Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פז'ו 309 עם דשבורד מאולתר ומצב מכני מצויין - מה אני יכול לעשות איתה?

ferez
שימו לב! השרשור הזה בן 5798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

כמו שרובכם יודעים יש לי כמעט שנה את ה-309 היקרה שלי.

בגדול, אני מאוד מרוצה מהרכב, בחודשים הראשונים היו כמה בעיות שרובם הגדול נגרם באשמתי ובגלל חוסר הבקיאות שלי בעולם הרכב. מהר מאוד תוקנו כל התקלות והרכב שלי טפו-טפו-טפו נוסע בצורה משביעת רצון (שיפוץ קרב', 4 בולמי זעזועים חדשים, 4 צמיגים חדשים, רדיו דיסק חדש, רדיאטור בן שנה, מערכת קירור נוקתה ופרסטון ירוק מוקפד וכו'...).

הרכב לא עבר הרבה ק"מ (130,000) ובאמת שאני נהנה ממנו, אבל בקרוב אני נוסע לחו"ל ולאחר מכן אני חושב להשתדרג.

כמו שרשום בכותרת, הדשבורד מאולתר ונראה סביר למרות שלי זה לא ממש מפריע.

כנראה שלמצוא קונה ייקח לי שנים, האם יש דרך כלשהיא שאני אוכל להרוויח עליו כמה אלפים?

הייתי שמח למכור אותו לסטודנט תפרן בגילי (שלא מעניין אותו דשבורד שמשבורד) שידע להעריך את מה שהאוטו הזה ייתן לו תמורת כמה אלפים בודדים, אבל זו כנראה רק פנטזיה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה, אולי תצליח למכור את הרכב למגרש.

אנשים לא מבינים במכוניות, הוא יראה את הדש בורד ויחשוב שכל הרכב גמור.

למען האמת, מאוד מסקרן אותי לראות את הדש בורד המאולתר. אם אתה מוכן לעלות תמונות - יהיה מאוד מעניין להסתכל.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצלם מחר ואעלה, לא להיט הדשבורד הזה, בגדול זה נראה כאילו כיסיתי את הכל בבד והלדים ששמתי בתור תאורת לוח שעונים קצת בולטים :roll: מיותר לציין שאין תא כפפות ואין פתחי איוורור :oops:

אבל, חוץ מהעניין האסתטי, זה ממש לא מפריע לי (אפילו אין קירקושים כי כל הדשבורד מבוסס על פלסטיק רך ובד שמשככים מהמורות בכביש :wink:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה צריך לשקול את ההחלפה בהתחשב בתקציב.

אם כשתחזור מחו"ל התקציב שוב יהיה זעום והשדרוג יהיה לרכב מודל 94, אולי לא שווה כל בלאגן המכירה והקנייה ושווה לך להקפיא רישיונות וטסט ולהעמיד את הרכב עד שתחזור.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששדרוג יכול להיות לאו דווקא בשנתון, אלא העיקר שדרוג הוא בסוג הרכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדש בורד באמת סביר ואם להתחשב בכך שזאת עבודת יד - לא רע בכלל!

משענת יד אהבתי.

כל הכבוד לך, ferez. זה באמת מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

המשענת באמת יצאה איכותית (בד דמוי עור, מילוי ספוג), חבל שלא צילמתי את תהליך העבודה, אולי הייתי כאן נותן רעיונות לכמה אנשים.

והדשבורד, הוא בסדר אבל עדיין אני בטוח שאנשים ירתעו למראה הדשבורד המוזר אם וכאשר יבואו לקנות (כמו שאתה רואה הוא מורכב מחתיכות פלסטיק, ריפוד אחורי ישן, וחתיכות של שטיח מקיר לקיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך, אם האוטו נוסע טוב,

הייתי מחזיק אותו עוד קצת..

(אגב, עובר טסט ככה עם הדש המיוחד והיפה הזה?).

כל הכבוד על העבודה, ממש יפה :)

Skoda Fabia 2010 Manual - SOLD

Seat Ibiza 2018 Manual - SOLD

Seat Ibiza 2024 - DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כל הכבוד על העבודה, אבל לא עוצרים אותך בכניסות לנתב"ג ? :-)

אם זה טוב ונוסע בצורה שמספקת אותך, אני תמיד בעד להשאיר את האוטו - רווח גדול לא תראה ממנו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא ניגש לפרוקייה ומפרק דשבורד כזה?

אני בתור קונה פוטנציאלי שהייתי ניגש לראות רכב למכירה ורואה את הדבר הזה- הייתי מקבל התקף לב מיידית.

אם הרכב מושקע ומטופל עדיף לך להישאר איתו מאשר למכור בגרושים, זה גם מה שאני עושה, רק תחליף את הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי וזה היה כזה פשוט, אני מחפש דשבורד כבר בערך שנה.

ה-309 הפוטנציאלית היחידה שמצאתי עד עכשיו היא אחת מושבתת שהפכו אותה לפירסומת למסעדה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

כנראה שלמצוא קונה ייקח לי שנים, האם יש דרך כלשהיא שאני אוכל להרוויח עליו כמה אלפים?

אכן, פנטזיה להרוויח על כזה אוטו כמה אלפים.

גם אם האוטו תקין ב 100% זה מבריח קונים.

המלצתי לך - תישאר עם הרכב עד שתמצא דשבורד, או שתמכור אותו לפי משקל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ferez, יש פה פוטנציאל לפרוייקט פיבר עצבני :twisted:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...