Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצר אותי שוטר סמוי-לקח גדול לחיים

נהג_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 5336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב הנהגים לא מבינים את המשמעות של תמרור עצור. הם בטוחים שעצרו ושהשוטר עושה להם עוול כשהוא רושם להם דוח.

לסיכום, אין הסברה, אין הבנה, אין אכיפה.

לפעמים זה ממש נכון.

אגב, אולי אין הסברה ואין הבנה אבל אכיפה בהחלט יש, לא נרחבת כמו אכיפת מהירות, אבל יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה כי רק בישראל יש תמרור "עצור" ובכל העולם לא מכירים בשטות הזו, נכון?!

1. יש מדינה בעולם שלא תשמח להוציא כסף מהאזרח?

2. העלתי טענה מסוימת שמננה נובעת המסקנה שציטת. הייתי מעדיף שתתייחס לטענה.

3. אם בכל העולם משהו קיים ללא סיבה מיוחדת אז גם אצלנו זה חייב להיות בגלל שזה קיים בכל העולם? ואם קימת סיבה מיוחדת, אני אשמח לדעת שאתה יודע אותה ואני עוד יותר אשמח אם תגלה לי אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי ההגיון שלך בא נבטל גם את הרמזורים, הרי אתה לא "טמבל" להכנס לצומת כשיש בו מישהוא, לא?

בנוסף על לגרום לך לעצור בהגעה לצומת בעייתי, תמרור עצור יוצר גם הירארכיה אוטומטית בזכות הקדימה בצומת.

מי שיש לו עצור, עוצר ונותן זכות קדימה לבעל תמרור זכות קדימה.

אתה מתאר לך מה קורה בארץ עם הנהג הישראלי הממוצע כאשר 4 רכבים מגיעים בו זמנית לצומת שכל מה שיש בו הם 4 תמרורי זכות קדימה? מינימום 2 הרוגים ו 4 טוטאל-לוסטים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי ההגיון שלך בא נבטל גם את הרמזורים, הרי אתה לא "טמבל" להכנס לצומת כשיש בו מישהוא, לא?
1. אפשרי בהלחט. עובדה שיש ערים (אפילו בישראל) בלי רמזור אחד.

2. הבעיה היא עומסי תנועה. אני באמת לא טמבל להכנס לצומת כשיש שם מכונית. אבל אם יש עומס תנועה, אני יכול לעמוד 15-30 דקות.

3. עובדה שברוב פניות ימינה אתה עוצר/נוסע לשיקולך ואין צורך ברמזור.

אם יש לך עוד טענות מעניניות אני אשמח להסביר לך את ההגיון :)

נשמע טוב. אבל בארץ לא ראיתי שמנצלים את זה. ליד הבית שלי יש צומת כזאת:

zomet.jpg

ובצומת אחרת, לא רחוק, יש אותו מצב רק תמרורי עצור.

ואני עדיין לא יודע למי יש זכות קדימה כאשר ישנן שתי מכוניות שהגיעו לתמרור, מכוונים נגדיים, וצריכות לפנות שמאלה. בסוף הכל נגמר ע"י תפיסת קשר עין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה מתנדב שנוהג כל רכבו הפרטי, הרי מן הסתם שמשטרת ישראל לא תקנה שירוקו.

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין התמרור לבין זכות הקדימה. מי שיש לו "עצור" לא אומר שהוא נמוך יותר בהיררכיה של זכות הקדימה. אם לך יש עצור ואתה נוסע ישר, ומולך יש נהג שלו יש משולש והוא פונה שמאלה, זכות הקדימה לך.

אתה מתאר לך מה קורה בארץ עם הנהג הישראלי הממוצע כאשר 4 רכבים מגיעים בו זמנית לצומת שכל מה שיש בו הם 4 תמרורי זכות קדימה? מינימום 2 הרוגים ו 4 טוטאל-לוסטים.

כל צומת מחולק כך, שיש בו שני כיוונים "חזקים", שלהם אין תמרור, ושני כיוונים "חלשים".

כשאתה בא לצומת, יש שתי אפשרויות- או שיש לך תמרור או שאין. אם אין תמרור, סימן שלמי שמימינך ומשמאלך יש תמרור (עצור או משולש, לא משנה) והם מחוייבים לתת זכות קדימה.

למי שבא מולך גם כן אין תמרור, והוא מקבל את זכות הקדימה משני אלה שמצדדיו.

כעת נשארתם רק אתה וזה שממולך, וכאן תלוי לאן כל אחד נוסע- ישר, ימינה או שמאלה.

אם באת לצומת ויש לך תמרור- פעל לפי התמרור.

New Compressed (zipped) Folder.zip

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם חלש מאוד בחשבון, אבל בכל זאת לא מסתדר לי משהו:

איך זה שכמעט כולם כאן טוענים שהם עוצרים בעצור, בעוד שאני רואה לעיתים רחוקות מאוד מישהו שבאמת עוצר לחלוטין בקו העצירה? כשאני עוצר בעצור אני תמיד מסתכל בראי כדי לוודא שלא נכנסים בי מאחור... הרבה פעמים מצפצפים ולא מבינים למה החמור עוצר ומעכב את כולם.

ועוד דבר: אני לא זוכר את הפעם האחרונה שראיתי מארב משטרה לצורך אכיפת תמרור עצור.

רוב הנהגים לא מבינים את המשמעות של תמרור עצור. הם בטוחים שעצרו ושהשוטר עושה להם עוול כשהוא רושם להם דוח.

לסיכום, אין הסברה, אין הבנה, אין אכיפה.

אולי זה יישמע מטומטם, אבל מרוב שלמשטרה כמעט ואין מה לעשות אצלנו, הם אוכפים עצור... אגב - אני גר במעלה אדומים, ואני מתנדב.

ואצלנו אין אף רמזור אחד...

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי שכל המתנדבים, סליחה הרוב הגדול הם סתם אנשים ממורמרים וחסרי חיים ואני אביא סתם כמה דוגמאות שקרו לי,

לפני בערך כחודש אני נוסע עם עוד 3 חברים באוטו לכיוון הרצליה,עמדנו בצומת ירקון ומי שמכיר יש פניה שמאלה לכיוון גלילות שעולים על הכביש המהיר.

בקיצור אנחנו עומדים ברמזור ולידינו עומד ג'יפ קצת ישן שחור וממש לא שמים לב שהוא סמוי.

אני והחבר'ה לא שתינו או משהו אבל הווליום היה חזק(עם חלונות סגורים!) וצחקנו באוטו כולנו, הסמוי/מתנדב או איך שתרצו מסתכל ואז פתאום בלי שום סיבה מפעיל צ'קלקה מה שהשב את תצומת ליבנו להסתכל על הרכב לשניה והוא כמבן ניצל את זה וסימן פתח את החלון.

פתחתי את החלון והוא בלי סיבה אומר לי:

שמח אצלכם אה?

אני אומר לו כן לא רע, ואז הוא אומר לי כן אני רואה נראה שאתה צריך לעשות אולי בדיקת אלכוהול ואז בדיוק התחלף לירוק והוא דפק גז ונסע.

או למשל אתמול היה עוד קטע, היינו בחניית אפר בהרצליה ושתינו לפני הכניסה למסיבה וכמובן הייתה קצת מוזיקה והיינו איזה 10 חבר'ה וממש הכל התנהל בצורה שקטה בלי יותר מדי רעש או התנהגויות מוזרות, פתאום מגיע ג'יפ מהצד של הכביש, הג'יפ שמצוייד בצ'קלקה ורמקול על הגג מסתכל עלינו עם מישהו,עשה את כל הסיבוב על החניית אפר ופשוט נעמד מולנו ומסתכל,לא האמנתי כמה אנשים יכולים להיות לא מתביישים וחסרי חיים וזה בדיוק מה שאני חושב על המתנדבים והייתי רושם עוד דוגמאות אבל זאת סתם תהיה חפירה,בכל מקרה אני בטוח שלהמון אנשים קרו כל מיני מקרים מטומטמים כאלה.

חבל שבארץ הדברים נראים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, מפליא לשמוע שמהמשטרה עוקבת אחרי צעירים באיזורי בילוי, וביחוד כאלו ששותים אלכוהול. הרי לא יעלה על הדעת שצעירים שיכורים ידקרו מישהו במדינה הזאת.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה צריך "שוטר סמוי" כדי שתעצור בעצור .

אני עוצר בעצור , no matter what , no matter where .

גם אם זה העצור הכי הזוי, במקום שבו שוטר לא יהיה בחיים , באיזה רחוב נידח ב-5 בבבוקר, אעצור .

ואתה מהגולשים האלו בעצור , שמסכנים את התנועה , כ יבכל פעם שאני רואה גולש כמוך , אני מתחיל לחשוש , לצפצף , לעשות עם האורות , העיקר שלא יכנס לי לנתיב כי אני חושש שתכף אעשה תאונה .

שמור על עצמך ועל חוקי הברזל של עצירה בעצור ומתן זכות קדימה וכך יישמרו חייך .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SeazeR

אם אתה באמת מבין למען איזו מטרה אתה עוצר ב5 בבוקר במקום נידח, ולא בגלל ככה למדת בתאוריה ושעורי נהיגה, ולא בגלל שזה החוק. אני אשמח אם תסביר. מבחינתי עכשיו כל תמרור עצור אפשר להחליף במשולש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SeazeR

אם אתה באמת מבין למען איזו מטרה אתה עוצר ב5 בבוקר במקום נידח, ולא בגלל ככה למדת בתאוריה ושעורי נהיגה, ולא בגלל שזה החוק. אני אשמח אם תסביר. מבחינתי עכשיו כל תמרור עצור אפשר להחליף במשולש.

אף אחד לא צריך להבין למה הוא עוצר ונותן זכות קדימה לרכב דימיוני.חוקי תנועה קיימים לא בישביל שמישהו יבין למה הוא עוצר או עושה פעולה אחרת כאשר החוק דורש זאת, החוקים הם לא לשיקול דעת של הנהג, נקודה! אתה עוצר בעצור ומבצעה את הכל לפי הספר וזהו, גם אם זה 5 בבוקר ואין אף אחד מסביב והכביש החוצה את הכביש שאתה נוסע בו סגור! המקום היחיד בו אתה צריך להפעיל שיקול דעת זה רק במקומות שאין שום הוראות לנהג ויש כאלה בארץ.

כלומר החוק אומר "את החשיבה עשינו בישבילך" אתה צריך רק לבצעה, אחרת אתה עובר על החוק.

יש מבין?

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בטח בחרו בשירוקו כדי לא לבלוט בשטח!

מה קרה לכם עצר אותי שוטר עם סובארו STI 400HP....הוא אמר לי :-D:-D:-D

HU : Pioneer Premier P510UB ;Amplifier Kenwood 240W RMS; Soundstream Ls692 6x9 Speakers + Comp' Image Dynamics CTX65(100RMS) ; Sub-woofer Pioneer 800Watt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...