Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנים עם יונדאי גטס.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 5500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שזה רק אני, אבל 23K בשנתים הם לא בדיוק אמת מידה לבחינת אמינות של רכב.

שוב זוהי רק דעתי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדוע?

ניתן לעמוד על אמינות הרכב בתנאי הנסיעה הנ"ל.

אולי הוא נסע את כל המרחק הנ"ל בסביבה עירונית ונסיעות של 5 ק"מ ליום?

אנחנו יודעים שלנסיעות כאלה נזקים משלהם.

לכן ניתן בהחלט למדוד אמינות בנאים הללו, זאת דעתי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה רק אני, אבל 23K בשנתים הם לא בדיוק אמת מידה לבחינת אמינות של רכב.

שוב זוהי רק דעתי.

צודק, זה לא רק אתה.

סה"כ העלתי כאן ניסיון אישי שלי ולא סקר אמינות גורף.

לדברי יועץ השירות במוסך המורשה שבו אני מטפל במכונית, הגטס מפגינה רמת אמינות גבוהה מאד, ואם מתפתחות תקלות, הן נובעות לרוב מהזנחה שיטתית של ציי רכב שקנו אותן חדשות ומוכרות אותן לאחר 3 שנים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלושה ימים שביליתי עם גטס כרכב חליפי אני יכול להגיד בוודאות שאני מוותר על אמינות כעל ערך עליון.

ז"א אם הגטס תוכרז כרכב האמין ביותר ביקום, אני עדיין לא אבחר ברכב כ"כ משעמם (למרות שדרשתי וקיבלתי גיר רגיל) מה גם שהיא קופצנית ביותר ולא חסכונית.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג בצבא ויוצא לי לסוע על המון רכבי "ליסינג", פעם אחת המפקד אמר לי לסוע מאילת לצריפין בגטס,סבבה אמרתי לו.

ואז הוא ביקש פעם שניה, סירבתי ואמרתי שאני אפילו מוכן לשבת בכלא העיקר לא לעבור את הסיוט של הכאב גב שהיה לי שבועיים אחרי זה.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלושה ימים שביליתי עם גטס כרכב חליפי אני יכול להגיד בוודאות שאני מוותר על אמינות כעל ערך עליון.

ז"א אם הגטס תוכרז כרכב האמין ביותר ביקום, אני עדיין לא אבחר ברכב כ"כ משעמם (למרות שדרשתי וקיבלתי גיר רגיל) מה גם שהיא קופצנית ביותר ולא חסכונית.

דווקא קראתי כאן לא מעט דעות שטוענות ההפך

enlighten us please ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהלאון4 הכבדה והשתיינית יחסית (1 ל 7) הייתה במוסך לקחתי גטס ידנית שלאחר כחצי טנק גמעה ליטר לפחות מ10 ק"מ.

נכון, יש לי רגל עצלה (קשה לי להרים אותה מהגז) ולהתנהל עם רכב חלש דורש ללחוץ עליו יותר, אבל עם היאריס החצי ידנית הזריזה של אמא שלי אפשר ללחוץ ולא להגיע ל 1ל 12.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...