Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהייה לגבי מכת עבירות הרמזורים האדומים

T-Maxximum
שימו לב! השרשור הזה בן 6229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הבעיה שתמיד מחפשים פתרון.

הפתרון פשוט- שנהגים יקחו רטלין.

שיקחו את עצמם בידיים,לא צריך בדברים בסייסים כמו לעבור באור אדום- להשקיע המון טכנולוגייה.

במקום להשקיע בזה,שישקיעו בחינוך והסברה לדור הצעיר שלו עוד יש מה ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי בעיה עם להאשים את השוטרים למרות שאני נוהג לרדת על השוטרים , במחשבה טיפה יותר עמוקה האשמה העיקרית נופלת על הממשלה .

שוטר הוא בדיוק כמו עובד שהוסיפו לו עוד עבודה אך הבוס מתעקש לא להעסיק עוד אנשים ולהיפך הוא מצמצם כוח אדם והמשכורת לא משתנה, בסופו של יום כל אחד מאיתנו היה עושה את המינימום הנדרש.במקרה של המשל הבוס הוא הממשלה .

היא צימצמה כוח אדם, המשכורת לא אטרקציה, אין תוספות תקציבים ואילו שיש בד"כ הולכים לסחוט עוד כספים מהאזרח ולא למניעת תאונות,אין שום תוכנית לאומית למלחמה בנגע התאונות , אין שום תוכנית לאומית לחינוך וכיבוד החוק בארץ (ובטח אלו שעסוקים בכסת"ח אין להם זמן לעסוק בזה .

למה שהשוטרים יעבדו קשה כשמניעת תאונות איננה נמצאת בראש סדר עדיפות של הממשלה ??(ולא מדובר על מה שהם אומרים בטלויזיה ).

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שכולם יודעים מה המהירות המותרת. לא צריך להזכיר את זה (ודווקא קיימים תמרורים כאלה - "להזכירך - 100").

לשים שלט כזה קטן ומסכן בשני מקומות מחיפה עד תל אביב זה לא אפקטיבי. עבריינים לא מסתכלים על השלטים האלו, וגם אם כן, המהירות המותרת בכביש החוף היא 90, דבר שהוא מגוחך לגמרי.

תנו לי לספר לכם סיפור קצר. טסתי עם כמה חברים באיבריה מבואנוס איירס למדריד. הדיילות ראו שיש קצת רעש, אז הטייס הדליק את השלטים של "שימו חגורת בטיחות" כדי שנשב ולא נסתובב בכל המטוס. בחצי השעה הראשונה כולם ישבו כמו ילדים טובים, אבל אחרי שעה זה כבר נהיה דבילי, אנשים קמו, חזרו לפעילויות הקודמות שלהם, והתעלמו לגמרי מהשלט.

מסקנה: אם כופים עליך משהו שהוא הגיוני במידה מסוימת, אתה תבין את זה, כי מה שאתה מפסיד זה לא כל כך הרבה לעומת מה שאתה מקבל, שזו שלווה. הבעיה היא כשהחוק שכופים עליך הוא כל כך דבילי, וכל כך מופרך, שהוא מאבד לגמרי את הלגיטימיות שלו. זה מה שקורה עם מהירות של 90 קמ"ש. כולם כבר שכחו את העובדה שזוהי המהירות שבה צריך לנהוג, כי אין שם הגיון. אם החוק היה לנסוע על 120, והייתה אכיפה נורמלית, לא הייתה סיבה לנסוע יותר מהר, ולא היו את הדבילים שנוהגים על 80 קמ"ש בנתיב השמאלי. הם אלו שגורמים להרבה מהתאונות.

יש לי בעיה עם להאשים את השוטרים למרות שאני נוהג לרדת על השוטרים , במחשבה טיפה יותר עמוקה האשמה העיקרית נופלת על הממשלה .

אני ממש מסכים. כמו שאומרים, הדג מסריח מהראש. השוטרים הם גם קורבן של כל הטמטום הממשלתי, כי מצד אחד הם לא מקבלים המון פעמים אימון נכון, וגם יש את האלמנט של המטרות. המטרות שהממשלה מציבה להם הן פשוט לא אפקטיביות.

למי משנה אם אני נוסע על 120 בכביש בין עירוני עם גדר הפרדה?

לא אמור להזיז להם. זה קל להאשים את השוטרים, אבל יותר נכון להאשים את המשטרה.

אני יודע שאי אפשר ממש להשוות, אבל כשהייתי חוקר תאונות בצבא, היו כל הזמן פקודות מלמעלה שלא נתנו לי להגדיל ראש, ואני חושב שהיו כמה מסקנות ממש מוטעות, שגרמו לכך שאנשים לא אשמים ישבו בכלא צבאי, ישלמו פיצויים, או יקבלו נקודות על הרשיון שלהם, רק בגלל הבירוקרטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...