Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: אפריל - יוני 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 413
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרשו לי לתקן אתכם, מדובר ב- GSX500ES, שנת ייצור 84, מנוע 4 צילינדר 500 סמ"ק. נדיר למדי למצוא אחד עם פיירינג מקורי שלם. אני ניסיתי לקנות אותו, ללא הצלחה. (כמו שניתן לראות...) האופנוע הספציפי הזה ללא טסט מאמצע שנות ה-90, ובעליו לא מוכן להיפרד ממנו.

אגב, מישהו ידע שלסוזוקי היה בתחילת שנות ה-80 אופנוע 650 סמ"ק טורבו?

הרשה לי לתקן את התיקון שלך...

ראשית לוחית הרישוי לא משקרת והרכב(לפחות לפי הרישומים בארץ) הוא שנת 85.

שנית, גם אם רשום עליו GSX500ES זה לא אומר כלום(חוץ מזה שזה הדגם עם החצי פריינג...), עדיין האופנוע הנ"ל הוא GSX550ES (אני יודע, יש לי כזה...).

הדבר היחיד שיכל לבלבל אותך הוא שזה דגם אמריקאי ולכן הכיתוב 550 שונה ל-500 עבור השוק האמריקאי (אל תשאל אותי למה, מוזרויות של האמריקאים).

אופנוע כזה עם פרינג שלם לא הגיע בייבוא סדיר לארץ ונקרא GSX550EF כמו שיש דגם רק עם מסכת חזית שנקרא GSX550E.

ד"א לא רק לסוזוקי היה בשנות ה-80 אופנוע טורבו, אך כולם ירדו מייד מהעניין הלא ממש מוצלח כאשר יש לך 2 גלגלים...

הידעתם שיש בארץ ב.מ.וו. F650 שהותקן עליו טורבו בלחץ נמוך?...:roll:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתקרב יותר זה יסגיר אותי ואז ימסגרו אותי איפושהוא... הרכב נמצא בתוך חצר ביפו...

אם זה מה שאני חושב, שזה- אז ראיתי את זה פעם ממשאית כשעברתי שם, יש יתרונות לגובה:twisted: , ונידמה לי, שזה או מוריס כלשהוא, או פיאט, ולא פורד, אבל לא בטוח...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידעתם שיש בארץ ב.מ.וו. F650 שהותקן עליו טורבו בלחץ נמוך?...:roll:

ג.

אני יודע שיש לאבא של חבר שלי מהצבא (חבר קרוב) ב.מ.וו דאקר עם קיט טורבו .

אני גם יודע שחבר (גם הוא חבר קרוב אבל מהבית) שעבד במוסך בת"א טיפל באחד כזה ,ואמר שללפי דעתו זו ממש לא מציאה גדולה.

עוד לא בררתי עד הסוף אם זה אותו אופנוע.

אני מאמין שאין יותר מידי כאלה.

אומי

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ספיידרמן?,שמשפץ בימים אלה אחת כזאת...

ספיידרמן כבר הביע התעניינות וקיבל את המיקום מבנצי..... אקוה שאוכל לאתר את הבעלים . אם הרכב בר שיפוץ,ישופץ,אם לא,יתרום חלקים ל 238 שלי (שמתקרבת לקראת השקה..)

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום (וגם איזה פעמיים לפני, ככה שזה כנראה לא מיקרי) בת"א, באיזור המוסכים, שבין המסגר לדרך פ"ת (לא רחוק מיגאל-ניקוי חול, למי שמכיר): עומדת דודג' אספן חומה, עם שלט למכירה. נראית ממש טוב, לפחות חיצונית- לא ראיתי לא חלודות, ולא מכות, רק מאחורה יש איזה תיקון נידמה לי, וגם בפנים לדעתי במצב לא רע. נידמה לי, שהיא שנת 74... הפל': 0522788922. אין לי כל קשר או מושג, של מי האוטו וכמה רוצים עליו, מוגש כ"שירות לציבור".:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי לתקן את כולכם לפי מייטב הבנתי וראייתי הסוזוקי שבתמונה הוא gsx750es על סמך הפיירונג ולוח השעונים ...והכיסא שעולה לשיפולי המיכל...זהו דגם 85 ...שנה אחרי שהגיעה סוזוקי לארץ הקודש ב1984

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מה שאני חושב, שזה- אז ראיתי את זה פעם ממשאית כשעברתי שם, יש יתרונות לגובה:twisted: , ונידמה לי, שזה או מוריס כלשהוא, או פיאט, ולא פורד, אבל לא בטוח...

ז"א פורד או לא פורד, אמריקאי זה בטוח לא?

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתקרב יותר זה יסגיר אותי ואז ימסגרו אותי איפושהוא... הרכב נמצא בתוך חצר ביפו...

אם זה הרכב שנמצא בחצר ליד איצטדיון מכבי יפו זוהי מוריס. דיברתי שם עם הבעלים רוצה למכור רק שלא יודע בכמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים מעניינים מהשבוע שלא הייתי.

אולדמוביל במצב ממש טוב לשיקום בראש העין, היתה למכירה עד לא מזמן והשלט שלה דהה ונפל.

BMW שנת 82 למכירה בהוד השרון במצב ממש טוב הטלפון שעליה 0508252719.

אולדסמוביל.jpg

BMW.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולדסמוביל במצב ממש טוב לשיקום בראש העין, היתה למכירה עד לא מזמן והשלט שלה דהה ונפל.

אני מקשיב, דבר איתי...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל פחח בפ"ת שניקרא "מוסך פלרמו" ניצפתה MG עם גלגלי שפיצים שבבעלות הפחח, האוטו מפורק לגמרי וכל החלקים ישנם ולטענתו חדשים באריזה מאנגליה ומחכים להרכבה אחרי הפחחות, האוטו עומד כבר תקופה ארוכה (המצב שלה ניראה די טוב עד כמה שהצלחתי להסתכל) ולטענתו אין לו זמן לעבוד עליו לכן הוא מעוניין למכור,

בנוסף תלויים אצלו

גריל חדש לגמרי של אסקורט

2 טאסות חדשות לגמרי של BMW

גריל חדש לגמרי של בייבי פורד

הבחור ממש נחמד ואנא מכם לא לשגע אותו סתם על האוטו כי מראש אני אומר שהסכום שהוא רוצה לא זול.

הטלפון שלו 03-9341266 וקוראים לו אברהם.

בהצלחה

אופיר

MG.jpg

אסקורט.jpg

בייבי פורד.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקשיב, דבר איתי...

היי דימה

שלח לי בפרטי את הטלפון שלך ואני אשים לו על השימשה.

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקשיב, דבר איתי...
יש כזאת בלוד שנת 78 נוסעת עם טסט ממש מדהימה,לא עדיף מרכב עומד,פרטים נוספים בפרטי.

GMC SAFARI 4.3 1989

CHEVROLET CORSICA 1995 2.2

לשעבר בעליה של פונטיאק לה מנס 1974 5.7 שנמכרה בצער עקב קניית דירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...