Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדיטיילר - והפעם דיטייל לאלפא אדומה Alfa Romeo 8C

שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב העבודות שלך חבל על הזמן, התרגלתי כבר לאיכות ולרמה.

אבל אני רוצה שתפיל אותי מהכיסא :)

אין לך עבודות שעשית על רכבים קצת יותר ישנים, שכבר יש להם נזקים משמש ועוד כל מיני שריטות קלות.

מה, לא יצא לך להחזיר לחיים איזה אפלאוז 88 אדומה? :lol: או אולי המקבילה שלה בארה"ב - איזה GTO.

תמשיך עם העבודה הנפלאה ושימשיכו לזרום אליך לקוחות כאלה.

אהבתי את "לאור המצב הכלכלי בארה"ב והחוסר ביטחון לגבי המחר - החליט לקנות עוד ALFA 8C"

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שהוא לא צריך להביא לפה אחת. כי אם הוא יביא השכן המאנייק (או הערס השכונתי) יבואו עם מפתח (ולא כדי לפתוח את הדלת, כן?!) רק כי זה כיף. :evil:

מצטרף לאלו שאמרו שאדומה סגורה הכי יפה (למרות שאני רוצה לראות אחת לבנה...).

מצטרף לבקשה, איזה רכב קלאסי שעשית לו פוליש.... מצידי שלרכב הקלאסי הזה יקראו לאדה.:wink:

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה לכולם על התגובות החמות.

תודה לכל אלו שבחרו באלפא השחורה :-D

DTS-2 - תלוי בסוג הרכב, צבעו, מצבו הפנימי והחיצוני, סוג הדיטייל, סוג הווקס וזמן העבודה.

ALEX B - :wink:

BMW RICER & CROC - נגעתם בתחום דיי קשה.

גגות בד של קבריולטים הם איזורים מאוד רגישים שלרוב מאוד קשה לנקותם בעצמך ודורשים ניקוי יותר מקצועי.

לרוב אני מנקה את הגגות (את אלו שניתן לנקות) באמצעות מכשיר אדים מיוחד וחומר ניקוי עדין כדי לא לגרום לשינוי בצבע הגג או בהשארת סימנים לא רצויים. בחלק מהדיטיילים האקזוטיים אני משתמש בחומרים מיוחדים שלקוחותי קיבלו ישירות מהחברה במיוחד לסוג הגג שלהם. ישנם לעתים גגות שעם הזמן (השפעת מזג האוויר, השמש ואופן שטיפת הגג) דוהים ולא ניתן לעשות הרבה אלה להחליפם או לצבוע אותם מחדש.

כל מה שתוכלו לעשות בעצמכם זה כמובן לא להשתמש בכימיקלים אגרסיביים שישאירו סימנים על הגג, לא לשפשף חזק מדי כדי לא לגרום לשינוי הבד או פרימתו, ניקוי הבד באמצעות חומר גג עדין ומגבת מיקרו פייבר לגגות וכמובן תוכלו גם לשמור על הגג באמצעות השפרצת שכבת הגנה לגגות בד.

חברת 303 הינה מצויינת לניקוי גגות ותוכלו למצוא שם את כל החומרים. אני גם משתמש בהם.

בהצלחה.

SAARUSH & מאור דוידי BORA - את האמת כבר מתחיל להימאס לי ואני מתגעגע לארץ.

LIAV S2000 - תודה רבה והלוואי ויכולתי :-(

AVIV007788 - מקלות דיטיילינג הם מקלות בגדלים וראשים שונים שבאמצעותם הדיטיילר מסוגל לנקות את פנים וחוץ הרכב ביותר יעילות ומקצועיות. באמצעות המקלות ניתן להגיע לאיזורים וחריצים שאצבעות הידיים לא מסוגלות להגיע. מקלות דיטיילינג הם כלי הכרחי לדיטיילר מיומן ומקצועי.

sndetailingstickslores21.jpg

A3RO - אעאעאעאעהה :lol:

DIMAX111 - תודה רבה.

ITAMAREINY - תודה רבה ואני סולח לך על בחירתך :wink:

שומאכר - תודה רבה.

נהגת שודים - :wink:

SCNELL - תודה רבה. על בחירתך באדומה אני יכול להבליג אבל לבן??? ממש לא!

BMW - :-D אני בטוח שהוא היה מתרגש כמוני.

OFERH - היי עופר מה שלומך?

אני משתמש בקליי בר על ג'אנטים שלאחר מכן מקבלים שכבה של פוליש ושכבה של ווקס הגנה. קליי בר עדין לא יגרום נזק לג'אנט ויכול רק לעזור בהורדת ליכלוכים קשים שלא יורדים באמצעות שטיפה רגילה או העברת מטלית עם חומר ניקוי. כמובן שלא משתמשים באותו קליי בר לצבע הרכב. זכור ששימוש בקליי בר צריך להיעשות בצורה נכונה ומקצועית כמו שלמדת :wink:

MILL3R - מדהים!

MEIR240 - :lol:

ברמונדו - תודה רבה ידידי היקר.

הממממ תן לי לבדוק בארכיון שלי..אתה יודע מה, יש לי בדיוק מה שאתה מחפש. משהו שיפיל אותך מהכסא.

אני אנסה להעלות את הדיטייל המפרך הזה בשבת הבאה הבאה.

בינתיים אני אתן לך רמזים ואם תצליח לזהות מהו סוג הרכב - צפה לחבילת מוצרי דיטייל כשאני מגיע לארץ.

הדיטייל ארך מעל ל-20 שעות ונעשה על רכב ש:

הינו מיוחד מאוד,

הינו שחור כמובן,

הינו רכב ספורט יפיפה (לדעתי הוא מאוד ייחודי),

הינו נמוך מאוד (רמז גדול),

אינו מוערך דיו (יחסית ליופיו וייחודו) וכמובן שהוא ישן הרבה יותר מרוב האקזוטיות שעוברות אצלי.

כמה ישן? בסביבות ה-1996

יש לך 3 ניסיונות מר יואב!

אומנות ההיי אנד דיטיילינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כזה טוב בזה - ולפי העבודות שלך, אין גבול לדברים שעוברים לך בין הידיים :)

אבל בשביל הספורט אני אנסה:

McLaren F1 :evil:

הבעיה היחידה שלי עם הניחוש שלי שהרכב כן מאוד מוערך. אפילו למיסטר בין ( רואן אטקינסון ) היה אחד כזה :shock:

יואב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמונדו - אתה צודק, הוא מאוד מוערך :shock: וזה כמובן לא הרכב.

סידרת הרמזים הבאה:

הרכב הרבה הרבה יותר זול,

אל תחשוב על שמות גדולים למרות שיש בו טאץ איטלקי,

הרכב הראשון שנבנה על גוף ומסגרת מאלומיניום ועל כן הוא מאוד מהיר וקל,

בדרך כלל תמצא אותו שכוח ומאובק אצל איזה רופא (כמו שאני מצאתי) מתחת לאיזה כיסוי במחסן,

ראיתי את הרכב הזה בשירשור של מהו הרכב הזה,

בהצלחה בניחוש השני :wink:

M911 - תוכל גם לנסות מר פורש.

אומנות ההיי אנד דיטיילינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הוגן - אתה נמצא בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות... פה בארץ אצל רופא אתה יכול למצוא סוברו DL קופה, או במקרה הטוב איזה סברה, בסדר? :D

כמו שאמרתי בשביל הספורט אני אתן ניחוש, לא כל כך מלומד. מקסימום נחכה ליום שבת וזהו. ואם אני לא אגלה, אז אני אמשיך לשטוף את האוטו שלי עם מוצרי CARPLAN :-D

יצרן - בעצתו של AHBARONY, נלך על ה LOTUS

Lotus Esprit

טאץ' איטלקי - ITALDESIGN

שלדת אלומיניום - יש. ובטח זה לא איזה אוודי כי זה לא מספיק "מגניב"

שחור ונמוך, רכב ספורט - V8

הפעם הסעיף הבעייתי - הרבה יותר זול :) - כי נראה לי שהוא שווה איזה 80 אלף דולר לפחות. צד שני מקלארן זה בטח עניין של 300 אלף דולר וצפונה?

רק השערה - יכול להיות מוזנח בגלל חוסר בחלפים או משהו כזה

מה אני אעשה הרגלת אותנו לדברים מאוד מיוחדים. אני לא אגיד עכשיו איזה שברולט מונטה קארלו או טויוטה סופרה.

יואב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

F1 בימנו חופשי עולה מיליון דולר וצפונה. כך שבאמת יש הבדל ענק.

ברמונדו. אם זה אכן לוטוס אספריט V8 או טורבו - לא לשכוח מי רמז לך.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...