Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יקרה אם אני נוהג ופתאום נזכר ששכחתי את הרשיון בבית?

יוסי1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מסביר שוב, לפני שהשוטר יחליט לוותר לך או לתת דו"ח לפי גליון ההרשעות שלך הוא צריך קודם להשתכנע שמספר הת.ז. שנתת הוא בכלל שלך.

יכול להיות שאתה סתם שכחת בטעות את הארנק בבית (וזה יכול לקרות לכולנו), מצד שני, יכול להיות שאתה נוהג כדרך קבע בשלילה או ללא רשיון בכלל ונותן ת.ז. של אח שלך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר יסודי, מהסוג שמתקרא בפורום זה קרציה, מתוסכל,מפגר עם רגשי נחיתות שאשתו לא נתנה לו וכו, יידרוש תעודה מזהה עם תמונה , אפילו "חצי רשמית" כמו כרטיס אשראי עם תצלום, ת. סטודנט מוכרת , ת מילואים וכד ולא ייסתמך על אמירה בע"פ של שם ות"ז. אם הנהג מלווה בנוסעים נוספים יירשום את פרטיהם במפגש שוטר -אזרח כמאשרים את זהותן.

כמובן שמעבר לכל יישתמש בנסיונו לנסות לזהות אם מולו שומר חוק ששכח ארנק או עבריין נמנע מזיהוי.

אם אין אף אפשרות מאלה ייעכב בתחנה עד זיהוי ובירור מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחרונה במדינתו יש תופעה חדשה כשזאת של הבנה,

אם כאשר אומרים שאתה נוהג ללא רישיון, הכוונה היא שאף פעם לא למדת נהיגה ולא עשיתי טטס ואין לך רישיון כדת ודין (כמובן שהתוצאה היא שלילה, זימון לבית משפט, קנס כספי, ויכול להגיע לישיבה במעצר- כלא),

וכאשר מתכוונים לאי הצגת רישיון, זה כשאתה נוסע ברכב ואין עליך את ספח רישיון נהיגה, לפעמים מוותרים, לפעמים יש צורך להציג אותו תוך 24 שעות בתחנת המשטרה הקרופה ולפעמים יש קנס, אין חוק לגבי העונש שתקבל.

בכל מקרה, בזמן האחרון אני שומע הרבה אנשים שמדברים על זה "שמעתי שאם אני נוסע בלי רישיון אפשר לקבל זימון לבית משפט", אז חלס אנשים למה אתם יוצאים מפרופרציה??

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שאף פעם לא למדת נהיגה ולא עשיתי טטס ואין לך רישיון כדת ודין (כמובן שהתוצאה היא שלילה...)

שלילה של מה? :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול נהיגה בלי רשיון זה 250 שקל קנס.

אם אין לך את הרשיון, והשוטר עוצר אותך לבדיקה שגרתית ואתה מראה לו מסמך אחר (תעודת זהות/דרכון/חוגר) ותתנהג כרגיל, הוא יתקתק אותך במחשב...יעשה נונונו וישלח אותך

אם אין עליך תעודה מזהה, במקרה הכי טוב הוא ייאלץ אותך להגיע לתחנת המשטרה תוך 24 שעות עם הרשיון

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...