Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל מי שיש לו קולין מקריי ראלי 2.......הצעות

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאיפה משיגים את המשחק קולין מקריי ראלי 2. דרך אגב למישהו יש need for speed hot pursuit 2? אם כן שישחק מולי.

FIAT UNO 1.4 I.E.S

3 דלתות. דוד פתוח+ ציפ של SUPERCHIPS+ כסאות של OMP

+ פילטר אוויר פתוח של INBOX + ספויילר. ובקרוב גם פורטינג וקמשפטים +הנמכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה משיגים את המשחק קולין מקריי ראלי 2..

מקאזה.....

דרך אגב למישהו יש need for speed hot pursuit 2? אם כן שישחק מולי.

יש לי את המשחק, ואני אוותר, המשחק היווה אכזבה גדולה עבורי :( , הוא מזכיר ארקייד לא מציאותי..... אם תרצה לשחק ב-Porche Unleashed תודיע

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם NFS5 פורשה הולך אבל הוא גם מזייף בטירוף.

וחוץ מזה ה 205 טורבו אוטו עצבני בטירוף עם שילדה לא סלחנית ביכלל, לא פלא למי שמכיר את הרכב במשחק שיעשה תוצאות טובות יש לה BHP הכי טוב במשחק,במילה אחת האוטו מטורף ביותר ומהנה מאוד במשחק כמובן,האינטגרלה מאוזנת משהו ממש כמו מכונית חלומות עם כוח טוב.

עכשיו צריך להתרגל ל 205 טורבו ונקבל תוצאות טובות אני מאמין.

בכל אופן התמכרתי למשחק מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא ה-205 כבר ידוע

היא קשה לשליטה, אבל כשמתרגלים אליה היא אלופה בקביעת זמנים, יחס הספק/משקל הכי גבוה במשחק, גבוה בכמה רמות מהמכוניות האחרות

ברגע שתתרגל אליה אתה תראה את הזמנים שלה, אגב, שלא כמו רוב המכוניות במשחק, אל תנסה לשים אותה על הצד לצורך "סחיפה"....לא תספיק להגיד T16 והיא תהיה על הגג

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא ה-205 כבר ידוע

היא קשה לשליטה, אבל כשמתרגלים אליה היא אלופה בקביעת זמנים, יחס הספק/משקל הכי גבוה במשחק, גבוה בכמה רמות מהמכוניות האחרות

ברגע שתתרגל אליה אתה תראה את הזמנים שלה, אגב, שלא כמו רוב המכוניות במשחק, אל תנסה לשים אותה על הצד לצורך "סחיפה"....לא תספיק להגיד T16 והיא תהיה על הגג

דווקא קרה לי מצב שהיא נסע על הצד היה משעשע..

היא לא מצליחה להחזיק הרבה על הצד רק אם אתה עוזב את הגז היא ניכנסת לקווים נכונים.

היגוי הפוך עם הנדברקס פשוט הופך את הרכב או שלא ביכלל נוסע לאן שרצית.

עם האינטגרלה המוכניות פשוט מושלמת מבחינת שילדה,חבל שאי אפשר לשפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...