Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליטה לא טובה בממיר הדיגטלי לשידורי עיד"ן

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה המכשיר

התקנתי את הממיר בביתי הקט.

השידור נראה חד ואיכותי אך מדי כמה שניות יש מעין עצירה בשידור או טישטוש של התמונה ואז זה התמונה חוזרת לעצמה.

ניסיתי עם האנטנה שמגיעה עם הממיר ובנוסף, ניסיתי לחבר חוט לחיבור האנטנה בקיר אבל אין הבדל.

האם לדעתכם יש בעיה בממיר ?

איך אמורה להתבטא בעיית קליטה בממיר זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין.

אני רכשתי אתמול את ה Apex STB-230

רואים באמת חלק! ממש כאילו יש לי הוט או יס :D.

רק התקני USB ה*רא הזה לא קולט לי ונותן הודעת שגיאה על כל מכשיר שאני מכניס :evil:

ניסית לדבר עם התמיכה ?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש ממיר מהסוג הזה בדירה.

יש איזורים שבהם הקליטה פשוט ממש גרועה, ככה זה.

תנסה לשחק עם האנטנה הקטנה הזאת שבאה עם הממיר, להזיז אותה או להרים אותה יותר לגובה.

לי זה לא עזר כל כך אז קיניתי אנטנה אקטיבית שמתחברת לממיר ומשפרת את איכות הקליטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מידי פעם מופיעה תמונה חלקה,

זה אומר שיש קליטה טובה,

צריך רק לשחק עם המיקום של האנטנה.

אתה צריך למצוא מיקום מאד ספציפי

ואז תראה תמונה חלקה כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איפה אתה בארץ...?!

אני גר בפתח תקוה ובשעות הערב סובל מהתופעה הנ"ל בצורה חמורה. כל הזמן התמונה "נתקעת" ובלתי אפשרי לראות טלוויזיה בצורה סבירה.

שלחתי ל"עידן+" מייל ולהפתעתי כעבור יום התקשרו אלי מהרשות השנייה. לטענתם ההפרעות נגרמות ממדינות שכנות בעיקר בשל תנאי מזג האוויר. הנציגה מסרה שבגלל החום השידורים ממדינות אחרות מפריעים לשידורים אצלנו ובגלל זה נגרם השיבוש הנ"ל.

זה כאמור, באזור המרכז ומקרה שלי בפ"ת.

נקווה שיצליחו למצוא פתרון מהיר לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכשיר שלך.

גם לי יש שיבושים בצורת ריבועים שתוקעים או מורחים את התמונה לפעמים גם את הסאונד.

תשחק עם האנטנה ותנסה לקבע אותה על משטח מתכתי קרוב לחלון או לפתח.

בכל אופן אחרי 3-4 שעות הממיר פשוט נתקע בלי שום קשר לכלום.

Skoda Fabia 1.2TSI Sportline 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מה שאני עשיתי:

קח כבל אנטנה קצר שבצדו האחד קונקטור זכר שיכנס לממיר ,

בצד השני קח חוט באורך 60 ס"מ (אורך הגל בקירוב בתדר השידור ),

את צדו האחד של החוט הלחם לפין המרכזי בכבל הקואקס ואת צידו השני הלחם לסיכוך של כבל הקואקס

לאחר מכן סדר החוט שיהיה בצורת האות O ,

כך יצרת אנטנת לולאה ,אני בחולון קולט איתה מעולה ,בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ממירי APEX הם ממירים גרועים ביותר שנתקעים על ימין ועל שמאל ונזקקים לאיפוס ע"י כיבוי והדלקה של כפתור ספק הכוח מאחור או הוצאה מהחשמל באופן ידני.

באשר לבעיות המדוברות בשרשור הנ"ל, מדובר בוודאות בבעיות קליטה - מדובר על שידור דיגיטלי ואלו הסממנים המדוייקים של קשיי קליטה. בשידור אנלוגי הייתם רואים "קשקושים" ע"ג המסך. הפתרון הוא אחד ויחיד: לנתק את האנטנה שמחוברת כעת לממיר ולחבר אנטנה חזקה וגדולה יותר - עדיפות ברורה לאנטנה על הגג.

אין להתייחס לסיפורי הסבתא של הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו בעיניין הבעיות קליטה ב- DTT, מדובר בשטויות במיץ - המשדרים כבר פרוסים מאוגוסט 2009 והעסק מתקתק כמו שעון, פשוט באיזורים עירוניים צפופים יש קושי לאנטנות קטנות לקלוט את אותות המשדרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם שטויות. יש בעיות חמורות פי כמה וכמה(!) מקליטה רעועה בממירים האלו.

למשל, כ-ת-ו-ב-י-ו-ת במשחקי ספורט LIVE. כן שמעתם נכון, מישחק כדורגל אי אפשר היום ליראות כמו בן אדם.

התאוריה שלי היא, שהשידור מועבר אליי בדיליי של כמה שניות בזמן שיושב לו מישהו אי שם שמקבל את השידור בלייב, ופשוט בלי בושה מקליד כל מילה של השדר!! (שלא נדבר על שגיאות כתיב נוראיות [כניראה מלחץ של זמן] שמציקות בעין).

בקיצור - לא כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי ממיר של KONKA. עושה את העבודה עם האנטנה המקורית. לפעמים יש הפרעות בשידור (היה בגמר מונדיאל :-(), אבל לרוב איכות הקליטה טובה.

מצטרף להמלצה על אנטנה אקטיבית. אני גם שוקל את זה בתור פתרון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...