Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. גם סטאלין נפל בסוף, אל תתלהב.

2. בדיוק בגלל מה שרשמת, אני טורח ומגיב לטיפוסים כמוך, ומזהיר את שאר האנשים. בדיוק באותה צורה עלה היטלר לשלטון בגרמניה, כי הדמוקרטיה לא ידעה להגן על עצמה (מוקדש לכל מצביעי ליברמן).

3. אל תדאג לי, הייתי כבר בבורות של חרא בחיים, זה לא יהיה חדש לי (אם כי, בגלל שיש לי משפחה, אעדיף לעזוב את המדינה הרבה לפני שדבר כזה יקרה. מדינה שבה ישלוט רוב פאשיסטי, לא תהיה המדינה שלי).

4. בדיוק בגלל תגובות כמו שלך, היית חסום כל עוד ניהלתי כאן בפורום. החליטו לשחרר אותך? לבריאות. מראה עד כמה דמוקרטיה חלשה היא פגיעה, ומדוע חשוב לשמור על הדמוקרטיה מפני הפאשיזם שמנצל את חולשותיה (אין לראות בתגובה זו משום ביקורת על החלטות ההנהלה, אלא רק הצבעה על חולשתה של הדמוקרטיה כשיטת משטר, אם לא שומרים עליה כראוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואם אתה חוסם תגובות שאתה לא אוהב ובמצד שני כל כך אוהב דמקורטיה זה הופך אותך לדיקטטור קטן.

תן להם מדינה ותראה איך אחרי שנה טילים יעופו אלינו, אבל אז תגידו הם מדינה, אפשר להחזיר להם בכל הכוח, זה גם מה שאמרתם על החמאס.

תמשיך לתת ולתת להם, ואם המשפחה שלך יקרה לך אתה צריך להיות בדעות שלי כי רק ככה תגן על העתיד שלהם.

אם תוותר תפסיד, תברח, לחוץ לארץ, וגם שמה בסופו של דבר המצב יהיה כמו פה, אין לאן לברוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. בדיוק בגלל תגובות כמו שלך, היית חסום כל עוד ניהלתי כאן בפורום. החליטו לשחרר אותך? לבריאות. מראה עד כמה דמוקרטיה חלשה היא פגיעה, ומדוע חשוב לשמור על הדמוקרטיה מפני הפאשיזם שמנצל את חולשותיה (אין לראות בתגובה זו משום ביקורת על החלטות ההנהלה, אלא רק הצבעה על חולשתה של הדמוקרטיה כשיטת משטר, אם לא שומרים עליה כראוי).

איזו מן דמוקרטיה זו בדיוק אם נותנים חופש למנהל בעל דיעות מסויימות לחסום אדם בשל דעות מנוגדות אליו?

מה היית חושב אם מנהל פורום ימני קיצוני היה חוסם אותך מהפורום עקב דיעות שמאלניות בלתי מתקבלות על הדעת?

אקט זה לא היה זוכה לכינוי "דמוקרטיה" אלא זה היה פאשיזם בניהול הפורום לא?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי לרגע שהפורום התנהל (לפחות לא על ידי) כדמוקרטיה.

הבאתי את הפעולה כדוגמה לכך שגם לדמוקרטיה יש מגבלות, וכפי שכבר אמר מישהו : "דמוקרטיה היא השיטה הפחות גרועה מבין שיטות הממשל". הייחוד של השיטה היא מתן חופש הדיעה לכולם. ברגע שקם אחד ומצהיר על כך שהוא יאסור על פרט או קבוצה אחרת לחשוב כרצונה - הפתרון היחיד שיש לדמוקרטיה כדי להגן על עצמה הוא הרחקת אותו אחד ממנה, בין אם זה באמצעות מאסר, הגלייה, חסימה או כל אמצעי אחר.

אני יכול לחיות עם זה שאנשים כמוך או VOLK יחיו בארץ עם קו מחשבה כמו שלכם. אני לא יכול לחיות עם זה שאנשים עם קו מחשבה זהה ישלטו בגורלי או בגורל המדינה - כי הם ימנעו ממני את מחשבותיי, וסביר להניח שמהר מאוד ימנעו ממני לחיות (יש מספיק דוגמאות מהעבר). לפיכך - בבחינת "הבא להורגך השכם להורגו" - חובה להתגונן מטיפוסים כאלה.

שים לב להבדל הברור -

בדמוקרטיה אתה רשאי לחשוב כרצונך, לחלוק לחלוטין על הצד שכנגד, להסביר לו שהוא טועה לחלוטין, ואף להחליט בשבילו החלטות כנגד דרכו. אם אתה מהווה את רצון הרוב, אתה מחליט על הדרך (לא על המחשבה), אם הוא - הוא מחליט על הדרך.

בדיקטטורה אתה מכתיב לאדם את דרך חשיבתו, ומונע ממנו את האפשרות להשפיע על הסביבה, על המחיה ועל העתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן להם מדינה ותראה איך אחרי שנה טילים יעופו אלינו, אבל אז תגידו הם מדינה, אפשר להחזיר להם בכל הכוח.

אני לא מוצא איפה הסתירה בין זה לבין מה שכתבתי.

בהחלט, אם יגיע מצב כזה- אפשר להחזיר בלי חשבון.

הוספתי גם שאם יש להם מדינה - יש להם הרבה יותר מה להפסיד.

דבר אחד אני לא מבין אצל כל תומכי הימין. מתי הפכנו ממדינה שמסוגלת להגן על עצמה ועל אזרחיה כנגד 7 מדינות ערב, למדינה שמשקשקת מפחד מאפשרות של מדינה פלסטינית על ידה? התמודדנו כבר עם צבאות סוריה ומצרים יחד, שניהם צבאות איכותיים בהרבה ממה שיש לפלסטינים להציע, אז מה הפחד הגדול? עם טרור קשה לנו או לכל מדינה אחרת בעולם להתמודד, כי הוא פוגע ללא אבחנה, בעיקר באזרחים, אבל עם צבא סדיר? בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשמיד את חמאס ביום אחד, הבעייה שאו"ם שמום יתחיל לצעוק השמדת עם וכל השטויות הרגילות שלו ואז ישר ישראל תתחיל לפחד כמו ילד מוכה.

אז יהיו עלינו קצת סנקציות, אבל לפחות נפתר פעם אחת ולתמיד מהבעייה הפלסטינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אומרים את אותו הדבר עליך, אגב.

הם רואים בך בעיה שצריך להשמיד.

אם כולם היו רואים את האפשרות לעשות שלום, אז היה שלום.

הבעיה היא שאנשים כמוך גם יש בצד השני. זה שורש הקונפליקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה פה רוב ערבי, ובזכות הדמוקרטיה שלכם הם יוכלו לבחור ראש ממשלה ערבי ונהייה מיעוט נרדף, נראה מה תכתבו לי אז.

אם בכלל תשארו פה.

וולק צודק..

בסופו של דבר הם יהו יותר מאיתנו.נקודה.:idea:

זה מה שתמיד אמרתי, הפלשתינים הם יחסית בכלל לא בעיה..(גם החמאס לא )

הבעיה האמיתית היא ערביי ישראל , והשמאל מתכחש לזה וממציא דברים כמו "דו קיום"" ומדינת כול אזרחיה", ולא רואה לטווח רחוק.

אם הם בבחירות האחרונות כמעט לא הצביעו וקיבלו 11 מנדטים, אז תארו לכם מה יקרה עוד 15 שנה שהם יחליטו להצביע.

הם יוכלו להקים לך ממשלה , הם יוכלו לשבת לך באופיציה ולחסום מלא חוקים, ואז נראה מה יש לשמאלנים להגיד על זה.:?

הפתרון שלי הוא להחזיר את השטחים ביהודה ושמרון, מזרח ירושלים וכל אזור המשולש.(אם כל הצער והכאב)

רק ככה נוכל להבטיח פה מדינה יהודית לאורך זמן.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי - הם לא רוצים לקחת את מה שאתה או האחרים נותנים :idea:

יש כאלה הנותנים להם את כל ירדן - הם לא רוצים .

אחרים נותנים חלקים מיהודה שומרון וכל עזה - הם גם לא רוצים .

בודדים במדינה מוכנים לתת הכל , ללא בקרה , וללא ערבויות - לזה מתנגד רוב העם בישראל ( ראה תוצאות הבחירות )

ומה הם רוצים - הם לא רוצים אותך או אותנו כאן , ואם כן עם גלולת רעל - החזרת הפליטים לתוך גבולות הארץ .

ללא קיום הסכמים קודמים שנחתמו , ללא פירוז מנשק , וללא הסכם שלום .

כל מי שחושב ניתן להם מדינה והם ישברו את הראש טועה - הם ישברו לנו את הראש בתנאים יותר נוחים .

אז מגיעה התשובה - במדינה יהיה יותר קל להלחם , נפגע בהם קשות , כי תהיה להם זהות אחידה .

טעות .

ראה לבנון - מדינה עצמאית וריבונית , השולטת על כל גבולותיה - ישראל שכנה שלה ללא התגרות וללא פגיעה בריבונת שלה .

גבולות המדינות סומנו בשנת 2000 ע"י האו"ם .( ללא אזור חוות שאבעה - כך קבע האו"ם )

ובלבנון יש מפלגה פוליטית בשם " חזבאללה "

למפלגה הזאת - יש שרים בממשלת לבנון - חברי פרלמנט ואזרחים לבנונים המזדהים עם דרכה ובוחרים בה .

בדיוק כל הסממנים למדינה ריבונית עצמאית כדרישתנו .

אבל - למדינה הזו יש כאילו צבא ריבון , ועוד צבא מפלגתי נוסף , הזרוע הצבאית של מפלגת החזבאללה היושבת בממשלה .

והזרוע הצבאית של החזבאללה , תוקפת את ישראל מתי שבא לה .

צבא לבנון לא נוקף אצבע - ואם הוא מנסה - הם מורידים לו את כל היד :wink:

מאחר והם מדינה ריבונית - הם שולטים על הסחורות והכספים הנכנסים בגבולות המדינה .

אז מה נכנס ללבנון ע"י החזבאללה - רקטות , טילים וכלי נשק - כסף לשימון המערכת , ולבניית אזורי שיגור נגד ישראל .

הם גם מבצעים פעילות בונה לאיכות הסביבה - משקיעים בשמורות הטבע בצד הדרומי של המדינה .

ואיך ישראל מגיבה נגד מדינה ריבונית מצפון , התוקפת אותה לפי רצונה .

זה רק חזבאללה - זה לא כל הלבנונים .

זה רק הזרוע הצבאית של החזבאללה - זה לא כל המצביעים לחזבאללה .

האם הצלחנו להכניע אותם בעימות הקודם .

האם הם הפסיקו להזרים נשק תקיפה ללבנון .

האם אזרחי לבנון הפסיקו לבחור בהם , וגרשו אותם מהממשלה .

האם העולם ניתק את הקשרים עם לבנון , אשר בממשלתה יושבת מפלגת טרור התוקפת את ישראל .

(אתם זוכרים את ההבטחות לנסיגה מלאה , ללא תנאים וללא הסכם )

איזה מצב עדיף - הנותן בידי מפלגה לבנונית לגיטימית את האפשרות לנייד לפי רצונה כ 400,000 אזרחים מצפון ישראל

ובעתיד לפגוע גם במרכז ישראל לפי רצונה :idea:

או עדיף לשלוט בנתיים על כל הגבולות לישויות הבלתי יציבות באיזור - ולמנוע מהם להתחמש ולפגוע בישראל בצורה יותר קשה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

ספר את זה לתומכי מרצ בשרשור הזה.

אנשים שמוכנים למכור את המדינה בחינם, תוך שיקול שבמקרה הגרוע יעזבו את המדינה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליין מן, :mm_yeah:

קל מאוד להאמין לסיפורים שהפלסטינאים מוכרים. פה תתן להם שטח מחר תחזור לגבולות 67 וזה לא יגמר.

הם ממש לא מעוניינים בשלום!

מדינות ערב כמו שאתם יודעים יש הרבה, אבל מדינת היהודים יש רק אחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמאל בארץ מתעלם מכמה עובדות בסיסיות..

1. עד 67 לא היו שטחים כבושים , אבל גם לא היתה דרישה כלל למדינה פלסטינית, למעשה לא היה כלל עם פלסטיני..

2. אשף אשר הוקם ב 64 עוד לפני הכיבוש , וכבר אז המטרה שלו הייתה הרגה של כמה שיותר יהודים עקב היותם יהודים..

3. החמאס אינו מכיר בקיומה של מדינת ישראל.

4. ירי הטילים נמשך עד רגעים אילו , מבצע עופרת יצוקה כנראה לא הצליח לקדימה והעבודה משתי בחינות , התוצאות בשטח אומרות אחרת והירי נמשך , וכן , השמאל בארץ נחל תבוסה..

ועכשיו הגנון של ציפי נמשך, אחרי שניצחתי בבחירות, מגיע שלב ב , אם אין רוטציה אני לא בממשלה.

שתלך לעזאזל מדינת ישראל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתלך לעזאזל?

יש לנתניהו רוב מוצק של 65 חכ"ים, שיקים ממשלה.

למה הוא צריך את ציפי לבני ?!

למסחטת הכספים של ש"ס ממשלה כזו היא מתת אל, והיא עוד מחזיקה בכיס לא מעט הבטחות שפוזרו בנדיבות לפני הבחירות.

למה חכ"י הליכוד מפחדים ממשלה צרה ?

בוא נראה, אולי ממשלה כזו תצליח לעשות מה שלא עשו קודמותיה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...