Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפצורים לאימפרזה GT

Yarin
שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מהם? יש שם לא מעט שמנים :-)

למנוע - Motul 300V Competition

למשאבת קלאץ' - Motul RBF 600

לדיפרנציאל - Motul Gear 300

ולגיר - קוקטייל של 3 שמנים: Redline LW Shockproof, Penzzoil Synchromesh, Castrol Hypoy C

הקוקטייל מוכר בחו"ל בשם Uncle Sctotty's Cocktail - ובדיעבד מסתבר שהדעות עליו חלוקות.

בטווח המיידי ישנו שיפור לטובה בהעברות הילוכים, אבל יש כאלו הטוענים שבטווח הרחוק הוא גורם נזק לגיר (בעיקר בגלל ה-Synchromesh).

לאחר קריאה מעמיקה של דעות ונסיונות של משתמשים החלטתי להחליף אותו בהקדם האפשרי ל-Motul Gear 300 "נקי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקוקטייל מוכר בחו"ל בשם Uncle Sctotty's Cocktail - ובדיעבד מסתבר שהדעות עליו חלוקות.

בטווח המיידי ישנו שיפור לטובה בהעברות הילוכים, אבל יש כאלו הטוענים שבטווח הרחוק הוא גורם נזק לגיר (בעיקר בגלל ה-Synchromesh).

לאחר קריאה מעמיקה של דעות ונסיונות של משתמשים החלטתי להחליף אותו בהקדם האפשרי ל-Motul Gear 300 "נקי".

:lol:ומה עכשיו יקראו לזה Uncle moshe Cocktail ?

אחרי שאתה תחליף את Synchromesh ב motul .

בכל מיקרה גבל ח"ח על הפרויקט ,יפה שאתה מתחיל מהדברים הקטנים(יחסית) ולא יש הולך וצועק "אני רוצה לגדוש מנוע".

נ.ב ולמרות כל זה יש איזה תיכנון להוספת כמה סוסים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בעיה להחליף את ה-Synchromesh כשכל הנוזלים כבר מעורבבים בגיר, במחשבה שנייה יש סיכוי שזה אפשרי: http://www.main.experiencetherave.com/subaru/images/cocktail :shock:

לגבי תוספת כח, לא בעתיד הקרוב - אבל אני מאמין שזה יגיע מתישהו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני על המוטול 300V - לא זול אבל כנראה שווה את ה"אהבה" .

נ.ב: נושא המפרק מתחת לידית היל' הוא מחלה ידוע בסובארו .

זה הדבר הראשון שהחלפתי - הרגיש לי כמו קוויקשיפט פתאום :shock: .

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פשוט תענוג לראות את הדיון הזה, איך שכל פעם אתה "משדרג" את האוטו קצת יותר ומוסיף לו פשוט כיף.

יש איזה מישהו שרוצה לקחת אותי כ"בן חסות" ולהיות המאסטר שלי למכוניות וללמד אותי כל מה שהוא יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תענוג לקרוא את תהליך הפרוייקט.

אני נוהג על 2.0R ורוב הזמן הייתי מעדיף יותר הנעה אחורית ( 70%-80% ), יש אפשרות לכוונן דבר כזה?

אני יודע שב STI החדשות יש.

אמפרזה 2.0R ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו ירין, בתור אחד שמבין בשיפורי רכבים כמו שאתה מבין בגרגירי חול חלליים וצופה מהצד בכל השיפורים וההשקעה הזאת אני המום מעצמך... כל הכבוד!! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...