Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש ניסיון עם הגה LOGITECH MOMO RACING?

Borka
שימו לב! השרשור הזה בן 6104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש הגה לסימולטורים כמו RICHARD BURNS, LFS, F1 מה שחשוב לי זה חווית הנהיגה וההחזר שאני מקבל מההגה.

מה אתם חושבים על ההגה הזה?

האם יש משהו יותר טוב במחיר הזה ?

כמו כן למי שיש ניסיון עם ההגה אך הדוושות שלו, כי יש לי הגה FORMULA FORCE GP והדושות שלו פשוט לא נוחות וקלות מידי במיוחד הברקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגה נחמד מאוד , המון SHOW , אבל עדיין צעצוע יחסית להיום (בזמנו הוא היה קפיצת מדרגה),

אם אתה רוצה הגה נחמד - ההתחלה תיהיה DRIVING FORCE PRO - מנגנון 900 מקצה לקצה, ואחריו יש את הG25 - היורש הרוחני של המומו הנ"ל - שכולל אותו מנגנון אבל עם 3 דוושות ושיפטר 6 הילוכים + רוורס.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה את המומו, לך על ה- DFP (הוא תומך ב- PC). כתבתי עליו ביקורת בזאפ (תחת פביוס) אם אתה רוצה לדעת למה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותו כמעט שנתיים.

יש לו תמיכה (בהתחלה היתה לא רשמית - עכשיו גם רשמית) ורוב המשחקים הרציניים כוללים בתוכם דריברים בשבילו

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את ה DFP אתמול דרך נקווקס שמצאתי בזאפ, היום התקשרו עלי להגיד לי, שיש בעיה אם המלאי של הDFP ואין אותו :evil:.

אולי מישהו מכיר חנות בצפון (חיפה קריות) שהב אני יוכל לקנות אותו ולקחת על המקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה המחיר של הG25 בארה"ב (ניו יורק)? יש שם דגמים יותר אטרקטיביים או שהוא בטופ?

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה המחיר של הG25 בארה"ב (ניו יורק)? יש שם דגמים יותר אטרקטיביים או שהוא בטופ?

ההגה הכי טוב בעולם כיום הוא הG25,המחירים בחו''ל מאוד זולים מאשר בארץ.

וגם יצא חיקוי של G25 לדעתי,הגה של פורשה.

הנה קישור שאפשר ליראות שם:

http://forum.lfsisrael.com/viewtopic.php?t=511

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הרבה חנויות וחנויות אינטרנט,אך לאף אחד אין אותו במלאי, מתברר שכולם עובדים עם היבואן ואין לחנויות מלאי משלהן.

יש למישהו מושג אולי על חנות בצפון או אינטרנט שיש לה את ההגה במלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק - אני גם מחפש הגה למחשב, לאחר שהנוכחי שלי די שבק חיים. המלצות? מעדיף הגה במחיר של עד כ-400 שקלים (זה שבכותרת נופל תחת ההגדרה?) אולי למישהו יש הגה משומש שהוא רוצה למכור?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק - אני גם מחפש הגה למחשב, לאחר שהנוכחי שלי די שבק חיים. המלצות? מעדיף הגה במחיר של עד כ-400 שקלים (זה שבכותרת נופל תחת ההגדרה?) אולי למישהו יש הגה משומש שהוא רוצה למכור?

רוני

לא. הוא עולה מ 720 ומעלה. אבל ניראה לי שאם אתה כבר משקיע אז עדיך את ה DFP.

יש לו סיבוב של 900 מעלות בניגוד ל 180 המקובלי.

דרך אגב תודה לפורום אשר פתח לי את העניים על ה DFP כי רציתי לקנות את ה MOMO.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...