Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש י"ם 1.6.07+תמונות.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 6194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגיל,היה מפגש מהנה מאד ומסודר ומאורגן למופת.

הפעם היתה נציגות מכובדת של חברים מהשפלה ומישור החוף.

לשם שינוי לא היסתבכנו בדרך,תודות לרן בעל המרצדס הכחולה שכיוון אותנו ביעילות.

רק חבל שהסחיבה של המרצדס שנראית כמו מיליון $ כה מעוררת רחמים...

מי שבאמת הרשימה היתה האודי 100 של אסף בקר(חשבתם מישהו אחר בטעות?!)שבעלייה חזרה לאחר סיבוב מוצא הראתה לנו את יכולתה המרשימה.

*תמונות המכוניות בעלות מספרי רישוי גלויים-באישור הבעלים*

ילדים בבית 046.jpg

ילדים בבית 044.jpg

ילדים בבית 050.jpg

ילדים בבית 045.jpg

ילדים בבית 047.jpg

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני הייתי שם המקום יפה אבל בעוד חודשיים יהיה קטן מידי...

כל הכבוד למארגן ולבאים!

המפגש מזכיר לי ימים רחוקים של התחלה...כמו שהיה מזמן מזמן בפינות אחרות של מועדון החמש.

יש להתאמץ להוציא את יתר האספנים הירושלמים מהאדישות ולהביאם למפגש.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות! מפגש רביעי, כחודש מאז יצא לדרך המפגש הראשון, שהיום כבר ניתן לקרוא לו המפגש הרשמי של מועדון ה-5 סניף ירושלים.

הן צצות לאט לאט - הן מגיעות למפגשים. מקסימות, נהדרות, מטופחות בידיים אוהבות, והכי חשוב הן ירושלמיות! עדיין יש עוד נפקדות. לא הגענו אל רובן, אבל העסק מחלחל, התגובות מצויינות, והסיפור צובר תאוצה. הרבה שפנו אלי לא רצו להגיע עם הרכב כי הרכב לא "במצב מושלם". לכן פתחתי בהסברה גם בנושא זה, הירושלמים "כבדים" וקשה מאוד להזיזם מהמקום או לקבוע להם עובדות בשטח, אבל חבר מביא חבר, השמועה עושה כנפיים ואנחנו ננצח!

מה היה לנו השבוע: פיאט 1/9 X ירוקה מדהימה ירקרקה ונוצצת, השייכת לנהג שהתחרה בעבר במרוצי אשקלון. בפיאט שוכן לבטח מנוע אונו טורבו מיובא! פרט לכך, הבודי של הרכב לא נופח ונישאר מקורי! פז'ו 304 קופה יפיפיה, BMW כתומה מדהימה ששפכה צבע כתום ואופטימי על כל המפגש. חיפושית שחורה מדהימה שהושקעו בה עשרות אלפי שקלים באינטיריה ופחחות! הונדה (אופנוע) CX500 במצב לא פחות ממושלם! שלפנוע...(אופנוע נשלף ומתקפל), ואחרות!

ברצוני לנצל במה זו ולהודות לחברים שמלווים אותי במילה טובה ובנוכחות במפגשים, אלה שלא מתעצלים ועולים בעליות לי-ם

וכיבדו אותנו בנוכחותם. לאוודי של אסף והנהג, הרובר המדהימה של זאביק שעשתה הרבה רעש חיובי בששת הצילנדרים שלה ובמיוחדותה, לשני הוולבואים שהגיעו, כל אחת מיוחדת בדרכה, ומוכיחות הלכה למעשה כי סוסי קרבות וותיקים לא מתים וכוחם במותניהם, למרצדס של רנצ'וק ולמשפחה שמקפדים לעלות כל שבוע! זכינו לביקור נציג צפוני שחיבק נכדה חדשה בי-ם ושלוחה לו בירכת מזל טוב מאיתנו! פורד כחולה לבנה שהיגע כשהיא נוצצת ומבריקה! האמרקאית של יורם שלנו שעשתה הופעת בכורה מרשימה, בהשקעה אדירה, בטיפוח הפנים והחוץ של הרכב. יורם הפדאנט בדרכו, עדיין מעוניין להעבירה מקצה נוסף של שיפורים!

והקבועים, עכשיו לאחר ארבעה מפגשים אני כבר יכול להתגאות בהם! הקבועים שלנו שמקפידים להגיע לכל מפגש!

יוני (מיוני אופנועים), אספן, בעל מקצוע מעולה וחבר אמיתי, שמגיע עם הג'יפ שלו. יעקוב טורטן שמפתיע בכל פעם ברכב אחר!

אלון שכל מילה מיותרת על ה"כלה" שלו מיותרת...הייתי לוקח לו אותה בלי חשבון בכלל! והיו עוד, לא את כולם אני יכול לזכור ואיתם הסליחה!

*התנצלות מיוחדת מגיעה לרכב ולבעליו שאני באופן אישי מאוד מחבב, למיאטה המרשימה, שבגלל אילוצי מקום נאלצה להחנות בקירבה לאירוע ולא בשטח המתחם, למרות שהבטחתי אחרת! סופי עדין מוכנה לקחת אותו לסיבוב!

ועכשיו לשבוע הבא: בשבוע הבא יגיעו נציגי ערוץ-3 לצלם לתוכנית טלביזיה את המפגש ויש להערך בהתאם!

כל מי שרוצה שרכבו והוא יצולמו חייב להגיע בהופעה מכובדת! לשבוע הבא נערך בצורה קצת שונה ונצא עם הדרכה מסודרת!

תודה אחרונה וגדולה לאיש יחסי הציבור של הסניף רוני (הגדול) גאלמידי שבקרוב מאוד יהיה החבר הראשון שמצטרף למועדון מקרב הירושלמים, שבלעדיו כל נושא הפרסום היה ניראה אחרת. האיש שלקח על עצמו ומבצע בצורה מעוררת התפעלות את הנושא יחסי הציבור והפרסום ויש הרבה מה ללמוד ממנו...

אם שכחתי מישהו או פרט כלשהו נשמט מזכרוני אתכם הסליחה!

בקרוב מאוד גם תמונות מהמפגש-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לראות שיש מפגש בירושלים , כל הכבוד אני מקווה להגיע למפגש הבא ,יש לי 3 רכביי אספנות אך רק אחד משופץ ואיתו אני

אגיע BMW 1602 שנת 71, הרכב השני הוא פיאט 850 והשלישי הוא מטרה מורנה.

BMW 1602 2.jpg

FIAT 850 005.jpg

matara murena 4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני אספן של מכוניות ישנות.

אבל, כשאני רואה את ההשקעה, הטיפוח והיופי שהוחזר לכלי הרכב - זה בהחלט עושה לי משהו.

רציתי להגיד שאתם עם החריצות, היוזמה ואהבת הרכב, מציעים תרבות אלטרנטיבית ל"תרבות" הכביש והליסינג הנפוצה בארצנו.

תבורכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על המפגש והיוזמה של ה"ירושלמים". חן אני רואה שהיה לכם מורה דרך שבזמן האחרון מתמיד להגיע למפגשים השונים לדעתי הגיע הזמן לרשום אותו כחבר מן המניין במועדון (במידה וכן -דמי הרישום עליי}.

הרבה הצלחה גם במפגשים העתידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...