוגע (האשם) או לקבל רכב זהה (באמת ביג דיל, לקבל רכב נדיר כמו אופטרה :lol: ) עד לקבלת הצ'ק, תמורת רישום תביעה בגליון וללא תשלום השתתפות עצמית.

הם טענו (בצדק מסתבר) שחברת הביטוח של הפוגע תנסה לדחות את התשלום ככל שתוכל וחבל להשבית רכב עבודה-

החלטנו להסתדר עם הרכבים שנותרו והכסף אכן הגיע רק אחרי כמעט 5 חודשים של סחבת.

קח זאת בחשבון במכלול השיקולים שלך.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה המפורטת.

חשבתי לקנות את הרכב מחברת הביטוח ולתקן באופן פרטי (קאסם וכולי) אבל הרכב הושבת בגלל פגיעה רצינית בקורה ובתחתית האוטו אז ירדתי מזה. כנראה אני אצטרך לחכות גם לרכבים שישתחררו מהחברה של אישתי ואז אני אקנה מהם. יש לי שם קשרים טובים למצוא רכב טוב . בקיצור תודה רבה על המידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...