Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסומות - הטובה ביותר, והשקרית ביותר

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הפעם ה- 100 שאני רואה את הפרסומת ה"הודית" של פיז'ו 206, והפעם המאה שאני נמרח מתענוג בגלל הסרטון הזה, הגעתי למסקנה שכנראה זו באמת הפרסומת הגדולה ביותר בהיסטוריה של פרסומות למכוניות.

:D

מה לדעתכם הפרסומת הגדולה ביותר למכונית?

ואם כבר - לא פחות חשוב - מה לדעתכם הפרסומת השיקרית ביותר למכונית שראיתם? אני למשל נזכר בפרסומת של טויוטה קורולה (הדגם הקודם) שבה מופיעים מיני "ציטוטים" במרכאות המהללים את הרכב, וליד כל ציטוט 5 כוכבים כאילו הוא קיבל ציון... רק מה, כשמחפשים בפרסומת את מקור הציטוטים והכוכבים, לא מוצאים. סתם, פרסומאי ציטט את עצמו. כשראיתי את הפרסומת ההיא, החלטתי שטויוטה מתה מבחינתי.

:mad:

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה דעתך על הפירסומת המעצבנת של האופל קורסה החדשה ?

"מכונית קטנה באיכות מכונית מנהלים"...

אחת הפירסומות הכי מפגרות למכונית ששמעתי לאחרונה... ספיישל מיוחד לישראלי המצוי - טריק שיווקי של איכות "מכונית מנהלים" ("וואי אחי, איכות של מכונית מנהלים :P")

מעניין אבל אני מכיר דווקא כמה קומפקטיות שיכולות לשים בכיס גם מכוניות מנהלים :mm_tongu:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהפרסומת האחרונה של ה206 עם ההודי היא פרסומת אחת מהגדולות.

עוד פרסומת יפה ששודרה לא מזמן (לא זוכר איזה מכונית): הנהג נוסע עם בחורה ואז בא מטוס ומתהפך וטס ממש מעל המכונית הפוך. ואז יש גשר והמטוס ממריא...

פרסומת יפה ומצחיקהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומת נראית נחמדה, אבל המסר קצת סתום, כאילו - מה, C3 לוקחת מטוס קרב? מה היא, דודג' וייפר? :lol: או שזה שהיא מצליחה לעבור מתחת לגשר זה כזה הישג? (אולי כן, היא באמת קצת גבוהה מדי...)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בי אף אחד לא מקנא על זה שיש לי אלפא רומאו... :shock:

אבל באמת - הפרסומת לפז'ו 206 ממש ממש טובה.

אני גם מאד אוהב את הפרסומת של הונדה - ההוא ששוכח שיש לו משפחה. הפרסומת הזו מתאימה גם לתחום של פרסומות שקריות, לא? :)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי אפילו שניים...

אם כבר 206 - עוד הברקה של הפרסומאי של פז'ו:

jesus.jpeg

:)

פרסומת גדולה!!!! ...

וגם הפרסומת של ההודי עדיין מצליחה להפנט אותי כול פעם מחדש...

במיוחד בחלק שהוא נוסע עם היד על החלון בפוזה! :p

אגב עוד פרסומת ממש ממש ממש יפה ששודרה בישראל

הייתה לפני כמה שנים של הפולו ( לפני שני דורות )

שהיא נופלת מהבניין

והקריין אומר "איבזרנו אותה בצורה...מושללללמת , ואז מפרט את כול מה שיש

לה..

ואז היא נעצרת ע"י חבל באנג"י לקראת הסוף והבמאי אומר

"אז או שאתה פולו , או שאתה לא"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרסומת מצחיקה שראיתי הייתה עם הסוזוקי ליאנה

שיש את היפני הזה שמתחיל להשתגע

"ענקית ענקית "

ונכנס לבאגז עם דובי וכו...

הפרסומת של C3 גם יפה!

ויש את הפרסומת של מאזדה עם ה "זום זום זום" שהיא גם יפה

וסובארו B4 והנמר

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהמכונית נוסעת בירידות והנהג עושה לעצמו את הרעש של הצמיגים החורקים בסיבובים

(ואז הקריינית אומרת שלא יפה לצחוק על מכוניות שאין להם אחיזת כביש)

אם מישהו רואה או רוצה למכור vtr/vts או 106 ראלי דור שני אז שלא יתבייש ושירים לי מהר טלפון 055336232 או שישאר הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי, אבל הפרסומות הישראליות למכוניות הן לרוב עלובות באופן מחפיר, במיוחד ביחס לפרסומות מחו"ל. הפרסומות של ה-C3 וההונדה סתמיות. זו של ה-C5 חמודה ולא יותר.

אם אתם רוצים לראות פרסומות מעולות בטלויזיה - חפשו בערוצים מחו"ל. נניח יורוספורט.

פרסומות בעיתונים - רק במגזינים מחו"ל. לפעמים אני מתלהב יותר מהפרסומות שם מאשר שאני מתלהב מחלק מהמכוניות.

בכל מקרה, פרסומת שקופצת מיד לראש היא זו של ה-M5 ש(אני מקווה) כולכם מכירים.

פרסומות בעיתון - יש פשוט המוווון. אני עדיין נקרע מצחוק מתמונה עצומה של תחת של פיל עם פתק קטנצ'יק עליו שבו כתוב "IF YOU CAN READ THIS - YOU ARE TOO CLOSE"

פרסומת ללנד-רובר דיסקברי אם אני זוכר נכון...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדולה ביותר- של ההודי... זה מצחיק כל פעם מחדש... :hihi:

הדפוקה ביותר- די חדשה, של כריזמה אייר, אני לא יודע אם היא הייתה כפרסומת, אבל כל פעם שאני רואה אותה באינטרנט אני נגעל מחדש- משבחים אותה שם, הם מפרסמים בלי סוף נצחון במבחן מול מאזדה לאנטיס (גם חוכמה גדולה וגם לפנידי הרבה זמן), ובכלל הם עושים אותה כאילו היא מלכה... :mad:

גם של האופל קורסה לא אהבתי כל כך...

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אבל אני ממש שונא את הפרסומת של ניסן פרימרה, לא ממש גם אהבתי את הפרסומות של C3 ושל פונטו ספייס וכמובן שהפרסומת עם ההודי היא הכי טובה!

א ל פ א - רק אם אתה מתאים לה

חולם על 147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הפעם ה- 100 שאני רואה את הפרסומת ה"הודית" של פיז'ו 206, והפעם המאה שאני נמרח מתענוג בגלל הסרטון הזה, הגעתי למסקנה שכנראה זו באמת הפרסומת הגדולה ביותר בהיסטוריה של פרסומות למכוניות.

:mad:

הפרסומת של ההודי עם ה206 בהחלט גדולה אך מצחיק אותי החוסר השקעה עד הסוף בפרסומת.

שימו לב שהרכב הראשון בעל הגה ימני, וה206 כמובן בעלת הגה שמאלי :lol: , ההודי הודי אבל הוא באמת העביר את ההגה צד :?:

בכל מקרה יש פרסומת לצמיגים נחמדה מאוד, מראים נהג נוסע בפראות על כביש רטוב והרכב אוחז ולא מחליק אפילו לרגע ובשלב מסויים רכב אחר חותך אותו ושהוא יורד בעצבים מהרכב הוא מחליק על הריצפה.

עוד פרסומת נחמדה היתה לטיוטה ראב 4.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...