Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזעקת ביפר MVP מציגה מכסה מנוע פתוח

עמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

היום החזרתי את האוטו מטיפול גדול מכני, שחזרתי נעלתי את האוטו ובשלט של הביפר מראה לי שהמכסה מנוע פתוח והוא סגור.

התקשרתי למקום שהתקנתי את האזעקה והוא אמר לי שזה לחצן מכסה מנוע.רציתי לדעת במה מדובר?והאם זה רק לתכנת משהו באזעקה או שזה החלפת חלק כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה פותח את מכסה המנוע אמור להיות מתג שחור לחיץ (נראה כמו כפתור), אין צורך לחפש אותו יותר מידי אתה אמור לראות אותו ישר.. יכול להיות ששיחקו לך איתו או שניתקו או שעשו איזו קומבינה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב הוא יושב יחסית קרוב לשמשה. כלומר,אם אתה עומד עם הפנים לאוטו אז זה בצד הרחוק ממך. זה כפתור לחיץ כזה לרוב בצבע שחור,יש לו הברגה ויכול להיות שמשהו זז שם ועכשיו הוא לא נסגר עד הסוף.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר דנים פה בבעיה של אזעקת ביפר אז נראה לי לגיטימי להתעלק קצת :)

יש לי ביפר mvp 650 ובזמן האחרון היא התחילה לעשות קצת בעיות.

כשאני לוחץ על הכפתור לפתיחה או לסגירה, השלט משמיע את הצפצוף של קבלת הפקודה אבל לא מעביר אותה לרכב, רק לאחר כמה לחיצות או המתנה קצרה הרכב מגיב.

עד היום זה לא היה משמעותי מבחינתי והתעלמתי מזה.

אתמול החלפתי את השלט לחדש(עשה את שלו) ותיאמתי בינו לבין ה"מוח" של האזעקה, הכל עבד פיקס ולא היו לי בעיות.

היום בבוקר כשלחצתי על השלט לפתיחת הרכב שוב חזרה לי הבעיה, אבל הפעם האזעקה מסרבת להגיב.

נאלצתי לפתוח את הדלת עם המפתח, להעיר חצי שכונה בזמן שאני משחק עם הסוויץ באטרף כדי לנטרל את המערכת.

כיילתי את השלט לפחות 10 פעמים היום - גם דרך הסוויץ וגם דרך המוח אבל שום דבר לא עוזר השלט מסרב לזהות את הרכב.

מישהו נתקל פעם בבעיה הזו ויודע כיצד לפתור אותה?

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...