Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבירת מהירות - 32 קמ"ש מעל המותר

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

תפסו אותי נוסע במהירות 87 קמ"ש בדרך עירונית ולאחר הפחתה השוטר רשם לי 82 קמ"ש. המהירות המותרת היתה 50 קמ"ש וקיבלתי זימון לבית משפט.

פסילה מנהלית לא קיבלתי בגלל שיש לי עבר יחסית נקי עם שתי עבירות קודמות שאחת מהן קשורה למהירות לפני 7 שנים ובה קיבלתי 250 ש"ח קנס.

יש לי רשיון כבר 10 שנים ו-2 עבירות מהירות.

השאלה היא, מניסיונכם, האם כדאי לי לפנות לעורך דין ולשלם סכומים יחסית גבוהים או כדאי לי לייצג את עצמי ולנסות להגיע לעסקת טיעון עם התובע המשטרתי (מבחינתי שיפחית לי 2 קמ"ש ואני אקבל 750 ש"ח ו-8 נקודות) - מעדיף את זה על שלילה בפועל.

השאלה היא אם בהכרח אני הולך לקבל פסילה או שמא השופטים נוטים לסלחנות אם העבר יחסית נקי.

המשפט יהיה בת"א.

תודה מראש לכל העוזרים.

חג שמח לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש בפורום ממל"ז תראה את הבעייתיות באמינות המדידה.

עצתי

מכתב לתובע מאזכר לו בו את הבעייתיות במדידה ואת עברך הנקי, ומציע לו את ההפחתה וסגירת התיק ב 750 ש" + נקודות.

מניח כי התובע יאות לכך.

לא יסכים לך למשפט , אם אתה יודע לדבר , יש לך סיכוי, לאור המצב המשפטי דהיום .

גם לפני הדיון עצמו ייתכן והתובע יסכים להצעה שנדחתה בהתחלה. הרבה פעמים זה לא אותו תובע שענה לך בכתב.

האם התקיים לך שימוע בנוגע לפסילה המינהלית?? לפי מה שאתה כותב כן, ולא נשלל הרשיון עוד פרט המשחק לטובתך בעת כתיבת המכתב ל"עסקת טיעון" יותר נכון לשינוי כתב האישום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה חיובית .תוך 30 יום מקבלת הזימון למשפט

אפשר בכתב אפשר לקבוע פגישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינת שבעברך היו לך 2 עבירות-מהירות, שאחת מהן לפני כשבע שנים.

לא ציינת מתי נעברה העבירה השנייה של המהירות?

בעקרון העבר שלך יחסית לוותק הרשיון שלך נקי כמו תחת של תינוק.

אני במצבך לא הייתי מגיע לפרקליט תעבורה.

כן הייתי מגיע ביום המשפט, תופס את התובע וסוגר איתו בעמידה על קנס בסך-750, או במקרה שהתובע ממש קם במצב רוח רע באותו הבוקר-1000ש"ח.

כמו כן ניתן כיום לפרוס את הקנס בתשלומים על פי בקשתך ודרישתך.

בעבירות מהירות השופט וכמו כן התביעה מעניקים תשומת לב רבה לאלמנט הרדיצידיבלי(עבריין שחוזר תדיר על אותה העבירה)

מה שלא קיים במקרה ובעבר שלך.

בהצלחה, חבל על הכסף לעורך-דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

העבירה השנייה שלי לא על מהירות בכלל אלא על נסיעה בנתיב שמאלי יותר מדי זמן - עוד שטות שהמציאו...

תודה על העצה, אני עדיין בהתלבטות כי הרשיון די חשוב לי וממש לא בא לי להיסחב אפילו חודש לעבודה באוטובוסים...

ציינת שבעברך היו לך 2 עבירות-מהירות, שאחת מהן לפני כשבע שנים.

לא ציינת מתי נעברה העבירה השנייה של המהירות?

בעקרון העבר שלך יחסית לוותק הרשיון שלך נקי כמו תחת של תינוק.

אני במצבך לא הייתי מגיע לפרקליט תעבורה.

כן הייתי מגיע ביום המשפט, תופס את התובע וסוגר איתו בעמידה על קנס בסך-750, או במקרה שהתובע ממש קם במצב רוח רע באותו הבוקר-1000ש"ח.

כמו כן ניתן כיום לפרוס את הקנס בתשלומים על פי בקשתך ודרישתך.

בעבירות מהירות השופט וכמו כן התביעה מעניקים תשומת לב רבה לאלמנט הרדיצידיבלי(עבריין שחוזר תדיר על אותה העבירה)

מה שלא קיים במקרה ובעבר שלך.

בהצלחה, חבל על הכסף לעורך-דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...