Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מחפש לקנות יונדאי i30 או קאיה סיד

effectiveo
שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו מה זה נהיה , דיון על צבעי מכוניות???

קראתם את השאלה, ראיתם מה העיקר והחלטתם להתייחס אך ורק לתפל...

אז עשיתי היום את הנסיעת מבחן על היונדאי I30 , מאוד נוחה, העברת הילוכים טובה, מאוד ממושמעת ונוסעת חלק.

מחר אני עושה נסיעת מבחן על הקאיה סיד.

כשהייתי שם הם בדיוק הביאו את היונדאי I20 לתצוגה, כבר שיריינתי לעצמי להיות הראשון שעושה עליה נסיעת מבחן בשבוע הבא.

אני לא יודע אם אני צריך מכונית גדולה כמו היונדאי I30, סך הכל היא משפחתית טובה מאוד, אבל אני בחור צעיר בלי ילדים ככה שאני לא זקוק לכל המרווח הזה שבאוטו.

לכן אני כרגע חושב על המאזדה 2 מול היונדאי I20.

היונדאי I20 נראית ממש טוב וצריכת הדלק הממוצעת שלה היא 1:16 יש לה ESP , אני מת כבר לנסוע בה.

למישהו יש איזו השוואה בינה לבין המאזדה 2 או שאני צריך לפתוח נושא חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ראיתי השבוע I30 לבנה הדגם המפואר כאילו הפרימיום עם המגנזיום וכו', והרכב נראה פשוט טוב. יכול להיות גם בגלל שזה היה לבן פנינה או שנהב ולא לבן רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

גם אני מתלבט בין I30 Inspire לבין קאיה סיד EX.

מישהו רשם "שללתי את האופציה של הדגם המאובזר בגלל ששווי השימוש בו הוא בדרגה 3 מה שמייקר לי את העסק לאורך השנים בכמעט 15K שקל"

האם בתור לקוח פרטי הדבר מהווה שיקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור לקוח פרטי רכב קבוצה 3 מיועד ללקוח הפרטי, קבוצה 2 הוא גרסה מאובזרת פחות לטובת הציי רכב.

לאחר שנפרדתי מהפוקוס אני נוסע כרגע על I30 ליסינג באופן זמני, לא ממש אוהב את הרכב, המתלים קופצניים מידי, הרכב רועש מאוד בבמהירות שיוט, ההגה פשוט מת אין שום תחושה לגבי כיוון אליו פונים הגלגלים.

לא חושב שהייתי יכול חיות עם הרכב הזה 3 שנים, אבל הוא עדיף על המאזדה 3 מבחינת מרווח וכח מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה כתבה לפני בערך 8 שנים במגזין "אוטו", לגבי בירור הסטיגמה של הצבעים, רכב שחור כן תפס יותר חום מלבן אבל בהפרש של 2 או 3 מעלות יותר, ממש לא משנה ולא מורגש, כי גם ככה כבר בימים אלה שאתה נכנס לרכב בשעות הצהריים אתה מדליק מזגן, גם אם האוטו היה שחור וגם אם היה לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, הבעיה עם הצבע השחור היא לא החום, ממש לא. הבעיה היא התחזוקה, והיום אני מצטער שקניתי את הטוראן בשחור, מעבר לכך שכל שריטה נראית מקילומטרים הלבן נראית אפילו טוב יותר.

יאללה, מספיק לדבר על הצבע.

נחכה לנסיעת מבחן על הסיד :-)

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע שחור לא צובר יותר חום באופן משמעותי מצבע אחר. זו סטיגמה.

צבע שחור כן מושך יותר חום זה לא סטיגמה וזה הוכח לא פעם אחת.

הבעיה בצבע כהה שגם כשהמזגן דולק צריך יותר עוצמת קירור כדי להחזיק בטמפרטורה רצויה. פעם גם חשבתי שזה לא משנה. זה כן.

רועי5

מה קשר?

אני יכול להגיד "אם אתה שוקל הוט-האטץ' תבדוק למוברגיני גיארדו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בצבע כהה שגם כשהמזגן דולק צריך יותר עוצמת קירור כדי להחזיק בטמפרטורה רצויה. פעם גם חשבתי שזה לא משנה. זה כן.

רועי5

מה קשר?

לפני יומיים היה שרב, נכון ?

המזגן הצליח להגיע לטמפ' 23 מעלות מ33 מעלות בתוך 10 דקות, אתה רוצה להגיד לי שחצי דקה פחות בצבע לבן היה משנה משהו ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, רכב כהה יותר חם.

אני זוכר שביום קיצי, ברכב בצבע כחול כהה, הייתי צריך להדליק את המזגן, לכוון אותו להגה ולהילוכים, ולחכות 5 דק, לפני שאני אוכל לנהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5

מה קשר?

אם להבנתך הבדלי האיכות בין האיביזה לבין I20 ומזדה 2 מזכירים את אלו שבין למבורגהיני לכל הוט האץ' ( לא מבין את הקשר באמת שלא, אבל זה לא הדבר היחיד שאיני מבין ), מי אני שאחלוק עליך. מאידך מכל בחינה רלבנטית, החל בממדים וכלה במחירים, יש בהחלט מקום לבחינה השוואתית כפי שהצעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה זה נהיה , דיון על צבעי מכוניות???

קראתם את השאלה, ראיתם מה העיקר והחלטתם להתייחס אך ורק לתפל...

אז עשיתי היום את הנסיעת מבחן על היונדאי I30 , מאוד נוחה, העברת הילוכים טובה, מאוד ממושמעת ונוסעת חלק.

מחר אני עושה נסיעת מבחן על הקאיה סיד.

כשהייתי שם הם בדיוק הביאו את היונדאי I20 לתצוגה, כבר שיריינתי לעצמי להיות הראשון שעושה עליה נסיעת מבחן בשבוע הבא.

אני לא יודע אם אני צריך מכונית גדולה כמו היונדאי I30, סך הכל היא משפחתית טובה מאוד, אבל אני בחור צעיר בלי ילדים ככה שאני לא זקוק לכל המרווח הזה שבאוטו.

לכן אני כרגע חושב על המאזדה 2 מול היונדאי I20.

היונדאי I20 נראית ממש טוב וצריכת הדלק הממוצעת שלה היא 1:16 יש לה ESP , אני מת כבר לנסוע בה.

למישהו יש איזו השוואה בינה לבין המאזדה 2 או שאני צריך לפתוח נושא חדש?

לקודמי היקר :

הנה מובאות, ראה זה פלא, שתי אלטרנטיבות נוספות לתאומות הקוריאניות אליהן כיוונת. בתקווה כנה שיושרו ההדורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...