Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מדריך] ביטול ציפצוף ההתראה על אי חגירת חגורות בטיחות ברכבים מתוצרת טויוטה

ofers
שימו לב! השרשור הזה בן 2245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי אתה מלך אני לא מאמין שזה עובד איזה כיף!!!!

חחח..

בכיף. אני שמח שאתם מוצאים את זה שימושי.

אבל שוב לזכור זה שאין ציפצוף זה לא אומר שלא צריך לחגור.

ואם אתם מצליחים לעשות את זה על רכב שהוא לא טויוטה קורולה 2008 אנא ציינו את זה פה.

ככה אנשים ידעו שזה כבר בוצע בהצלחה על דגמים אחרים.

בנוסף...

בתחילת השירשור הזה הגבתי להודעה של בחור בשם T-BON.

במהלך התגובה רמזתי שהבחור הנ"ל הוא פוץ (החלק המדובר נמחק ע"י ההנהלה וקיבלתי אזהרה).

אני רק רוצה להגיד שאני עדיין חושב שזאת תגובה סבירה להודעה המיותרת שמר T-BON רשם.

אולי זה קצת ילדותי ולא במקום אבל גם השאלה של הבחור היתה מיותרת (תגובה מיותרת לשאלה מיותרת).

כל זה לא משנה כי הנהלת הפורום לא מסכימה איתי ויש לכבד אותה.

באמת ובכנות רציתי להגיד לפוץ שאני מתנצל אם הוא נפגע ובאמת זה לא היה במקום מצידי (הייתי צריך להיות היותר בוגר).

:evil:

תהנו מהמדריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבר אמר לי שבפוקוס כל הפעלה של איתות מבטלת את הצפצוף, עד ההתנעה הבאה.

זה לא נכון, לחבר שלך כנראה אין פוקוס או שיש לו בעיה חשמלית כלשהי, איתות לא אמור לבטל את הצפצוף,של החגורות,ורגב ישנו רמקול נפרד שמבצע את הצפצוף ללא קשר בכלל לאיתות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מפריע לכם שאנשים לא יחגרו..

It's natural selection at it's best

לא הכי מדוייק, חגורה גם עוזרת לך לייצב את הגוף במושב הנהג, ולמעשה מאפשר לך יכולת ניהוג טובה יותר.

אם בזמן תמרון חירום הנהג יזוז טיפה ולא ישלוט ברכב בצורה אופטמלית, הוא עלול להמרח על האוטו שלך ! זה כבר הופך את זה לבעיה של כולנו לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

Ofers,

תודה רבה רבה רבה לך.אתה פשוט אלוף .

למרות שחלפו להם 5 שנים מאז פתיחת השרשור התרד הזה אתמול ראיתי במקרה את ההסברים ובאמצע מפגש עם החברים ירדתי לאוטו וזה תפס (מסתבר שהיפנים לא משנים מתכון טוב גם אחרי 5 שנים קורולה 2012).

אז שוב תודה רבה ידידי.

למען הסר ספק כמעט ואיני נוהג בקורולה רק בסאוונה שלי אבל אני תמיד עם חגורה .

בברכה

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

האמת, לא מבין למה מנגנון הצפצוף עובד גם עבור מושבים אחרים חוץ ממושב הנהג. אצלי בקרניבל 2009 המנגנון הזה עובד רק עבור כיסא הנהג וכך צריך להיות לטעמי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, מה הבדל בין נהג לנסוע מהבחינה הזו?

איפה שיש התראה לחגורת נוסע, יש חיישן בכסא, החיישן מדווח למחשב האם הכסא תפוס. אם אף אחד לא יושב בכסא הנוסע, ההתראה לא תצפצף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, מה הבדל בין נהג לנסוע מהבחינה הזו?

איפה שיש התראה לחגורת נוסע, יש חיישן בכסא, החיישן מדווח למחשב האם הכסא תפוס. אם אף אחד לא יושב בכסא הנוסע, ההתראה לא תצפצף.

ההבדל הוא שכיסא הנהג תמיד תפוס כשהרכב נוסע (לפחות עד שיהיו רכבים אוטונומיים שלא צריך לפקח עליהם :) ), לכן בכלל לא צריך להיות חיישן בכיסא (הצפצוף עובד תמיד כשהחגורה בחוץ), זה מיותר. לעומת זאת שאר המושבים יכולים להיות פנויים מנוסעים, עם מטען/קניות/כלב עליהם ובמקרה זה לא צריך לחגור אותם, אבל כשיש חיישן בכיסא, זה הופך לטורח ומטרד עבור הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אצלי אין צפצוף

:roll:

?

(יונדאי סונטה שנת 2000)

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...