Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על חגורה

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 7479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה דברים , קודם כל מספיק עם כל ההשתלחויות הללו בנוגע לחגורה.

העניין ידוע ומובן - לא צריך לעשות סצינות בכל תר'ד שהנושא מוזכר..

בקשר לדו"ח , במידה ואין חגורות מאוחרה ברכבכם הייתם יכולים להפנות

את תשומת לב השוטר אל העובדה , הוא לא טיפש יש לו ספר תקנות

שם כתוב החל מאיזה שנתון חייב חגורות בטיחות מאחור ( מאמצע שנות ה 80 אם אנני

טועה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כאחד שמקפיד שנוסעיו יחגרו, הייתי בדילמה כאשר נאלצתי לקחת את אחותי ההרה לבדיקות. אז היא לא חגרה (חודש 8) ותפס אותנו שוטר. זה נגמר בקנס של 100 ש"ח. האירוניה כאן היא שהשוטר היה על אופנוע כלומר לבד. יש בדיחה שאומרת שבכל ניידת יש שניי שוטרים, אחד יודע כתוב ואחד יודע קרוא אז השוטר הנ"ל כתב בפרטי הנהג את שמי (זכר כמובן) ובתגובת הנהג "אני בעריון". כן, לא טעיתי, "עריון".

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החגורות ננעלות אוטומטית עם תאוצה חריגה. מדובר במנגנון אמין ביותר, תהיה בטוח שברגע האמת הנעילה תתפוס אותך כמו שצריך, הטכנולוגיה הזו כבר קיימת עשרות שנים.

עדות אישית - חגורות הצילו את החיים שלי ושל חברה שלי בהתנגשות במעקה בטיחות עם סובארו DL. יצאנו ממש בזול - בבי"ח נתנו לנו אופטלגין ושלחו אותנו הביתה; לדעתי בלי חגורות היה סיכוי לא רע למוות מיידי.

כנ"ל, רכב שפגע בי מאחורה הכניס אותי לסחרור, החגורה נתפסה וככה הפנים שלי לא נפגשו בהגה...

Honda Civic 5D, 2009, Black

VW Bora TDI, 2002, White- נגנבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...