Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר תפס אותי ורשם פרטים. מה הוא יכול לעשות בנידון?

שימו לב! השרשור הזה בן 4845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר לא במדים וברכב אזרחי עצר אותי, ורשם את הפרטים של,י ואמר לי אם אני עושה עוד עבירה הלך אליי.

הוא יכול לעשות עם זה באמת משהו לאחר שהוא לא נתן לי כלום בזמן שהוא עצר אותי? או עכשיו הוא יכול להחליט לעשות לי משהו לאחר שנפרדו דרכינו?

אני פשוט בלחץ ומקווה שתעזרו לי ולא תגידו לי לחפש דיונים אחרים! תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשית?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ ממקרה כזה הייתי מסיק שמדובר בסתם אזרח ליצן, או מקסימום במתנדב משועמם ,אבל בוא נניח רגע שזה שוטר אמיתי.

מה שיכול תיאורתית לקרות זה שהוא ממלא מה שנקרא "דוח לבן" שמועבר אח"כ לתנועה, ושם הם מחליטים מה לעשות עם זה .

מעשית, אתה יכול להיות רגוע.כי רוב הסיכויים שלא יקרה כלום ומי שזה לא יהיה עשה את זה סתם כדי להפחיד אותך.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לי שיש לו בן בגילי וכל זה והוא הראה לי שהוא היה עצבני עליי והוא לקח את המס' של אמא שלי כדי להגיד לה שאני נוסע ככה כי זה האוטו שלה ודיברתי איתו על זה שלא יתקשר וכל זה. זה מזיק איכשהו הדוח לבן הזה? ומתי זה יורד אם יש לי אחד כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח לבן זה דוח לכל דבר.

במקום למסור אותו לנהג ביד, הדוח נשלח בדואר.

זה קרה בתוך העיר?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ ממקרה כזה הייתי מסיק שמדובר בסתם אזרח ליצן, או מקסימום במתנדב משועמם ,אבל בוא נניח רגע שזה שוטר אמיתי.

מה שיכול תיאורתית לקרות זה שהוא ממלא מה שנקרא "דוח לבן" שמועבר אח"כ לתנועה, ושם הם מחליטים מה לעשות עם זה .

מעשית, אתה יכול להיות רגוע.כי רוב הסיכויים שלא יקרה כלום ומי שזה לא יהיה עשה את זה סתם כדי להפחיד אותך.

ויכול להיות גם לא ליצן ולא משועמם אלא מתנדב/שוטר שמרגיז אותו המצב ורוצה לתרום להורדת נהג שנוסע 120 במקום 60 מהכביש - כמוני.

בהרבה מקרים אני ממלא דו,ח פנימי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי (הלא גדולה במיוחד) על מנת להרשיע נהג בעבירת מהירות מופרזת יש צורך בתיעוד של המהירות שבה נתפס הנהג נוהג, כאשר על המדידה להתבצע ע"י מכשיר ייעודי לקביעת מהירות הרכב (לדוגמא ממל"ז).

לדעתי הוא יכול מקסימום לתת לך דו"ח על סעיף "נהיגה בקלות ראש".

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שזה סתם שוטר מתחיל שרצה להפחיד אותך מחובתו להראות לך תעודת שוטר ולהציג את עצמו כל מה שהוא עשה היה כדי להפחיד אותך וכדי לשלוח לך דוח הוא חייב להעביר את העברה לשוטר תנועה ולרשום לו מזכרים וזה סיפור מהפטרה . במידה והוא היה רוצה לרשום לך דוח הוא היה מביא אל המקום שוטר תנועה שירשום את הדוח במקום . שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכול להיות גם לא ליצן ולא משועמם אלא מתנדב/שוטר שמרגיז אותו המצב ורוצה לתרום להורדת נהג שנוסע 120 במקום 60 מהכביש - כמוני.

בהרבה מקרים אני ממלא דו,ח פנימי

חיים,

האם אתה(או כל מתנדב) מודע לכך שאינך יכול לבצע אכיפה, לא כל שכן לעצור בצד, כנגד כל משתמש בדרך כשאינך בתפקיד?

אין זה משנה כלל מהי מהות העברה, בה בעת בו הסתיימה המשמרת ועד תחילתה של הבאה, הנך נטול סמכויות שיטור.

שוטר לא במדים וברכב אזרחי עצר אותי, ורשם את הפרטים של,י ואמר לי אם אני עושה עוד עבירה הלך אליי.

הוא יכול לעשות עם זה באמת משהו לאחר שהוא לא נתן לי כלום בזמן שהוא עצר אותי? או עכשיו הוא יכול להחליט לעשות לי משהו לאחר שנפרדו דרכינו?

אני פשוט בלחץ ומקווה שתעזרו לי ולא תגידו לי לחפש דיונים אחרים! תודה.

ספרקו,

להבא, אין עוצרים את הרכב לכל עורבא-פרח המפעיל צופר. רק לרכב המפעיל פנס מפיץ אור כחול(צ'קלקה) ו/או רכב המסמן לך עם מוט ודגל משטרתי, תענה ותעצור בצד.

לעצם המקרה(ראשית אין נוסעים במהירות שכזו), לדעתי לא יקרה מאומה, כל העצירה ולקיחת הפרטים היו לשם הפחדה ותו לא.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע החשוב.

במשמרת אני ממלא בהרבה מקרים דו"ח פנימי ,למשל כשהעבירה מתאימה לכמה סעיפים שונים בחנ"א ואני רוצה להתייעץ/לשקול תוך לקיחה בחשבון את עבר הנהג ו/או כשהרשת עמוסה ו/או כשאין גישה למחשב.בהתאם מועבר לדו"ח חי של אזהרה/ברירה/הזמנה/כלום.

כשאני לא בתפקיד אני נאמן תנועה (מה שהיה משקיף) וממלא דו"ח מועצה עם פרטי הרכב והעבירה .

סמכות שוטר סדיר היא 24X365 ,לא צריך להזדהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...