Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המצעד הזה בא להלחם על זכויותיהם להיות שווים בפני החוק ולהיות מסוגלים לחיות בלי פחד לחייהם. עצם ההתנגדות ההומופובית לקיומו מעידה על חשיבותו והצורך לקיים אותו.

אתה באמת מאמין בזה?

אני לא רואה איפה מפלים הומואים לרעה, באמת שלא. אם תוכל להביא לי כמה דוגמאות, אני אפילו אתמוך במצעד הזה.

אבל בנתיים המצעד הזה לא היה יותר מאשר מסיבת רחוב להומולסבים ופרובוקציה מיותרת. אם הם באמת רוצים להפגין בשביל שיוויון זכויות (שפאקינג יש להם, אני לא רואה מה הם עוד רוצים, אף אחד לא רודף אותם ולא איכפת לו מהם), שיעשו את זה בדרך נורמאלית, ולא במסיבת רחוב.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קרא את ההודעה שלי מלפני עמוד שניים.

גם אני חשבתי שהמצעד הזה הוא שריד אנאכרוניסטי לימים בהם הומואים היו מיעוט נרדף, ושהיום אין להם בעיה לחיות ככל האזרחים.

אבל דווקא ההתנגדות הברוטאלית והאיומים ברצח שנשמעים בימים האחרונים מוכיחים שכנראה יש עוד רדיפה ואפליה נגד הומואים. ושהם עדיין רחוקים משוויון זכויות.

והפגנה זו הפגנה. אם היא לא עושה רעש תקשורתי היא לא שווה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדקירה הזאת אירעה דווקא במצעד!

האם שמעת על אירועים של רדיפת הומואים בכלל בחיי היומיום בירושלים?

בכל מקום ובכל מגזר יש אנשים אלימים שמאיימים ברצח או חובבי אלימות,הם לא משקפים את הדת גם אם הם דתיים כביכול,הם לא פוסקים ולא דיינים,אין בידם סמכות לגזור דין מוות,פעם אחרונה שבדקתי כתוב "לא תרצח".

לנסות להפוך את מסיבת הרחוב המגוחכת הזו למשהו לגטימי בעל מסר חשוב,זו פשוט טעות.

בקשר לעמית שהביא כתבה על המופתי,אני דיברתי כמובן על הדת היהודית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסות להפוך את מסיבת הרחוב המגוחכת הזו למשהו לגטימי בעל מסר חשוב,זו פשוט טעות.

במדינה דמוקרטית יש גם זכות לקיים מסיבות מגוכחות, אפילו אם רב הציבור חושב שהן לא לגיטימיות, אפילו אם את חושב שהמסר לא חשוב. קוראים לזה חופש הביטוי ודמוקרטיה לא נמדדת בשלטון הרב אלא בשמירה על זכויות המיעוט.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה שיהיה בירושליים רק כדי שיהיה בלאגן ולא יאשרו את המצעד בעתיד אפילו לא בעזה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדקירה הזאת אירעה דווקא במצעד!

האם שמעת על אירועים של רדיפת הומואים בכלל בחיי היומיום בירושלים?

אה , מצטערים , אז זה בסדר.

יודע מה ? גם הגיע לרבין להירצח - הוא השתתף בעצרת פרובוקטיבית למען השלום !

צריך גם לרצוח את אוהדי הפועל שיושבים ביציע של בית"ר. זה דווקא במשחק !

לא ככה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הבנת מהדברים שלי שאני מצדיק רצח? ולמה אתה מכניס רצח רה"מ לפה?

אני רק אומר שהתגרות לא תורמת לעניין,רק מוציאה את הקיצוניים מהחורים שלהם.

יודעים מה ?! בא לי לעלות להר הבית (עזבו שזה אסור הלכתית),אני רוצה לעלות צעדה אל הר הבית ולקיים שם טקס תפילה,למה אוסרים זאת ממני?

נ.ב לך תאמין לסיפור של ילדים בני 17-18 שנעצרו על ידי המשטרה,אתם באמת חושבים שבירושלים משעמם לשוטרים ויש להם זמן להסתובב ברחובות ולחפש הומואים מתמזמזים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שאתה רוצה להיכנס למקום ששייך וקדוש למוסלמים ולעשות פרובוקציות. ההומואים רוצים לעשות תהלוכה במרכז העיר ירושלים, לא בכותל ולא במאה שערים. לפי דעתי יש הבדל בין המקומות הקדושים בעיר לבין שאר העיר.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הר הבית קדוש גם ליהודים,אני רוצה לעשות את זה בשם חופש הפולחן,אסור לי?

עצם זה שהם ב"ירושלים" עושים את זה,זה פוגע לא רק במוסלמים אלא גם בנוצרים וביהודים,זו גם פרובוקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכותל תעשה את כל הפולחן שאתה רוצה. אין גם מניעה שתעלה לבד או עם עוד חבר או שניים ו"תתפלחנו" לכם בכיף בהר הבית. אבל לעשות תהלוכה, צעדה או כל דבר המוני אחר משתמע כמו פרובוקציה נגד המוסלמים ואתה ממש "תמים" אם אתה חושב אחרת.

איך הגענו מנושא של צעדה של הומואים במרכז העיר לצעדה "פולחנית" בהר הבית?

לחרדים אין שליטה על העיר עצמה. יש להם שכונות משלהם ואת זה אני מכבד , אבל העיר עצמה היא חלק מהמדינה ומה שמותר לעשות בתל אביב, מותר גם בירושלים.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בצדק? האם החרדים הם מעל חופש הדיבור? האם רק מכיוון שהם לא מסכימים עם משהו, אסור לו להתקיים במקום ציבורי? אני צריך לסבול את זה שהם סוגרים לי חצי עיר בסופ"ש, אבל אסור לי (או למישהו אחר, מכיוון שאין לי כל כוונה להשתתף במצעד הגאווה) לצעוד ברחבי העיר "שלהם"?

האמת, שלאור התגובות שאני קורא וכל הבלגן, גם אני הייתי מעדיף להעביר את המצעד לת"א, אם הייתי המארגנים. ולו רק כדי לשמור על "שלום בית" (אם תרצו לקרוא לזה ככה, כי הרי החרדים היו מעדיפים שלא היו הומואים בכלל). מה שמטריד אותי כאן הוא עוצמת התגובה של החרדים - מאיימים בסנקציות חריפות ביותר, כולל פשעים נוראיים כמו רצח. האנשים האלו מטורפים, ופוגעים בכל הקהילה שלהם.

רוני

חוץ מבתקשורת (שגם שם אומרים בזהירות אחרי פירושים של משפטים מסוימים)תראה לי מקום אחד שאמרו את המילה רצח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי תבינו שלא רק החרדים מתנגדים.

מתי תבין שבמדינה דמוקרטית זה שיש מתנגדים לא צריך לעניין אף אחד וזו לא סיבה להגביל את חופש הביטוי של אף אזרח. אתה מתנגד? שב בבית ותתפוצץ מעצבים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוא דוגמה קלאסית לשימוש בדמגוגיה והסתת הדיון מגופו של עניין

לגופו של אדם. אני לא מתרגש, זה קורה בכל דיון שהוא בעולם, והמגמה משותפת

לכל הצדדים המשתתפים בדיון (הידד! יש לנו שיוויון!)

כאשר כורכים הכול בכול (איסלאם/רצח רבין/גטו תל אביב/משטרה/הפגנת מכונאים/אדון שוקו)

הדיון מעצם טבעו מתדרדר ומגיע כרגיל להשמצות. גם כאן, לכל הכיוונים...

כולם שוכחים פה את השאלה המקורית - האם באופן עקרוני יש טעם לנהל מצעד כזה בבירה,

ומה הם הטיעונים העקרוניים בעד ונגד. אלימות של חרדים (סתם לשם דוגמה) או של כל

קבוצת אזרחים אחרת בטימבוקטו עילית לא קשורה לדיון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...