Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסגר מעגל והוגשם חלום!

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 5112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מתכוון להלעיט בדברים, אבל מי שמכיר אותי ידע שמאז ומעולם אני חלמתי על 2 רכבים שיהיו בגראז' המשפחתי,

האחת היא הפיאט קופה, שתמיד הערצתי את הרכב הזה וחיפשתי אחת טובה, לפני שנתיים מצאנו אחת שמורה מאוד ומקורית, לקחנו אותה והשבחנו אותה, והיד עוד נטויה.

הרכב השני שתמיד חלמתי עליו, אפשר לומר חלום צנוע, היה 205 GTI 1900 מקורית (יעני לא 1600 שהסבו אותה ל1900), את הרכב הזה קשה למצוא כמו מחט בערימת שחת, את המקוריות שעדיין נוסעות בכבישי ארצנו לדעתי אפשר לספור על 2 ידיים.

בשנת 2004 מצאתי אחת, קבעתי ללכת לראות את הרכב ולמחרת היא כבר נמכרה.

אז אתמול נרכשה אותה אחת אחרי שעברה כמה ידיים (לפי מה שנראה טיפלו בה בסדר גמור) על ידי ואין מאושר ממני!

הרכב כרגע לא עם מנוע 1900 אלא עם מנוע 2000 של הGTI6, נוסע מאוד חזק, יש עוד כמה דברים לסדר בה, אבל בכללי היא במצב טוב מאוד!

מספיק דיברתי, ניתן לתמונות לדבר בעד עצמן...

DSCF1705.jpg

DSCF1710.jpg

DSCF1712.JPG

DSCF1718.jpg

DSCF1726.JPG

IMG_3815.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע היא נראית מדהים! שמורה בצורה יוצאת דופן. מאוד אהבתי את השיחזור האיכותי של פנים הרכב, כגון הריפודים.

תתחדש ותהנה:wink:

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, שתיהן נראות מצויין.

הערת "טעם", המשפט כל המוסיף גורע יקלע לטעמי לפנסי החזית, המקוריים נראים יותר טוב.

תהנה!

עידן

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, שתיהן נראות מצויין.

הערת "טעם", המשפט כל המוסיף גורע יקלע לטעמי לפנסי החזית, המקוריים נראים יותר טוב.

תהנה!

עידן

בדיוק מה שאני חושב! הרכב נראה מעולה (במיוחד הפנים שנראה שלם מאוד לרכב בגילו ולמעשה בכלל) אבל פנסי החזית הללו הורסים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הברכות!

כמו שרשמתי, היא כרגע לא 1900.

אני מתלבט לאיזה כיוון ללכת איתה, אני מאוד אוהב את הכוח של הרכב עם המנוע של ה-GTI6, אבל אני גם מאוד אוהב מקוריות,

אז עדיין לא החלטתי אם פניי מועדות למנוע המקורי והחלש יותר, או להישאר בסט-אפ הנ"ל, בנתיים אני לא משנה כלום.

אבל בטווח הארוך אני מאמין שנחזיר עטרה לישנה.

בנוגע לפנסים, דווקא איתם אני מאוד מרוצה, התאורה לעומת המקוריים (כפי שראיתי בGTI אחרות),יותר טובה עם האיינג'ל-אייז, כמו כן בלילה זה נותן לה מראה אגרסיבי יפה, אבל אם אעבור לסט-אפ מקורי אז יכול להיות שאוריד את האיינג'ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! באמת נראית מצוין לרכב בן 20...

לא רואה שום סיבה לעשות downgrade לסטאפ מקורי, אם עכשיו המצב יותר טוב. חוצמזה שאם תרצה להמשיך לשמור עליה בפדנטיות, תצטרך להתכונן להוציא עוד לא מעט כסף עם הזמן...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

אם הרכב עדיין מתנהג טוב, מאוזן יפה ונראה מקורי למה להוריד מהכוח?

תשאיר את הGTI6.

אגב יוני, יצא לי לעשות עליה סיבוב כמה ימים אחרי שהוא קנה אותה, כבר אז היא הייתה עם המנוע של הGTI6?

את האמת לא הרגשתי שאני באיביזה משופרת, אבל גם לא היה לי עם מה להשוות כי באותם הימים עוד לא יצא לי לנהוג על 205 GTI מקורית.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט קופה

אתה במקרה מהצפון? כי ביום שישי לפני שבועיים החנתי את רכבי ליד פיאט קופה שנראית זהה לשלך, אפילו עם אותם הג'אנטים (בסטופ מרקט יגור).

בכל אופן תתחדש על הפיג'ו, הרכב נראה שמור מאוד! (וגם הקופה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...