Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מצולם] - הרכבת דיפרנציאל של Quaife ב 306 XSI דור שני

fizban
שימו לב! השרשור הזה בן 5408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון - הרגשות עדיין מעורבים.

מצד אחד אני מרגיש תת היגוי חריף אם אני לוחץ יותר מדי על הגז בסיבובים הדוקים, אני לא יודע אם זה מצב הצמיגים שהתשתנה או שאולי בשילוב מוט מייצב עליון קידמי הרכב קשיח מדי מקדימה. מצד שני, בסיבובים מהירים הרכב דבוק לכביש בצורה מגניבה לחלוטין. יש סיבובים שאני מסוגל לקחת ב 20 קמ"ש יותר ואני לא צריך להרפות מגז. אני מרגיש גם דרך ההגה שהדיפרנציאל עובד כשהרכב במגבלות. פשוט להלל את ההגה הזה, כמה תחושות הוא מסוגל להעביר.

מאוד רציתי לבדוק את הרכב בנחשונים כי כבר גמרתי שם זוג צמיגים לפני הרכבת הדפרנציאל אבל נותנים שם לשכור את המגרש כולו לחצי יום או יום שלם. אי אפשר לבוא ל 10 דקות, שזה בדיוק מה שאני צריך.

ממש מעצבן שאין פה מסלול שאפשר לבדוק את ההשפעות, כי הרי על כביש ציבורי אני נזהר הרבה יותר.

נראה מה יהיה ב MDC

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי וזאת כמובן ללא הכרת הרכב שלך, תת היגוי שלך עכשיו נובע מהמוט המייצב הקידמי, נסה להקשיח את החלק האחורי ברכב יותר מהקדימה+ כיוון פרונט נכון.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי אימון נחמד במסלולים, השד לא נורא כל כך. לא הרגשתי יותר תת היגוי מן הרגיל בזמן ג'ימקאנה.

הפרונט מכוון על פי הוראות היצרן ובוצע איזון גלגלים דינמי.

החלק האחורי מוקשח בעזרת אנטי רול 28ממ.

תודה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, אתה צודק.

גם את הקלאץ' הקרמי של helix.

חבל שאי אפשר לערוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

תתחדש

אני מת לעשות את זה לקופרה שלי אבל מפחד להתאכזב מהתוצאה... זה לא חלק זול.

מה אתה אומר? שווה את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...