Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת לחץ שמן נדלקת לסירוגין - פאסאט טורבו שנת 2000

vw1.8 turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברכבי לפני מספר חודשים נדלקה נורת לחץ שמן(מלווה בצפצוף ואז ממשיכה להבהב)

הרכב נלקח למוסך רון שם פורק האגן והמערכת נוקתה והנורה הפסיקה לדלוק חוץ מפעם אחת במהלך נסיעה ואז היא כבתה

אתמול במהלך שיוט באילון נדלקה הנורה(מלווה בצפצוף) עצרתי מיד בצד והנורה נכבתה לבד

מאז הנורה המשיכה לדלוק במהלך הנסיעה וכל פעם שהיא דלקה עצרתי בצד כיביתי את הרכב ואז היא לא דלקה אך לאחר מספר דקות של נסיעה היא שוב דלקה וכך חוזר חלילה

במהלך הנסיעה חזרה הנורה נדלקה שוב עצרתי בצד אך לא כיביתי מנוע כיוון שרציתי לשמוע אם יש רעש של דפיקות מהשסתומים אשר יכול להגרם כתוצאה מלחץ נמוך אך המנוע היה שקט במשך כמה דקות אפילו שהנורה המשיכה לדלוק

היום שנסעתי שוב נדלקה הנורה תוך כדי נסיעה נתתי קצת גז והנורה נכבתה וכך קרה כמה פעמים במהלך הנסיעה

ברצוני לציין כי לא חסר שמן ברכב וממולא בו רק שמן סינטטי מלא (ליקוי מולי סגול)

אני חושב שהבעיה היא ביוניט אך אודה אם מישהו יוכל לשפוך קצת אור על הבעיה ואולי לתת פיתרון

עקב אילוצים שונים אוכל להגיע למוסך רק ביום חמישי ושאלתי היא האם בטוח לנסוע עם הרכב במצב זה

בברכה ותודה מראש לכל העונים

turbo forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכונאי לשעבר ודבר אחד אסור לעשות זה לנסוע עם נורת לחץ שמן או נורת חום מזהירות.

חבל על המנוע וחבל על כספך,

כח את הרכב (אפילו בגרר למוסך)שיפתרו הבעיה.

לחץ שמן ירוד יגרום לשחיקה מוגברת בלאי והרס למנוע ,

מיסבים ישחקו , כאשר כבר תשמע רעש הוא לא יחלוף יותר, על תנסה לשמוע רעש.

גש למוסך שיחליט העם היוניט או המשאבה או משהו פורק למנוע את הלחץ.

בהצלחה

תעדכן אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום,

נדלקה מנורת לחץ שמן עוצרים בצד ולא ממשכים לנסוע בשום מקרה גם אם לדעתך הבעיה ביוניט לחץ שמן.

הסיבות להדלקות נורת החיווי הם רבות ולכן אל תסע עם הרכב !

גרור את הרכב למוסך רון שטיפל בבעיה קודם לכן.

הנורה כבית בטורים גבוהים מכיוון שלחץ השמן עולה לערכים תקינים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזור למוסך רון לטיפול נוסף בתקלה.

אצלי ברכב אחר לחלוטין דייהטסו אפלאוז דווקא בנסיעה בטורים גבוהים והידלקות פתאומית של מנורת לחץ שמן עלו בהחלפת מנוע שעלותה אלפי שקלים ופשוט חבל.

גרור את הרכב למוסך ואל תנהג בו -בדיוק למקרים כאלו המציאו את הגרר ולא רק לתאונות חס וחלילה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לחבר שלום.

ראשית,אל תניע את המנוע שוב.

בעיה ידועה במנועי ה1.8T היא הצטברות בוצה במנוע,וסתימת רישתית יניקת השמן באגן,לעיתים קרובות קורה,שאחרי הניקוי,הנורה ממשיכה לדלוק,ואז צריך לנקות שוב את הקרטר,אני נתקלתי בזה כמה פעמים.

בכל מקרה,רון הוא המומחה ב"ה" הידיעה בנושא,עצתי היא ,גרור את הרכב לרון מחר בבוקר,והכל יבוא על מקומו.

בברכה,אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים

הקרטר פורק ונוקה פעמיים פעם אחת אצל מוסך פליקס ושלא הייתי מרוצה מאיכות העבודה הגעתי לרון ושם הוא פורק ונוקה שוב לכן אני די בספק אם זו בעיה אשר נגרמה מבוצה

שאלתי היא האם הגישה לבדוק את היוניט היא נוחה או ששוב פעם צריך לפרק חצי אוטו להגיע לשם ?

ומה עוד יכולים להיות הגורמים להדלקות הנורה (מלבד יוניט ותקלה במשאבה) ?

turbo forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אפשר לחפור את העניין?

נורית דולקת, או שיש בעית לחץ שמן, או שיש בעיה במעגל הבקרה לכך.

במקרה הראשון, אם תסע, תאלץ לאשפז את המנוע, או במקרה הגרוע יותר, לשלוח אותו לדרכו האחרת.

במקרה השני, נורית דולקת , והבעיה למשל, ביוניט, לא יילך המנוע, אבל השאלה האם אתה רוצה לקחת את הסיכון.

הקיצר, כמו שרשמו קודמי, קח את האוטו למוסך, ואל תסע כך, אפילו אל תניע.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...