Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת חיישן חמצן מהאינטרנט (הוקפץ שירשור משנת 2010)

idomeir2
שימו לב! השרשור הזה בן 3449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות מהאינטרנט חיישן חמצן להונדה סיוויק SR מודל 98 1600 דגם מנוע D16Y8

מישהו יודע להגיד לי האם הדגם הבא מתאים?

Denso After Catalytic Converter Oxygen Sensor - Universal product, 4-wire 1998 Honda Civic EX 4 Cyl 1.6L

Part Number: NP2344209

עידו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות מהאינטרנט חיישן חמצן להונדה סיוויק SR מודל 98 1600 דגם מנוע D16Y8

Denso After Catalytic Converter Oxygen Sensor - Universal product, 4-wire 1998 Honda Civic EX 4 Cyl 1.6L

עידו

עידו שלום.

למה לרכוש דרך האינטרנט ?

קיים חיישן אוניברסלי 4 גידים שניתן לרכישה בארץ ( חלקי חילוף "אוטו מודיעין" לדוגמא ) בעלות של כ - 400 ש"ח.

תבדוק כמה גידים יוצאים מהחיישן ( קיימים חיישנים עם 2 גידים , שלושה וארבעה ).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לעובדה שקיימת אפשרות לקנות בארץ ב 400 ש"ח

אבל למה לקנות במחיר כזה אם אפשר להזמין חיישן של DENSO ב 150 כולל משלוח?

אם אני מזמין חיישן לפי קוד דגם שמתאים לרכב שלי, אין סיבה שתהיה בעיה.

דרך אגב, אם מישהו מכיר מקום שיכול להתקין לי את החיישן במידה והוא מתאים במחיר טוב אני אשמח לקבל המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עידו

ממה שאני יודע חיישן חמצן חליפי שמתאים לרכב שלך זה רק של דנסו.כל חיישן חליפי אחר פשוט לא מומלץ.

ממה שאני מבין,יש 2 חיישני חמצן.אחד לפני הממיר ואחד אחרי הממיר.

יש פה לינק לאתר של דנסו עם המקטים שלהם: http://www.densoaftermarket.com/catalog/catalog.php?part=o2sn

כמו שאתה רואה למנוע שלך D16Y8 מתאים החיישן חמצן דנסו הבא:

חיישן חמצן לפני הממיר:מק"ט- 2344099 או מק"ט-2344029.(ממה שאני מבין,החיישן חמצן הראשון 2344099 הוא החיישן OEM שמותקן ברכב על ידי דנסו,ואילו החיישן השני הוא חיישן אוניברסלי שגם מתאים לרכבך.אין לי מושג מה ההבדל הטכני ביניהם].

חיישן חמצן לאחר הממיר: מק"ט-2344096 או מק"ט-.2344029

בברכה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהבחנת המק"ט של החיישן חמצן האוניברסלי של דנסו,לפני הממיר ואחרי הממיר הוא אותו דבר.כלומר מדובר באותו חיישן.

אז אם אתה מתכוון לקנות את החיישן האוניברסלי,זה לא אמור לשנות לך אם החיישן התקול הוא לפני הממיר או אחרי הממיר אלא אם כן:

1.יש מצב ששני החיישנים שלך סיימו את חייהם.,ואז אתה תצטרך לקנות 2 חיישנים.

2.אתה מתכוון לקנות את החיישן OEM ולא את החיישן האוניברסלי.[שוב:אין לי מושג מה ההבדל הטכני בין 2 החיישנים,אבל אני מאמין שהחיישן האוניברסלי הוא בסדר גמור.לדעתי גם בארץ חברת דנסו מוכרת רק את החיישן האוניברסלי.]

אני אישית אם היה לי הולך לי חיישן חמצן ברכב,הייתי מחליף את 2 החיישנים בייחוד אם אתה מזמין חיישן מחו"ל בעלות זולה.

אם אתה רוצה בכל זאת לבדוק את העניין ולדעת איזה חיישן תקול ברכבך,אתה יכול ללכת לכל מוסך מורשה של הונדה,ולבקש שיתחברו למחשב של הרכב עם סורק התקלות.

יש לך עוד אפשרות והיא חיים יוד חבר הפורום פה.מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה,שיכול גם הוא להתחבר למחשב רכבך ולבדוק את העניין.

חג עצמאות שמח

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע חיישן חמצן חליפי שמתאים לרכב שלך זה רק של דנסו.כל חיישן חליפי אחר פשוט לא מומלץ.

ממה שאני מבין,יש 2 חיישני חמצן.אחד לפני הממיר ואחד אחרי הממיר.

יש פה לינק לאתר של דנסו עם המקטים שלהם: http://www.densoaftermarket.com/catalog/catalog.php?part=o2sn

כמו שאתה רואה למנוע שלך D16Y8 מתאים החיישן חמצן דנסו הבא:

חיישן חמצן לפני הממיר:מק"ט- 2344099 או מק"ט-2344029.עכשיו אני רואה שטעיתי.המק"ט הנכון הינו:2344209.(ממה שאני מבין,החיישן חמצן הראשון 2344099 הוא החיישן OEM שמותקן ברכב על ידי דנסו,ואילו החיישן השני הוא חיישן אוניברסלי שגם מתאים לרכבך.אין לי מושג מה ההבדל הטכני ביניהם].

חיישן חמצן לאחר הממיר: מק"ט-2344096 או מק"ט-.2344029.שוב תיקון טעות:2344209.

בברכה

אלי

כמו כן אני רואה שיש עוד מק"ט לחיישן שלאחר הממיר: 2344659.

אם אתה הולך על החיישן האוניברסלי,אז אין לך בעיה כי יש רק מק"ט אחד גם לחיישן שלפני הממיר וגם לחיישן שלאחר הממיר:2344209.

אם אתה הולך על החיישן OEM של דנסו לרכבי הונדה,אז יש לך מק"ט אחד לפני הממיר: 2344099,ו-2 מקטים של חיישנים לאחר הממיר:2344096 ו:2344659.

קצת בעייתי ותמוה שיש 2 מקטים שונים לחיישן האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עידו

ברכבך קיים חיישן חמצן אחד בלבד לפני הממיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מניסיון שיש לי בהונדה רק מקורי !!! גם אוניברסלי" וגם יעודי לרכב הספציפי(NGK-DENSO) לפי מקט ? לא עושים את העבודה כמו החיישני חמצן שאותם חברות מייצרות להונדות במקורי.במחשב דיאגנוזה אתה רואה שכל התחליפיים הרבה יותר עצלנים בתגובה של הדוושה. הרבה פעמים החברות שמיצרות רכיבים לחברות הרכב, מוצרי האפטר מרקט שהם מוכרות לציבור מעט נחותים לעומת המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי אם מומלץ החיישן של בוש למאזדה 6 אני לא מתכון לשים מקורי בכול מקרה לא אכפת לי שזה תחליפי שיעשה את העבודה בפחות ביצועים שווה לא לי להחליף כול כמה שנים חיישן מאשר לקנות מקורי באלפים אשמח לדעות תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

נדלקה נורת בדוק מנוע בסיויק 99.

בגלל שהקונקטור לחיבור סורק אינו סטנדרטי הלכתי למוסך מורשה יבואן לסריקת תקלות. בטלפון אמרו לי שעלות הסריקה 250 שקל. בסופו של דבר שילמתי על הבדיקה 150 שקל - ללא מיקוח

התוצאה של הסריקה - חישן חמצן מקולקל. הצעת מחיר להחלפת החישן באחד גנרי (דורש חיתוך הקונקטור והידוק המגעים) - 750 שקל.

מחיר באיביי לחיישן חמצן של denso יעודי לדגם הזה - $40

כשניסיתי להתמקח במוסך הוא טען שאין לו מאיפה להוריד כי רק החיישן עולה לו 500 שקל.

פשוט הפרש מחירים מופרך. מנסים לשדוד אותנו.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...