Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Alpine 9887R + KTX-100EQ

yuvalfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה רכשתי את האלפיין הנ"ל, מאוד מרוצה מהסאונד.

כאשר רכשתי אותו הייתי בטוח שהוא כולל את ה "IMPRINT" המהולל כולל האקוולייזר האוטומטי ו TA אוטומטי והתאכזבתי, עם כי הוא כן כולל את רוב הפיצ'רים המיוחסים לפרוססורים השונים שמתאימים לאלפיין הנחותים יותר (24bit DAC, TA, parametric/graphic eq).

השאלה היא - מה בעצם היתרונות של ה "IMPRINT" - האם כל מה שהוא עושה זה ניתוח אקוסטיקת הרכב ובהתאם משנה את האקוולייזר וה TA? השאלה התאורתית היא, האם אני יכול להגיע לאותן הגדרות שה IMPRINT מגדיר, בצורה ידנית?

או שמא ה IMPRINT משנה תדרים שלא ניתן לשנות באקוולייזר הסטנדרטי (5/7 פרמטרי/גרפי) ומשתנים אחרים?

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסבר מקיף על האימפרינט- יש נושא מפורט בFAQ שממש מסביר שם הכל.

מה שאני יכול להגיד זה שגם אני הייתי "חם" בזמנו על לקנות את הערכת אימפרינט הזאת ושהפרוססור הזה יכוון לי את המערכת בפעם אחת וזהו. מה שהניע אותי מלרכוש את הערכה בסופו של דבר היה א.המחיר ב. בניגוד לשרשור בFAQ אני שמעתי ממספר אנשים די רציניים בתחום חוות דעת שליליות על התוצאה הסופית. ג. הגעתי למסקנה שאין פתרונות קסם, ה9887 יחסית מתקדם באופציות הכיוונים שבו, ואפשרי להגיע לתוצאות יפות מאוד גם בלי כל "התוספות".

לדעתי אתה צריך להתמודד עם עניין הכיוון באופן עצמי (כמובן שבהתחלה תתיעץ עם אנשים שמבינים), זה חלק גדול מהכיף בתחביב.

אתה תראה שלאט לאט תצבור יותר ידע, אתה תבין מה עושה כל פעולה שאתה מבצע בחיתוכים/טיים קורקשיין/אקולייזר.

אני חושב שכדאי לך לנתב את האנרגיות והכספים שלך על קריאה למידה ניסוי ובעקבות כל אלה גם התקדמות בידע. לפי מה שהבנתי משרשורים קודמים יש לך ציוד מצוין, שאף ללמוד עליו ונצל אותו.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה מתן.

למקד את השאלה שלי - האם האימפרינט עושה שימוש באותו אקוולייזר שמצוי במכשיר כדי להגיע לתוצאה המבוקשת? או שמא הוא מוסיף פיצ'רים כיווניים שלא קיימים במכשיר עצמו?

אם ניתן באופן ידני להגיע לאותה תוצאה אין לי שום צורך בו. אני רק תוהה אם הוא מוסיף אפשרויות כיוון (ולא רק "נוחות" של כיוון אוטומטי).

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מצטער על העצלנות. קראתי את ה FAQ ולפי מה שהבנתי הוא מוסיף המון אפשרויות כיוון (300 בנדים).

האם ניתן להגדיר אותם גם ידנית או שמא רק אוטומטית עם המיקרופון?

אם אני כן אקח אותו זה אך ורק יד שניה, אין שום סיכוי שאני ארכוש אותו חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי בזמנו- האקולייזר של האימפרינט הרבה יותר מפותח מזה שמצוי במכשיר עצמו. אם אני זוכר נכון יש לו 30 ומשהו בנדים לעומת 7 שיש במכשיר עצמו.

ככלל אני באופן אישי די נגד שימוש באקולייזר, זה עוד התערבות שדורשת המרת אנלוגי-דיגיטלי שלדעתי פוגעת בסופו של דבר בתוצאה הסופית.

לדעתי אם כבר משתמשים באקולייזר עדיף לעשות זאת לתיקון ושיפור מצב של גלים עומדים למשל, שאינדיקציה לגביהם אתה יכול לקבל ממדידת RTA.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שהH701 נותן תמורה טובה יותר לכסף, במיוחד במחיר שהוא נמכר היום ולא גבוה בהרבה מהאימפרינט.

אם אני זוכר נכון יש לי אקולייזר של 32 ערוצים, TA אוטומטי, קרוס אקטיבי מלא ל4WAY + רמקול סנטר.

הבעיה עם האימפרינט היא שאם הכיוון האוטומאטי לא מוצא חן בעינייך איך לך אפשרות להמשיך את הכיוון מהבסיס של האמפרינט, אלא או זה או זה - וזה מבאס.

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...