Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מגברים לפי תמונה

שימו לב! השרשור הזה בן 5113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי יש לי את שני המגברים האלה, קיבלתי אותם בתור יד שנייה לפני 6 שנים. הראשון הוא של RED SOUND USA שרשום עליו 250X2 השני של JBL ולא רשום עליו ההספק. מישהו מכיר את המגבר של הJBL ויכול להגיד לי מה ההספק שלו, ובכלל האם שני המגברים האלה נחשבים למשהו סבבה?

ועוד משהו... האם בגלל שהם מאוד קרובים אחד לשני יש מצב שהם נותנים השראה (רעש של אלטרנטור) אחד לשני? כי כשאני מחבר את המגבר של ה JBL שאליו מחובר הסאב מתחילים רעשים איומים...

תמונה0011.jpg

תמונה0012.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המגברים עצמם, סביר להניח שהם ישנים נורא אבל אולי אחד מהוותיקים יוכל לעזור לך.

לגבי הרעשי אלטרנטור, אין קשר לזה שהם קרובים אחד לשני- אלא אם כן עוברים בדרך אליהם

כבלי מתח וRCA ביחד. בסלילת הכבלים בין המערכת למגברים, חשוב פשוט להפריד בין הכבל מתח "+"

לבין חוטי הRCA כיוון שזה לרוב מה שגורם לרעשי האלטרנטור שנשמעים במערכת.

שבת שלום

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב הכבל של הRCA עובר בצד אחד של האוטו שבוא אין כלל כבלי מתח, והכבל מתח של המגברים עובר בצד השני יחד עם צמת החשמל. חשוב לציין שאין רעשים כאשר המגבר של ה6X9 עובדים, החגיגה מתחילה כאשר הסאב מחובר, ניסיתי לנתק את הRCA ולחבר אותו ישירות למגבר של הסאב ככה שה6X9 לא עובד והתופעה נמשכת, רואים את הסאב רועד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJBL זה JBLGTS180 נותן 180RMS ב4 אוהם בגישור ב2אוהם מוציא 240RMS זה נמדד במתח של 12V ב14.4V אני מאמין שהוא יוציא יותר משהו לכיוון ה200RMS ב4 אוהום ו260ב2 אוהם,לגבי הRED SUND אין לי מושג לגבי פרטים עליו ככה שאני לא יכול לעזור,הבעיה של אעשי אלטרנטו זה תעשה מינוס מהRCA לגוף המערכת

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מהיר אבל לא מדוייק :-).

אתה ראית את הפיוז?

הJBL זה JBLGTS180 נותן 180RMS ב4 אוהם בגישור ב2אוהם מוציא 240RMS זה נמדד במתח של 12V

ב14.4V אני מאמין שהוא יוציא יותר משהו לכיוון ה200RMS ב4 אוהום ו260ב2 אוהם,

הפיוז מגביל את המגבר מבחינת צריכת זרם כניסה.

פיוז של 20A לא מסוגל להגיע להספק כזה,

ולכן התשובה לא נכונה.

אני משער שמדובר ב-GTS100.

המגבר מוציא 2*50 0.05% ב-4 אום.

או 1*150 ב-4 אום.

אנדרייטד.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרד סאונד-מגבר של יבואן ישראלי שכביכול יוצרה על ידי חברת מדבקה בשם רד סאונד ושכביכול עוד יותר-יוצרה בארהב..:lol:

אבל יוצר בסין.

מגבר פשוט מאד עם רכיבים פשוטים אבל אמין יחסית כל עוד מחברים ומשתמשים נכון.

לגבי ההספקים ספק אם אכן הם מדוייקים אבל הם חזקים יחסית לשאר מגברים זולים אחרים שהיו בזמנם בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...