Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 159, התקנה של יוסי אלפין בקורות

TamirK
שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

טוב, מה אפשר להגיד - נראה מעולה. פשוט מעולה. אהבתי במיוחד את תפירת הגל. שילוב צבעים מצויין לדעתי.

בחירת רכיבים: יצא לי לשמוע אילייט ונראה לי שכאן הלכת על בטוח.

שיהיה בהצלחה בכיוונים, זה הולך להיות מסע מעניין ועוד עם סאב פורטד. מה שכן, תכוון עם מנוע מונע. בד"כ הספק של מגברים עולה טיפה עם המנוע מונע ויש מצב שכמה מהנתונים של מגבר ישתנו טיפה. מה גם שעד שתצליחו לכוון את המערכת המצבר יילך לעולם שכולו טוב

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד התקנה מושלמת. נראה פשוט מדהים. יוסי אני משער שחגגת- אפלא רומיאו? בהחלט דורשת התקנה שתראה מקורית.

מרתק איך זה נשמע..

בהצלחה לך.

ECLIPSE7200MKII, L6L1V2, GENESIS DUAL MONO EXTREME, ARSENAL 10, SUNDOWN SAE1000D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפירה יפה ת אין מה להוסיף.

1.איך בחרתה זוית ? זה נראה כאילו טויטר ומיד מכוונים לאותו כיוון.

2.אלפיין שלך תומד 3WAY + סאב?

רומן - יש לו ביט 1

יש לו 4WAY עם סאב סטריאופוני אם הוא רק יבחר בכך.

לגבי בחירת הזוויות - הוא התייעץ על כך רבות עם חברי פורום שיש להם נסיון באילייט - לפי מה שאני רואה הוא כיוון את האלמנטים כלפי המראה המרכזית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה למברכים!

אני מעלה תמונות נוספות של יחידת השליטה של ביט 1.

היא מוקמה מצד שמאל להגה במקום שבמקור יועד כתא אחסון פתוח- לסיגריות או משהו.

שימו לב לבניה ביחד עם פרספקס שחור.

היה חשוב לי להצניע את היחידה בלי לתקוע אותה בכל מיני מקומות מאולצים.

לגבי העבודה בקורות- הייתה הרבה התלבטות סביב זה (וגם אם בכלל להיכנס לפרויקט..).

בכל זאת מדובר באוטו חדש. אתה יודע איך אתה נכנס לפרויקט, אבל לא יודע איך זה ייצא.

היה חשוב לי לשמור על מראה אלגנטי ולא מצועצע (בקיצור, חוץ מסאונד, היתה חשובה לי גם האסטטיקה).

בסוף נבחר סוג החומר- עור (מסקי :-D) בצבע הריפודים.

חוץ מעבודת התפירה של הריפוד, הייתה גם עבודה על הגרילים, שהותאמו לאוטו.

שימו לב להתאמה של פס האלומניום מסביב לגריל. זהה לפתח המזגן ולשעונים על לוח השעונים.

אני מנצל את הבמה להגיד תודה ליוסי על איכות העבודה. לאורך הדרך בתהליך עצמו הוא מנמיך ציפיות.

שהיה מוכן, שלח לי את התמונה ב SMS. אז הבנתי שהתוצאה מדהימה.

פורים שמח, תמיר.

DSCF3397.jpg

DSCF3396.jpg

DSCF3398.jpg

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

להתעלם לרגע מהעבודה המטורפת שנעשתה על מיקום הDRC, המיקום עצמו הוא אולי אחד המיקומים הכי טובים שאפשר למקם בהם את הDRC.

היד שלך מגיעה לשם בקלות והעובדה שאתה לא ממש יכול להביט לאזור הזה שומרת את העיניים שלך על הכביש - אולי צריך לאמר כאן יותר מזל משכל.

שאלה:

אני רואה שגם יוסי התקין לך שם שקע USB - האם זה בכדי להתחבר לביט1 ולנהל אותו או בכדי להכניס שם דונגל USB לHU?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה פשוט מדהימה , הקורות פשוט יצירת אומנות ומה אני יגיד לך יוסי (במיוחד אחרי שהייתי נוכח בחלק מתהליך בניית הקורות) אתה פשוט אמן , יש מתקיני מערכות אבל מה שאתה עושה (בונה, מפסל, תופר, יוצר ... ועוד ) זה הרבה מעבר.

מעניין לשמוע את המערכת לאחר הכיוונים.

תהנה ממנה ומהרכב (שהוא מדהים כשלעצמו).

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שקודם כל כדאי בכלל לתת לרמקולים להפתח - לעשות כוונים לרמקולים במהלך החודש הראשון לעבודה שלהם זה פחות או יותר לעשות עבודה כפולה.

קודם כל לעבוד על גיין סביר למשך איזה שמונה שעות שמיעה לפחות, לתת לרמקולים עד חודש בערך בכללי ואז התמונה ברכב משתנה לחלוטין.

הוופרים משתחררים קצת ומתרכחים - ככה זה לפחות באילייט.

בCDMים אני לא זוכר שהרגשתי משהו שונה כשהם נפתחו.

בטוויטרים זכור לי שהם נהיים יותר מפורטים ופחות צורמים אחרי שהם נפתחים.

ובכללית המערכת פתאום נשמעת יותר עוצמתית ואז

צריך לאזן גיינים מחדש ואז ורק אז באמת להתחיל למצוא את נקודות החיתוך והסלופים הרצויים (במערכת אקטיבית כמובן).

בשלב הראשוני כשהרמקולים עוד לא פתוחים -

כוונים כמו TC, נקודות חיתוך וסלופים ראשוניים - מכוונים מראש, גיינים - בשלב הזה רק לפי שמיעה ולא להגזים, אין שום טעם להתאמץ הרבה מעבר לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, הרמקולים עובדים כבר כמה חודשים.

החלק שנוסף כעת הוא המידים. אם הם לא צריכים להיפתח- אז אני חושב שאין בעיה.

חוץ מזה, המערכת כבר עובדת (8 שעות שמיעה כבר עברו מאז ההתקנה..).

לגבי השאלה שלך על ה- USB- כן, זה לצורך חיבור הביט 1. באמצעות כבל USB זכר זכר, מחברים את המחשב לביט 1.

אז לא צריך להגיע לתא מטען וכו'.

לגבי התקן USB ל HU- הוא מותקן באלגנטיות בתוך המגירה מצד ימין :-)

יום טוב, תמיר.

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...