Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש אחר סובארו GFT וסיפור קטן

agrol1
שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור יש איפה שהוא סובארו סטיישן 4*4 כזו למכירה?

אגב פגיעות שאסי שחברים רואים.. היתה לי סונומה יפיפה וגם אותה ניסיתי למכור לבחור נחמד שהגיע עם חבר "מבין" בעל מוסך.

לאחר בדיקה קצרה של האוטו מלמטה קבע "החבר המומחה" כי לאוטו יש פגיעת שאסי רצינית. תאונה רצינית כדבריו מה שלא היה ולא נברא מעולם.

מה שכן היה זה חולשה של המרכב מה שהצריך ריתוך אולי.ככה לפי מחלקת תאונות במוסך UMI

אבל בשום אופן לא תאונה ולא משהו קרוב.

אני לא נוהג לסמוך על חבר שמביא חבר שמביא מישהו שמבין. בשביל זה יש מכוני בדיקה שיתנו תוצאה כתובה לפחות בחלקים היותר רצינים של הבדיקה .

לו הכלבים יכלו לדבר סיפוריהם הלא מתוחכמים היו מעצבים מחדש את טרגדית המין האנושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן ארז,

כמובן שלאי ההסכמה על נושא המחיר היה חלק מרכזי...אתה ביקשת יותר מדי והצעת פחות מדי...:)

פקטור נוסף בהחלטה היו השינויים שבוצעו ברכב, אני מעדיף מקוריות.

האודי קופה הוא רכב נהדר לטעמי אבל בסוף קניתי פולקסווגן שירוקו - שלדה מתקשרת וזריזה יותר.

אני משתמש בה באופן יומיומי (20 אלף ק"מ בשנה) בכבישי הצפון המפותלים ונהנה מכל רגע.

את הוולוו אגב, מכרתי לפני כשנה במחיר גבוה מעט מזה שביקשתי ממך במסגרת עסקת ההחלפה.

נוהג בה כעת אדם כבן 70 באופן כמעט יומיומי ודווח לי שהוא נהנה.

להשתמע

יניב

לא אשאל אותך האם עזיבת האזור שלנו לטובת הצפון הייתה החלטה נכונה מאחר ואני מניח שלא אוכל לחיות עם התשובה.

אני חייב להודות שהשירוקו גורמת לעיני הימנית למצמץ בעצבנות כל פעם שאני רואה אותה באייקון שלך ומאחר וזכיתי לטעום מהפדנטיות הבילתי מתפשרת שלך אני יכול לדמיין איך היא מגיבה בעיקולים כשאתה מצמיד את הדוושה לריצפה.

אני מעריך מקוריות כל זמן שהיא אצל אחרים. מהאאודי אני מקבל משהו אחר. מנוע הקורדו פשוט גורם לי לשכוח לנשום כשאני מאיץ. המומנט הפנטסטי שלו מושך את הרכב קדימה חזק בכל הילוך שאני נמצא, אחיזת הכביש השתפרה פלאים לאחר שהחלפתי את ארבעת הגלגלים לקוטר המקורי 14" והלבשתי עליהם ארבעה צמיגים חדשים. מערכות ההגה והמיתלים פורקו, תוקנו והורכבו מחדש. החופשים במערכת ההגה בוטלו. חוטי הצתה הוחלפו, צנרת הגומי בפילטר הפתוח שנקרעה תוקנה, כל צינורות הווקום שרובם היו קרועים ולא חוברו נכון הוחלפו וחוברו כהלכה. המזגן תוקן ועובד מצויין ואני יכול להמשיך עוד ועוד. נכון שהיא לעולם לא תחזור למקוריות, אבל למי זה איכפת? אם המקוריות הייתה חשובה לי, מראש לא הייתי קונה את הרכב הזה.

אני שמח שמכרת את הוולוו ואפילו קבלת את הסכום שדרשת. זה נותן לי תקווה לגבי מכירת האאודי.

דרך אגב, חמי ז"ל שהלך לעולמו לפני כחודשיים השאיר אחריו בין השאר וולוו 144 סטיישן שנת 71 אורגינלית לחלוטין. אולי אתה מעוניין לרכוש אותה בעבור חופן דולרים?

כל טוב

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור יש איפה שהוא סובארו סטיישן 4*4 כזו למכירה?

אגב פגיעות שאסי שחברים רואים.. היתה לי סונומה יפיפה וגם אותה ניסיתי למכור לבחור נחמד שהגיע עם חבר "מבין" בעל מוסך.

לאחר בדיקה קצרה של האוטו מלמטה קבע "החבר המומחה" כי לאוטו יש פגיעת שאסי רצינית. תאונה רצינית כדבריו מה שלא היה ולא נברא מעולם.

מה שכן היה זה חולשה של המרכב מה שהצריך ריתוך אולי.ככה לפי מחלקת תאונות במוסך UMI

אבל בשום אופן לא תאונה ולא משהו קרוב.

אני לא נוהג לסמוך על חבר שמביא חבר שמביא מישהו שמבין. בשביל זה יש מכוני בדיקה שיתנו תוצאה כתובה לפחות בחלקים היותר רצינים של הבדיקה .

יש לי סובארו כמעט כזו למכירה. (97)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אשאל אותך האם עזיבת האזור שלנו לטובת הצפון הייתה החלטה נכונה מאחר ואני מניח שלא אוכל לחיות עם התשובה - טוב שלא שאלת...אבל אתה מוזמן לבקר

אני חייב להודות שהשירוקו גורמת לעיני הימנית למצמץ בעצבנות כל פעם שאני רואה אותה באייקון שלך ומאחר וזכיתי לטעום מהפדנטיות הבילתי מתפשרת שלך אני יכול לדמיין איך היא מגיבה בעיקולים כשאתה מצמיד את הדוושה לריצפה - זה אפילו קצת יותר טוב ממה שאתה מדמיין

...אחיזת הכביש השתפרה פלאים לאחר שהחלפתי את ארבעת הגלגלים לקוטר המקורי 14" והלבשתי עליהם ארבעה צמיגים חדשים. מערכות ההגה והמיתלים פורקו, תוקנו והורכבו מחדש. החופשים במערכת ההגה בוטלו. חוטי הצתה הוחלפו, צנרת הגומי בפילטר הפתוח שנקרעה תוקנה, כל צינורות הווקום שרובם היו קרועים ולא חוברו נכון הוחלפו וחוברו כהלכה. המזגן תוקן ועובד מצויין ואני יכול להמשיך עוד ועוד - מדהים שהצלחת לתמצת את כל מה שהפריע לי אז למרות שלא ממש שוחחנו על זה.

אני בטוח שעכשיו החבילה שלמה יותר.

אני רואה יותר מדי מקרים שבהם מחשיבים כ"שיפור" את הכפלת הספק המנוע המקורי ויותר, ולעומת זאת משאירים את השלדה ומכלולי הבלימה, המתלים וההיגוי אשר בקושי התמודדו עם ההספק המקורי.

לירוי - אתה יכול להיות רגוע יותר (עדיין הייתי בודק את השלדה).

אני שמח שמכרת את הוולוו ואפילו קבלת את הסכום שדרשת. זה נותן לי תקווה לגבי מכירת האאודי - לכל סיר המכסה שלו, אני משוכנע שתמצא את שלך, ואם אכן האודי מרגישה שונה כעת מהזמן שנהגתי בה - אז גם אל תתפשר במחיר.

דרך אגב, חמי ז"ל שהלך לעולמו לפני כחודשיים השאיר אחריו בין השאר וולוו 144 סטיישן שנת 71 אורגינלית לחלוטין. אולי אתה מעוניין לרכוש אותה בעבור חופן דולרים - אני גר בגליל, אני יכול לשלם לך בחופן זיתים...

כל טוב

שבוע טוב

יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא פגשתי אל אלון אך שוחחתי איתו בטלפון מס' פעמים לפני שרכשתי את הסובארו שלי ואני חייב לציין שקיבלתי ממנו יחס חברי מאוד והמון המון עצות שעזרו לי גם בבחירת הרכב ובתהליך השיפוץ עצמו. אלון אפילו הציע את זמנו ואת נסיונו למרות שאף פעם לא נפגשנו. אני חייב לציין גם את משה אזולאי שסייע לא מעט אם זה בעצות בעידוד ובמס' חלקים שהייתי צריך.

במצב כלכלי קצת יותר נזיל את הרכב של אלון אני הייתי קונה בשיחת טלפון בלבד, גם מפאת הדגם וגם על פי ההיכרות שלי איתו (מצומצמת ככל שתהיה) והייתי עושה את זה ללא חרטות.

עוזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שוחחתי עם אלון לפני שרציתי לקנות רכב סובארו.

אלון מאוד חברותי ומעוניין לעזור בכל,

למרות שמעולם לא פגשתיו ולא יודע אפילו כיצד נראה אני חושב שנעשה כאן עוול לשמו הטוב.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...