Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו ליאונה 93 (DL) - מאיצה באיטיות ותחשת חוסר סחיבה

Platinum
שימו לב! השרשור הזה בן 5285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבדוק משאבת מים אם יש סימנים של אבנית וכן אולי חסר מים תבדוק במכסה העליון של הרדיאטור, מה הצבע של המים אם יש לך טחינה אז זה אומר שנפרץ ראש מנוע ויש היתערבבות של שמן ומים, אולי החישן טמפרטורה נדפק או הטרמוסטט אינו תקין או נשלף ע"י מוסכניק שאינו יודע מה הוא עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי פלאשינג לרדיאטור וזה לא עזר ,החלפתי מים ירוקים , אין שום סימנים מיוחדים , החשד שהטרמסוטט נדפק אבל גם לא ניראה לי , אני מנסה עכשיו את הדלק של דרגון לדעתי יש שיפור .

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

אין קשר בין דלק דרגון לביצועי הרכב או להתחממות הרכב !

יש קשר וודאי ומוכח לתוסף xado, בשילוב נקוי ושפוץ קרבורטור מקצועי, לשיפור המשמעותי בתצרוכת הדלק המוכח.

אני פועל לעשות חקר בנושא, ולבדוק אכן את התכונות המופלאות , שמייחס לו היצרן, ואשמח לשמוע דעות נוספות, של משתמשים נוספים של התוסף, בעד ונגד עם נמוקים והוכחות.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של ליאונה מזה שנתיים. צריכת הדלק של הרכב היא 1:8 לערך בתוך העיר ועוד לפני שרכשתי אותה נאמר לי שהמצב תקין.

אחרי קריאה של השרשור הנ"ל, האם אני יכול להסיק שהעובדות הנ"ל לא נכונות? באם צריכת הדלק אמורה להיות הרבה יותר טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, כמה עלה החומר המדובר? אני מעוניין להצטרף לניסוי

לגבי צביקה וידי הזהב, כאן הכל כבר ידוע, ואין ספק שזה גם עזר. אגב, אם במקרה הכנסת את הסובארו שלך אל צביקה בתחילת חול המועד, ראיתי אותה תוך כדי. הייתי שם לטיפול קצר באותו יום, וקניתי בסוף מאפים בשוק. צביקה בדיוק עבד על הסובארו כשהצעתי לו לנוח חצי-דקה ולאכול ממה שקניתי, אבל הוא לא הוריד את הידיים מהסובארו ואמר שינוח כבר בגלגול הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר שלום רב!

עבר חודש וללא עדכונים, האם יש חדש?!

מחר בבוקר יהיה לי זמן וארשום כאן את הנתונים המדוייקים והדרך לבדיקת תקינות סליל ההצתה.

בברכה,

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי דרך סוכן ב 200 שקל 3 טיובות ...

התוצאות מדהימות, אני רואה שהיתקדמנו סוף סוף אני רואה מוסכניק שאומר שקסאדו עוזר..

לגבי היום החלפתי פלגים של מוטוקראפט QFS046 מישהו יכול לבדוק באוטודאטא אם זה מתאים לפורד פיאסטה שנת 97 ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאורים של בעלי הסובארו מפתיעים אותי כל פעם מחדש!

זה התחיל עם מאיר עם ה1-15, וממשיך עכשיו כאן עם 1-17???

האמנם?!

ואני הייתי בטוח שה1-13 שלי הוא מצב אופטימלי.

הייתי שמח לשמוע עוד מאנשים שניסו ולא סוכנים של המוצר פרטים לגבי המוצר וסגולותיו הרפואיות.

לגבי כישוריו של צביקה בטיפול במאיידים על כך אין עוררין.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקביל לטיפול של צביקה הכנסתי למנוע חומר בשם XADO שנבדק ע"י אדוארט אטלר כתב הרכב של מקור ראשון שאני סומך עליו בעניים עצומות ומי שקורא אותו קבוע יודע על מה אני מדבר, החומר אמור לחדש את המיכלולים במנוע לפי טענת היבואן.

אתה יכול לתת קישור לכתבה?

שאלה למבינים: היתכן שחומר מסוים משפיע לטובה לטווח הקצר ואז המצב מדרדר? ראה מקרה gili007 שהשפעת XADO עברה ואף יש הרעה של המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למבינים: היתכן שחומר מסוים משפיע לטובה לטווח הקצר ואז המצב מדרדר? ראה מקרה gili007 שהשפעת XADO עברה ואף יש הרעה של המצב.

שמתי פלאגים מסוג ngk שלא מתאימים לרכב פורד פיאסטה , היום החלפתי לפלאגים המקוריים , אני חושב שזה יפתור את הבעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל 007 שלום רב !

פלגים NGK, אינם מומלצים לרכבי פורד לדורותיהם, כנ"ל מצתי בוש או דנסו.

הפלג ביחיד המתאים והמומלץ, הוא מוטקרפ בלבד, וזאת בצרוף הקוד המומלץ לרכב הספציפי, בהתאם לשנת היצור גודל המנוע וקוד המנוע.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. לא פעם חומר כזה מבצע אומנם ניקוי חזק ואיכותי א-ב-ל -

1. הזבל שמתנקה מהמנוע עובר וסותם מקומות אחרים כמו פילטרים וכו'.

2. לפעמים הזבל/לכלוך הוא זה שיוצר סוג של ואקום ושמוציאים אותו אז מתחילות בעיות.

בקיצור, לא יודע בדיוק מה המוצר עושה, אבל ניקוי מנוע רציני למנוע שמכיל המון טינופת ולא נוקה מעולם יכולה להיות גם בעלת השלכות לא טובות, חלקן אפשר לפתור על ידי החלפת פילטרים וכו' וחלקן יותר בעיתיות כמו דליפת לחץ בצילנדרים.

ואני בשום פנים ואופן לא מביע כאן דעה לגבי החומר המדובר שכן איני מכיר אותו ולא שמעתי עליו מעולם.

ההסבר שלי הוא כללי בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...