Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 חדשה,מרגיש חוסר יציבות.

Peg7
שימו לב! השרשור הזה בן 5133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב, מה זה יציבה?

בנוגע לאוחזת - זה תלוי המון בצמיגים.

מתנהגת - דווקא כאן המאזדה עדיפה במידה מסוימת...

קח את ה-307 והמאזדה עם אותו סט צמיגים, מי תאחוז טוב יותר?

בנוגע להתנהגות - הפיג'ו עדיפה במידה מסויימת :-)

ביציבות התכוונתי לנוחות נסיעה, כמובן.

חג שמח אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרה קשה ליציבות, מה שאני מתאר לעצמי זה איך הרכב לוקח פניה במהירות מסויימת, דווקא מרכבים שאני נהגתי ונהגתי על הרבה רכבים, כולל 911, למאזדה 3 יש אחיזה לא רעה בכלל.

והגה יותר טוב מהמון רכבים, ואני יכול להתערב אתכם שמאזדה 3 (לפחות הספיריט) יכולה לקחת פניה ביותר מהירות בגם פניה הדוקה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

או במילים אחרות יש לך מאזדה 3...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את ה-307 והמאזדה עם אותו סט צמיגים, מי תאחוז טוב יותר?

בנוגע להתנהגות - הפיג'ו עדיפה במידה מסויימת :-)

ביציבות התכוונתי לנוחות נסיעה, כמובן.

חג שמח אגב.

לא יודע מי תאחוז יותר, זה תלוי בעוד גורמים. זו אחת הסיבות שלא ניתן לקבוע חד משמעית למי יש אחיזה עדיפה.

התנהגות - הפיג'ו עדיפה במובנים מסוימים וה-3 באחרים, שוב זה לא חד משמעי.

יציבות - מה בדיוק הקשר לנוחות נסיעה?

הגדרה קשה ליציבות, מה שאני מתאר לעצמי זה איך הרכב לוקח פניה במהירות מסויימת, דווקא מרכבים שאני נהגתי ונהגתי על הרבה רכבים, כולל 911, למאזדה 3 יש אחיזה לא רעה בכלל.

והגה יותר טוב מהמון רכבים, ואני יכול להתערב אתכם שמאזדה 3 (לפחות הספיריט) יכולה לקחת פניה ביותר מהירות בגם פניה הדוקה יותר.

למאזדה 3 עם צמיגים טובים יש אחיזה לא רעה בכלל, זה נכון, אבל להשוות ל-911? עשה לי טובה... והגדרת היציבות שלך היא לא פחות מעורפלת מהמילה "יציבות"...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל המזדה פשוט לא אוחזת בהשוואה ל-307. היתה לנו 307 ובמקביל מזדה3!

גם עכשיו יש לנו כזאת, 2008, מהליסינג. מבלי קשר ליציבות, פשוט רכב איום ונורא.

מרגיש לא איכותי, תכנון מזלזל במיוחד, הגה כוח קשה מדי ומעצבן, כסאות מחרידים מה שהופך כל נסיעה בינעירונית לסיוט.

ולי גם מפריע צליל המנוע הדוחה והמתכתי שלה, והעובדה שמצאו לנכון בשנת 2008 לצייד את האוטו בשטיחי גומי עבים וזולים.

חוץ מאמינות אין בה שום דבר. אם כבר יפני, אז הטויוטה קורולה הקודמת והRUN-X הרבה יותר איכותיות ונעימות ממנה.

פשוט אוטו מכוער ופלסטיקי.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל המזדה פשוט לא אוחזת בהשוואה ל-307. היתה לנו 307 ובמקביל מזדה3!

גם עכשיו יש לנו כזאת, 2008, מהליסינג. מבלי קשר ליציבות, פשוט רכב איום ונורא.

מרגיש לא איכותי, תכנון מזלזל במיוחד, הגה כוח קשה מדי ומעצבן, כסאות מחרידים מה שהופך כל נסיעה בינעירונית לסיוט.

ולי גם מפריע צליל המנוע הדוחה והמתכתי שלה, והעובדה שמצאו לנכון בשנת 2008 לצייד את האוטו בשטיחי גומי עבים וזולים.

חוץ מאמינות אין בה שום דבר. אם כבר יפני, אז הטויוטה קורולה הקודמת והRUN-X הרבה יותר איכותיות ונעימות ממנה.

פשוט אוטו מכוער ופלסטיקי.

כמה זיבולי שכל בהודעה אחת.

ול Spirit3, ממליץ לך לא להיכנס איתם לויכוח הקבוע.

תן להם לשבח את הזבל הצרפתי שהם כלכך נהנים ממנו ותהנה מהמכונית הנפלאה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זיבולי שכל בהודעה אחת.

ול Spirit3, ממליץ לך לא להיכנס איתם לויכוח הקבוע.

תן להם לשבח את הזבל הצרפתי שהם כלכך נהנים ממנו ותהנה מהמכונית הנפלאה שלך.

הלוואי ולמזדה היתה רבע מהנוחות שאתה מקבל ברוב הסופר-מיני האירופאיות.

פשוט רכב ממוצע מינוס, וחוץ מזה שיש לו מזגן חלש. :lol:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק המאזדה ספיריט אוחזת טוב בכביש ובסיבובים חדים עדיין נשארת דבוקה לאספלט ואנשים פה טוענים שלפיג'ו 307 יש אחיזה יותר טובה,באמת הצחקתם אותי עכשיו!

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ולמזדה היתה רבע מהנוחות שאתה מקבל ברוב הסופר-מיני האירופאיות.

פשוט רכב ממוצע מינוס, וחוץ מזה שיש לו מזגן חלש. :lol:

לפחות המזגן שלו עובד :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ועוד כמה סמיילים דבילים:lol::lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכריחו אותי לנעול את השרשור הזה בגלל עודף השטויות שלכם. אני מציע שאנשי המאזדה 3 ואנשי הפיג'ו 307 יפסיקו להתווכח איזה אוטו יותר טוב, כדי שנוכל להתרכז בעיקר - לנסות לעזור לפותח השרשור עם הבעיה שלו.

מעתה והלאה כל הודעה שלא קשורה לנושא זה - תימחק.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להשוות בין יציבות נוחות ואחיזה זה שלושה דברים ניפרדים

אחיזה משמעותו במשפט קצר "איך הרכב אוחז את הכביש במיוחד בסיבוב "

יציבות איך הרכב מגיב לשינוי פיתומי בכיוון הנסיעה וחזרה

אני הבעלים של מאזדה 3 החדשה ואם יש משהו שהרכב הזה מיצטיין בו זה השילוב הטוב בין אחיזה ליציבות(למי שמבין הם מיתנגדים אחד בשני)

לכן תבדוק כמו שאמרו לך אוויר בכל 4 גלגלים כנס איתה למוסך מורשה שגם יעשו נסיעת מבחן

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...