Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש בעלי ניסאן טידה לצורך תביעה ייצוגית

דניאל דקל
שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או שאתה רואה יותר מדי "חוק וסדר"...

אם תוכל לציין את שם המוצר באופן מדוייק, או, עדיף, לצלם את צידו האחורי (עם הפתקית עליה כתובים מרכיבי החומר) ולהעלות לפורום. אני לא מצאתי מוצר של טרטל שמיועד לדש-בורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין, ריססת חומר שאתה מודה שהוא זה שגרם לבעייה ואתה מנסה להפיל את תיק האחריות על ניסן?

מבלי לנסות להבין מה ההיגיון לרסס חומרים רעילים כאלו על יחידת פלסטיק מסכנה, אני לא חושב שיש לך יותר מידי סיכוי במשפט, בטח שלא בתביעה יצוגית.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי סיליקון מיועד לניקוי שיטחי עץ ומתחת ובשום פנים ואופן לא פלסטיקים. שטחי PVC ניתן לנקות עם אמולסיות מימיות של חומרי פעילי שטח שומניים. לצורך העיניין ניתן להשתמש בתמיסה מהולה של נוזל כלים. לוקחים שני כלים של ליטר מי ברז. באחר מוסיפים כפית של נוזל כלים. מרטיבים סמרטוט ועוברים ביסודיות על הדשבורד. את הסמרטוט השני מרטיבים במים נקיים ושוב עוברים על הדשבורד. אוספים את שאריות הנוזל עם הסמרטוט השלישי שהוא יבש.

תשומת לב מיוחדת יש לשים לניקוי כימי לשטחי הבד. הניקוי הכימי עלול להזיק למשטחי PVC. אני חושב כי יש להימנע מניקוי הכימי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר פוליצ'וק הנכבד

כנראה שטרטל וקס חושבים אחרת

אני חושב שתמונות שוות אלף מילים

השתמשתי באותו תכשיר ב-ד-י-ו-ק בסובארו אימפרזה שלי, והאמינו לי שהספריי הגיע גם לחלק הכסוף שבמרכז הדשבורד.

דבר לא קרה, ניגבתי והמשיכו החיים כסדרם.

אני לא מאמין שהדבר צריך לקרות, אצלי דבר לא קרה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר פוליצ'וק הנכבד

כנראה שטרטל וקס חושבים אחרת

אני חושב שתמונות שוות אלף מילים

אבל עדיין עד שלא תצלם את הפגיעה איפה שקרה ברכב לא נוכל לדעת, איך זה ניראה אז תעלה תמונה של הפנים של הרכב וגם את הפאנל שלו.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תמונה של הפנל הפגוע

שימו לב כיצד ניתן לראות בבירור את נתיב הנזילה של החומר על גבי הפנל

כל הדשברוד מעליו נותר ללא פגע, וכך אמור להיות!

אגב, אבי הזכיר לי, שגם במגבונים הלחים שהומלצו לשימוש בספר רכב

קיים סבון וחומר ריח, אופס, שוב חומר הנחשב לממיס

אז ניסן יכולים לתבוע את עצמם? :lol:

panel.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא צילמת יותר ברור את החלק של ה-Do not use, זה היה שופך אור על ה"פרשה". מכל מקום, על פניו, לא נראה לי שקיים סיכוי שיאשרו פה ייצוגית, או שיש קייס בכלל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגוף שיכול לבדוק ולתת חוות דעת הנו המעבדה לחקר הכשל בניהולו של קנדלר מאיר

עלות הבדיקה אינה זניחה ואתה צריך להיות בטוח שאתה מוכן להרפתקה............

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפרק את הפאנל, לבקש שיצבעו, לשלם על זה 50 שקלים ולגמור עניין, אתה מעדיף לתבוע, לחכות איזה שנה עד שכל התהליך יסתיים ואז אולי לקבל פאנל חדש?:-?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ברגע שתתקבל תביעה ייצוגית מן הסתם החברה תנסה לסיים את זה פה בארץ עם פיצוי מסויים, ספק מאוד גדול אם זה יעבור קדימה, לכן בתנאים של הארץ, ולאחר הגשת כתב תביעה, ולאחר שהמנהלים וכל האחראים יבינו שהבנאדם רציני אז זהו בעצם פרק הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...