Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה עולה לעשות צבע לרכב?

asafbalk
שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות רכב מסוג סיאט איביזה קופה 3 דלתות אבל צריך לעשות לרכב צבע דחוף. רציתי לדעת כמה אמור לעלות לעשות צבע מטאלי לרכב ברמה הכי טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברמה הכי טובה יש כל מיני אפשרויות .

אם אתה רוצה לפרק את כל החלונות , את הניקלים , הפנסים , הסמלים והפגושים , המחיר רק יעלה כמו שאמר קודמי .

לך לצבעי ותתייעץ איתו .

אולי בכלל עדיף לך לא לקנות את האוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו משתלם בקטע של עלות/תועלת.

הרכב הולך להיות שלך במשך השנים הקרובות? תשקיע כמה שנראה לך.

חבר שלי צבע את הרכב שלו באותו הצבע מחדש, עלה לו 3K.

וזה בגלל שהצבע הוא אותו צבע רכב.

להחליף את הצבע יעלה לפחות 7K-9K ממה שבדקתי פה באיזור

הדרום, כיוון שצריך לפרק את כל האוטו ולצבוע מחדש.

כמה שתשלם ככה תקבל.

מי שיצבע לך את הרכב ב8K גם יתן לך אחריות לכמה שנים ותיקון שריטות ודברים כאלה עליו.

מי שיצבע לך ב3K כמו לחבר שלי, אחרי כמה חודשים תגלה בועות בצבע וקילופים, ולא יהיה לך למי לפנות.

הכל במדינה הזו עובד ככה.

תראה מה משתלם לך.

בהצלחה

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שצובעים רק בשביל מכירה וכך נראית העבודה .

לך לבעל מקצוע , תראה עבודות שלו ותחליט אם זה מספיק טוב בשבילך .

בשביל מה אתה צריך את כל בלבול המוח הזה ?

יש הרבה מכוניות בשוק .

אלא אם כן המוכר יוריד לך במחיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה חיצונית ברמה טובה שלא כוללת את הלצבוע בתוך הבית מנוע ובדלתות וכל שאר שלדת הרכב

יכולה לעלות לך סביב ה 4500 ש"ח +- 6000 ש"ח לצביעה כזו זה כבר מוגזם..

אני מאמין שאתה רוצה לצבוע באותו הצבע ככה שאין צורך בצביעה במקומות בלתי נראים לעין.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב טוב על מה שאתה הולך לעשות.

אני צבעתי את הרכב שלי אצל בחור שהוא "שכן" שלנו, אמנם לא בשטחים אבל עדיין.

לאחר שראיתי את האוטו העבודה הייתה נראית לטעמי,כיום? אני מצטער על הרגע שפניתי אליו.

החלו קילופים באזורי השמשות, האוטו היה מאוד מלוכלך בפנסים ובשמשות בגלל הצביעה הייתי צריך לנקות עם טינר ולשפשף את השמשות במקום שהם יעשו את זה.

החלו להופיע כל מיני פיצוצים כאלה בצבע, ולאחר בדיקה יסודית רואים שהצביעה מאוד זולה, החלו לי 2 נקודות חלודה בגג שעושות כתם חלודה ואני כל שבוע משפשף את הגג ומעלים את הכתם, אבל נשארת נקודה עם פיצוץ עליה.

בקיצור שורה תחתונה, זול יהיה זול, אחרי הרבה טעויות שעשיתי בחיים שלי אני כבר פוקח את העיניים, היום אין מתנות, מה שזול יתן תמורה כמו המחיר אין הפתעות.

אגב הרכב היה אמור לעבור פוליש ווקס חודש אחרי הצביעה כי יש לי פה ושם סימני נזילות, בוא נגיד, הרכב כבר 3-4 חודשים אחרי ואני עדיין מחכה לפוליש ווקס שלי, כל פעם שהוא עונה לי הוא מזיין תשכל שהוא בהלוויה או אזכרה יענו שזה לא מתאים לדבר, ולפעמים אני מתקשר והוא לא עונה, אני חוזר הסופ"ש הביתה, אני מתכנן לעשות לו הפתעה שם, חסר לו שהוא יתחמק למה אני כבר שרפתי את הפיוז שלי בגללו

תעשה שיקולים שלך ותחשוב, אגב הצביעה אצלי עלתה 2700 ש"ח

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע חיצוני בלי לפרק שמשות יעלה בין 4500 ל 6000 ש"ח. עבודה איכותית בדרך כלל ללא קבלות.

עם קבלות גם 8000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הצביעה אצלי עלתה 2700 ש"ח

בציעה של 2700 שקל אל תצפה לקבל צביעה מושלמת ובטח לא צביעה של 6000-8000 שקל..

צביעה שעולה 2700 שקל המחיר שלה מאד מחשיד ובלי לראות את העבודה אני יכול להעריך איך היא נראית במחיר כזה.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...